13Pcs Мелење Камен на Главата Помине Вежба Битови за Ноктите Машина Волна Монтирани Точка полски Алатка Ротари Точка Burrs За Помине Уметност Салон

13Pcs Мелење Камен на Главата Помине Вежба Битови за Ноктите Машина Волна Монтирани Точка полски Алатка Ротари Точка Burrs За

16 %

DEN 120.00

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот

Карактеристики : Sculpting & полирање Одлична за сите видови на нокти работа од sculpting да полирање Погодно да се користи Модерен стил, удобно рака чувство на допир, заштита на кожата и лесен за употреба Добар материјал За мелење главата е направена од волна. Тоа е помек отколку на други производи, се заштитуваат вашите нокти во текот полирање најчесто се користат ноктите пополнување делови комплет за нокти електрични вежба, одговара на повеќето помине вежба машини кои користат 3/32 "(2.35 mm) месо тело големина Здрав и безбеден доволно Професионални добро изведена вежба делови се цврсти и доволно безбедно за употреба, создавајќи помалку прашина со мало триење и топлина. Лесен и компактен Лесен и компактен, лесен за чување, или се земе со, додатоци за сите професионални салон или дома. Спецификација : Тип : Ноктите Старечки Алатка Материјал : Волна & не ' Рѓосувачки Челик Боја на Малку Главата : Бела Пакет Листата : 13 Компјутери Волна Помине Копар Битови Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!

Тип На Објект: Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина: As Picture Show
Бренд Име: YWK
Број На Модел На: Волна Помине Вежба Битови
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Приклучоци Тип: сите
Материјал: Волна & Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

50pcsX104mm Помине Уметност Дизајн Портокал Дрво Стап Cuticle Тласкач Смена за Нега на Нокти + висок квалитет Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Promational Фабрика Цена 1Pcs Керамички Камен Помине Чисти Малку Помине Вежба 3/32 месо тело Големина Помине Ротари Maill Алатки Свеж Со попуст
SpeTool Класичен 6 Големини На Располагање Керамички Помине Малку Професионални Помине Уметност Датотека Алатка За Електрична Свеж Со попуст
1 Компјутер 14cm Нерѓосувачки Челик Криви Режа угоре свиткани Downturned на Смолкнување на Хартиена Трака Режа Помине Уметност Свеж Со попуст
100 Компјутери Пескарење Бенд Вежба Датотека Машина Битови Мелење Прстен Педикир за Помине Уметност Свеж
100 Компјутери Пескарење Бенд Вежба Датотека Машина Битови Мелење Прстен Педикир за Помине Уметност

11230 Поврзани соСпецификација : 100 компјутери помине вежба пескарење бенд мелење прстени.Погоден за нокт

DEN 50.88
2018 НОВИ Акрилик УВ Лажни Нокти Совети од не ' Рѓосувачки Челик Стенд-Ап Машина Clipper Ножици Алатка MAY23_30 Свеж Со попуст
2018 НОВИ Акрилик УВ Лажни Нокти Совети од не ' Рѓосувачки Челик Стенд-Ап Машина Clipper Ножици Алатка MAY23_30

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Розова / Gold / Сребрена / Црвена Роза / Црна Карактеристики : Лажни н

DEN 69.00 91.20
Ноктот Ноктот Помине Cuticle Nipper Средување На Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Cuticle Тример Ножици Plier Нокти Свеж Со попуст
Ноктот Ноктот Помине Cuticle Nipper Средување На Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Cuticle Тример Ножици Plier Нокти

Ноктот Ноктот Помине Cuticle Nipper Средување на Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Cuticle Тример Ножици Plier Н

DEN 96.00 100.32
1Pcs Професионални Cuticle Тласкач Мртвите кожата вилушка Лажица Помине Cuticle Смена Нокти Педикир Помине Уметност Алатка Свеж Со попуст
35000RPM 12V Нерѓосувачки Челик Професионални Електрични Помине Уметност Вежба Пенкало Педикир Машина За Нокти Датотека полски Свеж Со попуст
10PCS 10*0.9 cm Шминка Козметички Помине Уметност Алатка за Нега на Ноктите Тласкач Педикир Салон Cuticle Тласкач Тример Смена Свеж Со попуст
Brainbow 50pcs Помине Уметност Портокал Дрво Стап Cuticle Тласкач Смена за Помине Уметност за Нега на Маникир Аглеста Портокал Свеж Со попуст
Круг Цилиндар на Главата Легура Помине Уметност Вежба Малку Со Навој Мелење Машина Главата за Електрична Помине Вежба Нокти Свеж Со попуст
35000RPM Професионална Машина, Апарат за Нокти Педикир за Полнење Електрични Датотека со Машина Помине Вежба Уметност Полирач Свеж Со попуст
500 компјутери / тркалаат Ноктот Прирачник Форма Налепници за на доградба на Акрилни УВ Гел Одбор На Ноктите Екстензии Хартија Свеж Со попуст
5Pcs Двојно-заврши Dotting Пенкала Сет 2-Начини да се Справи со Розова Точка Пенкало Нокти Помине Уметност Алатки за Полнење Свеж Со попуст
Dual-заврши Восок Помине Кристал Берач Dotting Пенкало, Молив Акрилик се Справи со Гем ги Собереш Апликатори Алатка самолепливи Свеж Со попуст
MSHARE Мртвите Кожата Cuticle Вилушка Тример Пилинг Нож Cuticle Смена Помине Уметност Алатка Маникир Нокти Алатка Свеж Со попуст
MSHARE Мртвите Кожата Cuticle Вилушка Тример Пилинг Нож Cuticle Смена Помине Уметност Алатка Маникир Нокти Алатка

За MSHARE Заштита на Животната средина Помине Гел : * "MSHARE" е професионална фабрика која произведува Помине

DEN 72.00 139.20
ZKO 6 КОМПЈУТЕРИ Помине Уметност Вежба Битови И 6 Компјутери Пескарење Бендови За Нокти Вежба во Собата Помине Електрична Нокти Свеж Со попуст
1 Buc Транспарентна На Доградба На Акрилни Нокти Вежба Битови Носителот 6 Дупки Изложба Стојат Екранот Нокти Машина Додатоци Свеж Со попуст
BNG 100pcs Чакал 80 +100pcs Чакал 180 Пескарење Крпа Замена Нога Датотека Убавина Нега Педикир Нозе Заштита од не ' Рѓосувачки Свеж Со попуст
HYTOOS Рамен Врвот Црна Титаниум Волфрам Карбид Помине Вежба Малку 3/32 Битови За Нокти Педикир Електрични Вежба Додатоци Алатка Свеж Со попуст