T2 T Планината Објектив За Sony Алфа Еден Minolta МА БОЛЕСТ планината адаптер прстен A55 A35 A65 A99 A58 A77 A57 A37 A560 A500 A550 A700 A850 A900

T2 T Планината Објектив За Sony Алфа Еден Minolta МА БОЛЕСТ планината адаптер прстен A55 A35 A65 A99 A58 A77 A57 A37 A560 A500

20 %

DEN 192.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


T2 T Планината Објектив За Sony Алфа Еден Minolta МА БОЛЕСТ планината адаптер прстен A55 A35 A65 A99 A58 A77 A57 A37 A500 A550 A700 A850 A900
Функција :
Ова овозможи на било кое T / T2 планината телескопи, леќа и додатоци за употреба на вашиот Алфа (A100, A200, A300, A350, A700, A900 итн.) или Minolta AF (A5 D, A7 D, итн.) камерата тела.
Направен од елоксирани Алуминиумски
Овозможува Бесконечност фокус
Боја : Црна
AF не работат со адаптер прстен!
Погоден за :
за Sony Алфа и Minolta МА камера тела,
за Т/T2 планината телескопи/леќи/додатоци
Камера : Sony Алфа и Minolta МА камера тела,
за Sony : A330 A380 A500 A550 A450 A290 A390 A560 A900 A850 A100 A700 A200 A300 A350 A230 A33 A55 A35 A65 A77 A57 A37 A99 A58 итн.
Minolta БОЛЕСТ планината тела a5 D, a7 D, итн.
Пакетот вклучува :
1 x T2 да БОЛЕСТ адаптер

Бренд Име: WINOTAR
Компатибилен Бренд: Sony, Minolta
Број На Модел На: T2-БОЛЕСТ

Додатоци на производи

оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина Свеж
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина

FOTGA 40.5 мм Тенок Fader ND (W) Филтер Променлива Прилагодлива Неутрален Густина Од ND2 ND8 ND16 ND32 да ND400Вовед : 100% Сос

DEN 689.28
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-49mm 58-49mm 58 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-49mm 58-49mm 58 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 56.00 67.68
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-25мм 58-25мм 58 25 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-25мм 58-25мм 58 25 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 65.00 79.68
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm-43mm 46-43mm 46 на 43 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm-43mm 46-43mm 46 на 43 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 54.00 65.76
Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8 Свеж
Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8

Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8За Canon Nikon, Sony Олимп Pentax Sams

DEN 246.24
Нови Snap-на Нуркање Домување Макро Леќа Стакло Филтер За Gopro HD Херој 3+ 4 GO PRO Жолта/Сива/Red/розова 4pcs боја, како да Свеж
49mm 52mm 62mm 67 72 77 82 55 58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера Свеж Со попуст
49mm 52mm 62mm 67 72 77 82 55 58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера

49mm 52mm 67mm 72mm 77mm 55мм 58mm 3Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера Бесплате

DEN 191.52
камерата на задниот капа за M42 42mm Завртка Планината на Камерата леќи на бесплатен превозот Свеж Со попуст
камерата на задниот капа за M42 42mm Завртка Планината на Камерата леќи на бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 54.00 64.80
Viltrox EF-М2 БОЛЕСТ Авто-фокус EXIF 0.71 X Намали Брзината Бустер Леќа Адаптер Турбо за Canon EF објективот на M43 Камера GH4 Свеж
FOTGA 37/40.5/ 43/46/49/55/58/ 62/67/72/77/82/86/95 mmDigital Супер-Тенок MCUV Мулти-Обложени MC УВ Филтер Заштитник Свеж Со попуст
FOTGA 37/40.5/ 43/46/49/55/58/ 62/67/72/77/82/86/95 mmDigital Супер-Тенок MCUV Мулти-Обложени MC УВ Филтер Заштитник

FOTGA 37 / 40.5 / 43 / 46 / 49 / 55 / 58 / 62 / 67 / 72 / 77 / 82 / 86 / 95 мм Дигитални СуперТенок MCUV МултиОбложени MC УВ Филтер Заштитн

DEN 164.00 186.72
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 мм-37mm 40.5-37 мм 40.5 до 37 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 43mm-55мм 43-55мм 43 55 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 49mm-58mm 49-58mm 49 до 58 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
14in1 на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење 72mm Адаптер Прстен ND2/4/8/16 Тебе Филтер Кутија за Nikon AF-S 18-200mm Свеж
Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8 Свеж
Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8

Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8За Canon Nikon, Sony Олимп Pentax Samsun

DEN 287.52
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 60.00 73.44