WT-90AS RCIDOS Печат Машина,бронзирање на кожа/Creasing машина,топла фолија печат машина,110V/220V,со фолија на ролна носителот

WT-90AS RCIDOS Печат Машина,бронзирање на кожа/Creasing машина,топла фолија печат машина,110V/220V,со фолија на ролна носителот

DEN 5184.00

Свеж

Во магацинот


Почекајте еден момент, ќе се покаже на Видео
WT-90 AS RCIDOS Печат Машина,
бронзирање на кожа/Creasing машина,
топла фолија печат машина,кожа embossor Нова Надградба! 1. Внатре рачка на сите во нерѓосувачки челик ,се повеќе издржливи. 2. табела со линија метар ++++++++++Совети Пред да се Купи ++++++++++ Предност : 1.Цена евтини,економски. 2.Машина тежина светлина, лесно да се движите. 3.Се користи за топла фолија печат работа во ред. ******************************************** Недостатоци : 1.Забелешка стабилна(треба една страна се поправат машината друга страна работи) тежина светлина, се тресат кога не притиснете работа. 2.Не може да се направи конвексни конкавна втиснување работа.(премногу светлина) 3.Промена на мувла или букви сложени/не-conveniece
***** ************СПЕЦИФИКАЦИЈА ***** ************
Моќност : 300 W
Напон : 110 V/220 V
Грејач големина : 5*7cm/8*10см/10*13cm факултативна Max.температура : 0 °C-350 °C Нето тежина : 5.5 кг Пакет големина : 50*30*26cm
Печат референтната температура на Хартија : 85-120°C Меки пластични : 75-85 °C Тешко пластични : 35-100 °C Човек-направени од Кожа : 75-85 °C Creasing температура : cowhide 120-150 °C Мека ПВЦ : 65-80 °C Синтетички Кожа : 160-180 °C Дрво марка : 350°C
Вашите повратни информации тоа го прави на сите достоен за тоа!
Театарска од нашите клиенти да ни даде своите мислења за нашите услуги и производи,
дали тоа да биде на Aliexpress или преглед на нашата веб страница.
Па ве молиме, дозволете ни да знам што мислите, но, ако не е проблем ние би сакал да се поправат и тоа
помогне да се промени било негативни мислења пред да ја напуштат повратни информации.
Помалку од 5-Star Рејтинг? Што е вашиот проблем?
Ние би сакале да знаете како ние може да се направи нешто подобро и да ви понуди на 5-ѕвезда третман вас
заслужуваат!
Затоа ве молам, ако тоа не е 5 ѕвезди, не ни остави 4 и нека го направи тоа совршено.
Да дојдат во допир со нас..
Имаме за цел да им понуди на највисоко ниво на услуги на клиентите и задоволството да сите наши клиенти
и ова е причината зошто ние ви нудиме толку многу начини да контактирате со нас ако таму се случува да биде било
hiccups!
**************bette Р квалитет, bette Р испорака, bette Р цена ****************

Треба да се плати
"Увоз царина"
кога јасно царинските или курир помине пакет за вас
даночен износ што не сме сигурни,
тоа наплатат од вашата влада
Ви благодариме за вашата поддршка, ние ќе направиме се bette Р
! ! !

Број На Модел На: WT-90AS+Фолија на Ролна Носителот
Бренд Име: RCIDOS

Додатоци на производи

слободен брод хексагонални удар хартија машина занаети бележник Втиснување уред дете дупка удари cortador de papel S2934-8 Свеж Со попуст
Footful 120Pcs на Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper Фудбалски Чевли Делови 9.5 MM Свеж Со попуст
Footful 120Pcs на Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper Фудбалски Чевли Делови 9.5 MM

Опис : Бренд Нови120 Pcs Замена Чевли Шила РаботиОбјектот Специфики : Материјал : ЧеликСтил : Трчање, Крстот

DEN 815.00 959.04
Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање торта stencils ласерски сече шаблони Балет девојка Свеж Со попуст
50Pcs Шила Studs Конус Footful Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper 8ММ Свеж Со попуст
50Pcs Шила Studs Конус Footful Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper 8ММ

Опис : Бренд Нови50 Pcs Замена Чевли Шила РаботиОбјектот Специфики : Материјал : ЧеликСтил : Трчање, Крстот �

DEN 616.00 684.96
Пластични Втиснување Папка Пеперутка Шема за Scrapbooking DIY Фото Албум Занаети Подарок Дефиниција Свеж Со попуст
Пластични Втиснување Папка Пеперутка Шема за Scrapbooking DIY Фото Албум Занаети Подарок Дефиниција

Втиснување ПапкаГолемина : 10.5* 14.8 cmМатеријал : ПластикаПакет : 1 bucУпотреба за Покани, Evelope, Декоративни Ка

DEN 86.00 95.52
Двојно стрели Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј бои образец торта stencils ласерски сече templatesST173 Свеж Со попуст
Двојно стрели Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј бои образец торта stencils ласерски сече templatesST173

Двојно стрели Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј бои образец торта stencils ласерски сече template

DEN 91.00 95.52
Неправилни Монистра со Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Обетки Studs Earbob Eardrop Одлуки DIY Додаток Свеж Со попуст
Неправилни Монистра со Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Обетки Studs Earbob Eardrop Одлуки DIY Додаток

Тоа е одлично за DIY изработка на накитСостојба : 100% Сосема новКоличина : 1 парчеЗадоволството на клиентит

DEN 230.00 287.52
7.5 cm, 4.7 cm, 3.5 см, 2.4 cm шест petal форма занает удар поставите Scrapbooking училиште Хартија Перфоратор ева дупка удар Свеж Со попуст
7.5 cm, 4.7 cm, 3.5 см, 2.4 cm шест petal форма занает удар поставите Scrapbooking училиште Хартија Перфоратор ева дупка удар

Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона Без тоа, Царинската ќе се врати с

DEN 299.00 408.96
Фото агол машина Р3 3мм позаоблена агол машина која го прави фотографии и слики агол круг Свеж Со попуст
Фото агол машина Р3 3мм позаоблена агол машина која го прави фотографии и слики агол круг

Ви благодариме.4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ваша�

DEN 1889.00 2587.68
4pcs/set Снегулка Занаети и Scrapbooking Алатка Хартија Удар За Фото Галерија декорација DIY Подарок Картичка Удари Втиснување Свеж Со попуст
YPP ЗАНАЕТ Музички Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст
YPP ЗАНАЕТ Музички Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

DEN 159.00 177.12
Бесплатен Превозот Жена Алуминиум Чевли проширувач носила лејди чевли 34 - 42 чевли на дрвото и Високиот Квалитет на Shoemaking Свеж Со попуст
Точки Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст
Точки Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

Големина : 15 *10.5 смМатеријал : ПластикаПакување : 1pcs / многуФантастичен дизајн за вашите покани / картичк�

DEN 167.00 177.12
Рака Алатка L-форма Мини Двојна Глава Штекер Клуч Погоден За Рутински Шрафцигер Битови Комунални Алатка Свеж Со попуст
Рака Алатка L-форма Мини Двојна Глава Штекер Клуч Погоден За Рутински Шрафцигер Битови Комунални Алатка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Јаглероден челик & Пластични Боја : Како на слики прик

DEN 71.00 74.40
4pcs Мушка Reamer Дијамант Падна Reaming Датотека Beading Дупка Enlarger Алатка Постави Нови Свеж Со попуст
4pcs Мушка Reamer Дијамант Падна Reaming Датотека Beading Дупка Enlarger Алатка Постави Нови

Опис : Бренд НовиBeading Дупка Enlarger Постави АлаткаОбјектот Специфики : Материјал : Алуминиум & ABS Пластика Ра

DEN 89.00 126.72
НОВИ 30/60/90/120ml Гума Вшмукување Уво Перење Шприц Стискаш Сијалица Лабораторија Алатка Z07 Пад на Превозот Свеж Со попуст
НОВИ 30/60/90/120ml Гума Вшмукување Уво Перење Шприц Стискаш Сијалица Лабораторија Алатка Z07 Пад на Превозот

Опис : инструмент за воведување на течности во или повлекување на нив од контејнери На compressible гума сијал

DEN 49.00 59.52
Практична 10Pcs Прилагодливи Молив Lengthener Носителот Училиште Уметност Пишување Extender Алатка Свеж
Практична 10Pcs Прилагодливи Молив Lengthener Носителот Училиште Уметност Пишување Extender Алатка

Нашата цел е тоа, нека вашиот живот да стане удобно.*10 Pcs Прилагодливи Молив Lengthener Носителот Училиште Уме

DEN 142.56
37micron најлон мрежа колофон филтер кеса за екстракција притиснете 3x6 инчен - 10 паркови Свеж
37micron најлон мрежа колофон филтер кеса за екстракција притиснете 3x6 инчен - 10 паркови

Материјал100% најлонВообичаена Големина3"x 6" 25 / 90 / 120micronФилтрација3"x 6" 25 / 90 / 120micronТехникаТкаатТкаат шемаХ�

DEN 720.00
ПЛАСТИЧНИ ВТИСНУВАЊЕ ПАПКА писма роденденска торта бележник албум картичка подарок пакување декорација сечење умира хартија, Свеж Со попуст
KSCRAFT Часовник од Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст
KSCRAFT Часовник од Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

DEN 132.00 146.88
Срцето Импресионира Челик Дизајн Врежана Печат Рака Удар Отпечаток Алатка Накит Занает Embossers Уметности И Занаети Комплет Свеж Со попуст
YPP ЗАНАЕТ Кокос Дрво Пластика Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст