2M 12V ЕЛ Жица СИНА Ладна светлина светилка Неонски Светилки Автомобил Атмосфера Светла Уникатен Декор и луз ligero нова жешка капка превозот 17june19

2M 12V ЕЛ Жица СИНА Ладна светлина светилка Неонски Светилки Автомобил Атмосфера Светла Уникатен Декор и луз ligero нова жешка

37 %

DEN 170.00

DEN 270.72

Свеж

Во магацинот

2 M 12 V ЕЛ Жица СИНА Ладна светлина светилка Неонски Светилки Автомобил Атмосфера Светла Уникатен Декор
Драги пријатели , ви благодариме за вашиот интересно , ние поддршка пад на превозот , CSV и трговија на големо , ако интересни без точка , можете слободно да ме контактирате во секое време , мојот skype или whatsapp сметка е : +86 15271911860
Функција :
Состојба : 100% Сосема нов
1), заштеда на енергија. Неговата ниска потрошувачка на енергија, намалувањето на вкупната влезна моќност на сијалицата линија, подобра енергија-заштеда ефект.
(2) елиминирање на strobe светодиодни постабилна. Тоа ќе помогне да се подобри визуелни резолуција, да се подобри ефикасноста на лекот;намалување на визуелна замор на континуирана работа, помош заштита на видот.
(3) почетна точка е повеќе сигурен. Откако почетна точка за успех.
(4) стабилна текст моќ и излез прозрачна флукс : висок квалитет на производите, добра регулација на напон, струја,напон отстапување е голем, светло извор на постојана сила за да одржи стабилна осветлување придонесуваат за енергија конзервација.
(5) да се продолжи животот на светилка жица. Намалување на високо-квалитетни производи,со постојано напојување и светлата линија на струја, и сигурен почетна точка светлата линија може да се продолжи животот.
Упатство за употреба :
1 ладна светлина мора да биде поврзан со диск за користење, и не може да биде поврзан директно на напојување.
Ладна светлина, може да го користите двострано лента или лепак фиксни и тогаш автомобил.
Ладна светлина, може да се намали употребата, намалување на дел може да бидат отфрлени, сопственост должина не влијае на користењето на преостанатиот дел.
Совети : ладна светлина се бара на играчот Малку светла усогласување,
усогласување не знаат ништо на светла имаат играчи, продавница препорачува repurchase отиде на мајстор за инсталација.
Product Overview :
Квалитетот на производот и подолг живот
Нови мувла дизајн, ширина од 4 MM, боја, повеќе влажна
Повеќе погодна за автомобилската употреба, рамни круг, поголема сила, не е лесно да се падне
Посебни квази-ладна светлина емитуваат принцип и потрошувачката на енергија е мал, па само одредена моќ дискот да работи правилно!
Опис
180 степен за прилагодување
LED Type : Ладно LED Светло Лента
Димензии : Должина=200cm
Width =0.7 cm
Напон : 12 V DC
Со 5mm Broadside(Ви треба да се intall на Broadside во празнината на автомобил ентериер панел)
Директен е вметната во запалка приклучок за
Одговара на сите авто со 12 V DC
Пакет Содржина :
1 x 200cm Ладна Светлина Лента
1 x Моќ Контактор и Возачот

Емитуваат Боја: d
Објектот Тежина: 78g
Специјални Функции: 100% Сосема Нов
Тип На Објект: Ден Светлина
Име На Модел: 2017
Објектот Дијаметар: 0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Бренд Име: kongyide
Материјал Тип: Пластика Метал
Состојба: 100% Сосема Нов
LED тип: Ладно LED Светло Лента
Напон: 12V DC
Големина: 200*0.7cm
Име: ligero
Тип: и луз
боја: Сина

Додатоци на производи

Висока Моќност КРИ Чип T10 W5W 15W 194 168 CANBUS ГРЕШКА Автомобил LED светилки drl Копија Обратна Купола СТРАНА ИНДИКАТОР Светлото Свеж Со попуст
За Акура TSX 2008-2011 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 55W Светла за Магла со Проектор Леќа Свеж
Водоотпорен 49 Флексибилни LED Светло Лента Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина Бар 5-Функција Црвено Бели светилки drl Свеж Со попуст
HochiTech ccfl ангел очи комплет 6000k белата ccfl ореол прстени светлата за Fiat Linea 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Свеж Со попуст
HochiTech ccfl ангел очи комплет 6000k белата ccfl ореол прстени светлата за Fiat Linea 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

П : Колку долго ќе овие навистина да трае?A : Hochi Tech Halos се со највисок квалитет halos на пазарот! Што е два пат

DEN 1080.00 1200.00
Soarhorse Автомобил Задниот Браник Опашка Магла Светлина кочница Рефлектор Светилка За Мицубиши Outlander 2007 2008 2009 2010 Свеж Со попуст
JingXiangFeng Добредојдовте Вратата Светлина 3Д Ласерски Дух Сенка За peugeot За Автомобил опел ПРЕДВОДЕНА логото проектор Декоративни Свеж Со попуст
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6 Свеж Со попуст
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6

HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3 SMD 5050 LED Табличка Светлина CanbАвто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6Спе

DEN 533.00 666.24
H4 LED H7 Една Светилка H1 H3 H11 880 9005 9006 Двојно Светилка H13 9004 9007 Супер Светло Светилки сијалица 72W 6000K 8000LM Свеж Со попуст
H4 LED H7 Една Светилка H1 H3 H11 880 9005 9006 Двојно Светилка H13 9004 9007 Супер Светло Светилки сијалица 72W 6000K 8000LM

Обрнете внимание пред купување : Светилка има само една Боја температура е 6000k (бела)Ве молиме изберете т

DEN 703.00 1081.44
2 ПАРЧИЊА Висока Моќност H7 Led Сијалица 4014 Чип 45 SMD Led Светилки Автомобили Светилка 900LM за Универзална Автомобили Магла Свеж Со попуст
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола Свеж Со попуст
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола

* Не Го Купи Евтини Оние! Се Добие Тоа Право За Прв Пат! *Гаранција : Купи со доверба, Ние нудиме "ЕДНА ГОДИН

DEN 325.00 383.04
Tcart 6 X ErrorFree Автомобил LED Светла Возилото Внатрешни работи Мапата Купола Вратата Светла Комплет Пакетот за nissan almera Свеж Со попуст
1pc 6.7 Инчен 50W led топ светлина 12V 24V LED Работа Возење Светлина Место Зрак 50W Круг 6.7 инчен 10 Степен Тесен Зрак За Свеж
10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ BAX9S H6W LED Светилки 8 5730 SMD Читање Страна Маркер Светлина Вратата Табличка Светилка DC 12V за Автомобил Свеж Со попуст
за Montero спорт магла светилка база за Мицубиши pajero sport пред метал магла светилка заградата 2000-2005 Свеж Со попуст
за Montero спорт магла светилка база за Мицубиши pajero sport пред метал магла светилка заградата 2000-2005

Ако сакате да купите голем број на производи,ве Молиме контактирајте ме Јас ќе ви даде многу поволна цен

DEN 704.00 1051.20