Цртан филм Шапка Закрпи висок квалитет на модата закрпи топла топи лепило applique везови закрпи ленти DIY облека додаток

Цртан филм Шапка Закрпи висок квалитет на модата закрпи топла топи лепило applique везови закрпи ленти DIY облека додаток

24 %

DEN 11.00

DEN 14.40

Свеж

Во магацинот


Начин На Плаќање
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во РЕД. Ако не, обидете се повторно во над истиот начин.
Ние испраќате нови дизајни во редовни интервали, ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи. Како и за Русија , може да треба повеќе време, ние сме поставување време на испорака за 50 работни денови, доколку сакате да добиете парцела што е можно поскоро, јас ви предлагам да можете да се избере Epacket, така да може да прима наскоро.
В) Не оставија траен дамки на облека, ќе може да се држиме закрпи капак.
Б) Детска облека виси лошо scrape, можете да го користите за да се пополни дупките, прикривање на флеки.
Испорака Метод :
Ние обезбеди економски превозот преку Кина пост на интернет за редовни нарачки, кој е еден вид на превозот метод примен од страна на Али-експрес.
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката.
Друг вид на дамки треба да се шие на. Потоа Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.)
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Испорака : Ако ви треба многу различен стил. На тој начин вие само треба да го плати превозот надомест за само еднаш.
Ве молиме додадете вкупно предмети што треба во количката првиот, откако ќе ги изберете сите предмети, можете да платите за ставките што ви треба во еден цел заедно во количката (не плаќаат еден по еден).
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
купувачи се покаже
Имаме два вида на дамки (Топла Топи Лепило или Шиење). Стави парче на десната страна.
(3) И ве молиме да се прилагоди на температурата на железо со соодветен степен.
(4) По печ се врти ладно, дали таа е фиксна цврсто. Имаме наведени сите методи и плаќање во превозот опција )
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката.
Се обрне внимание : Овој patch само може да биде рака-stitched
Користете цел :
A) Може да се пораби за омилена торба, го направите вашиот сопствен DIY креативност, шик и стилски. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни услуга. Подготви железо. Ви благодариме за вашето разбирање.
Г) Облека чувствуваат монотон; можете да изберете персоналните налепници крпа украсени се облекуваат не е исто. ( Ако ова е за Шиење печ. )
Како да ја користите ( ова дел САМО за Топла Топи Лепило )
(1) Земете вез закрпи и панталони (облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.

Тип На Производ: Закрпи
Функција: Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил: Железо-На
Техника: Appliqued
Големина: as picture show
Број На Модел На: C5597-C5650
orgin : Кина
Големина: како се покаже слика
Количина: 1pcs
Тип На Производ: Закрпи
Функција: рачно изработени

Додатоци на производи

ZERZEEMOOY ТОПЛО!!! НОВА трговија на големо 7/8 22mm Широк Црвено паметни куче Ткаени Жакард Лента куче синџир додатоци 10yards/многу Свеж Со попуст
Quatity А+++,Navette Marquise 15x30mm Rhinestones Жолта Камења и Кристали Strass Кристално да се Шие На Торби за Чевли Фустани Свеж Со попуст
Quatity А+++,Navette Marquise 15x30mm Rhinestones Жолта Камења и Кристали Strass Кристално да се Шие На Торби за Чевли Фустани

Ако тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила, купувачот ќе биде одговорен за даноци, ц

DEN 362.00 407.04
ЛОША ДЕВОЈКА Железо На Печ Везени Applique Шиење Етикета панк biker Парчиња Облека Налепници Облека Додатоци Значка Свеж Со попуст
025, бесплатен превозот на големо 25 m бела свила панделки ги красат свадба лента, хартија за завиткување, занает материјали Свеж Со попуст
Дејвид додатоци чипка лента Трим Облека DIY Шиење рачно изработени Додаток 5yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок Свеж Со попуст
085, бесплатен превозот на Големо 25 Метри Свила Сатен Лента , Свадба декоративни панделки, подарок заврши, DIY рачно изработени Свеж Со попуст
Зелена 2018 Нови Пристигнување Африкански Двојно Organza Чипка Ткаенина Со камења Мода француски Sequins Чипка Ткаенина Онлајн!ST180 Свеж Со попуст
096, бесплатен превозот на Големо 25 Метри Свила Сатен Лента , Свадба декоративни панделки, подарок заврши, DIY рачно изработени Свеж Со попуст
10PCs микс Железо На Закрпи За Облека Multicolor Пеперутка Везови Печ Appliques Значка Налепници За Облека 34x30mm CP1585 Свеж
10PCs микс Железо На Закрпи За Облека Multicolor Пеперутка Везови Печ Appliques Значка Налепници За Облека 34x30mm CP1585

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на б

DEN 81.12
12MM Круг Пластични snap Копчето 100sets T5 бебе облека Пелена Копчиња Прилепува сврзувачки елементи Клипови Притиснете Studs Свеж Со попуст
150pcs/многу 13mm слонова коска Цвет Монистра ABS Смола Flatback Симулирани Nonporous бисер Монистра Накит Занаети Декорација Свеж Со попуст
Да се шие на Rhinestones Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот Свеж Со попуст
Да се шие на Rhinestones Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Зелена Опал Ноктот Боја : Сребро Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300p

DEN 310.00 326.40
038, бесплатен превозот на големо 25 m бела свила панделки ги красат свадба лента, хартија за завиткување, занает материјали Свеж Со попуст
5Pcs Черепот Печ Налепници Железо На Панк Рок Печ Biker Евтини Везени Закрпи За Облека Значки Свеж
5Pcs Черепот Печ Налепници Железо На Панк Рок Печ Biker Евтини Везени Закрпи За Облека Значки

Како да се железо печ на вашата облека?Употребата на везови печ : 1) може да се шие на облека ви се допаѓа,

DEN 235.20
СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Панда Шема 15mm Кол. 50PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoes Свеж Со попуст
СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Панда Шема 15mm Кол. 50PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoes

СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Панда Шема 15mm Кол 50 PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатериј

DEN 82.00 96.00
Помине уметност украси кристал AB боја SS30 (6.4-6.6 mm) не амбуланта корегирање flatback кристал Стакло Сјајот лабава лепак Свеж Со попуст