(LZB -3WB мали) (LZB-2WB), стакло rotameter проток метри со контрола вентил за течни и гасни. conectrator ,тоа може да се прилагоди на проток

(LZB -3WB мали) (LZB-2WB), стакло rotameter проток метри со контрола вентил за течни и гасни. conectrator ,тоа може да се прилагоди

DEN 1152.00

Свеж

Во магацинот

Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ви благодарам многу. Ве молиме контактирајте не за цена ако понудата за повеќе од еден предмет.5*33(LXW)
За Нас
Ningbo Chinwey индустрија co.на нашиот веб-сајт httip : //www.
1 - од устата
2 - врз основа
3 - на стегање капа
4 - заострените стаклена цевка
5 - perspex школка
6 - имајќи плочи
7 - се Издигаат
8 - Следната compaction капа
9 - Следната База
10 - во уста
11 - игла вентил
Номинален Дијаметар(mm)
големина(мм)
А
Б
C
D
E
3
115
140
8
22*26(LXW)
4
170
208
238
10
37.Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.
Политика На Враќање
Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа и не се знак за тоа, ако пакетот е скршен. беше основана во 2002 година,Нашата компанија Е производител и трговец од областа на индустриското производство, имаме две фабрики и многу партнери. Фотографиите или видеата се мора да ни покаже за сите проблеми. Плати преку други начини, може да имаат одредено задоцнување, кој ќе влијае на превозот време на објектот.
Известување на испраќање е-пошта ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Инаку, ние ќе не презема никаква одговорност за нив.
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Испорака Детали
Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по целосната уплата.
3) Ние нудиме попуст за комбиниран транспорт.
Ве молиме да не информирате за мерка спектар на порака одбор. Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса во Aliexpress е точно. Ни e-mail ако не прими предмети по 21 работи по уплатата испратени.
Ние сакаме сите купувачи да прават бизнис delightedly со нас.потоа ние ќе ви ги даде на конкурентна цена.5*33(LXW)
10
170
208
238
12
37.
2) Купувачот треба да биде одговорен за даночни дека можеби излегува.
Начин На Плаќање
1) Плати преку Зачувам е препорачливо. Па се чувствуваат слободни да контакт. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие пакетот ако има било какви проблеми. Софтвер продажба, не се враќа.
Ние брод на одобрени адресата дадена во aliexpress плаќање. Ако ние не знаеме за тоа, ние не може да го поправам.
Ако сте љубители на нашите предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Ве молиме прочитајте го пред да го купат тоа. Сепак, ние ќе се обидеме потрудиме да го минимизираат тоа. Треба да добиете објект во рок од 2 недели.
Оставајќи негативни повратни информации не ќе ни помогне да ги реши сите проблеми. Ако вие нема да потпише за предмети поради Сопствени данок, ние само ќе наплата составен дел од вашето плаќање. Вашата акција ќе ни нудат нашите млеко и леб . Моите главни производи се Пневматски компоненти,електромагнетниот вентил, протокот метри, на притисок мерачи, термометри и така натаму.

DIY Материјали: Водовод
Бренд Име: SHLLJ
Број На Модел На: LZB-2WB
мерка спектар на течен: 0.4-4,0.6-6,1-10,1.6-16ml/мин
мерка спектар на гас: 6-60.10-100,16-160,25-250ml/мин?
is_customized: Yes

Додатоци на производи

1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa Свеж Со попуст
1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa

100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 2" температура : 25~+80 °C Дозволувајќи им на притисок :

DEN 142.00 170.40
US211M Дисплеј со USN-HS06PA-1 Протокот Метар Totalizer Мерење Проток на 0.15-1.5 L/min Спектар 6mm OD црево barb Свеж
US211M Дисплеј со USN-HS06PA-1 Протокот Метар Totalizer Мерење Проток на 0.15-1.5 L/min Спектар 6mm OD црево barb

M Дисплеј со USNHS06 PA1 Протокот Метар Totalizer Мерење Проток на 0.151.5 L / min Спектар 6mm OD црево barbМожеби ќе треба ев

DEN 1872.00
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови G08 Капка брод Свеж
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови G08 Капка брод

Опис : Надворешни теми : 1 / 2" температура : 25~+80 centigrade Дозволувајќи им на притисок : притисок 1.75 Mpa Оператив

DEN 136.80
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате Свеж Со попуст
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате

Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор ПрефрлатеСпецификација :

DEN 750.00 882.72
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор Свеж
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Параметри : име на Производ : нивото на водата контролер Работен

DEN 384.00
LZS-15 1/2 6-60L/H проток на вода Метар Индикатор Контра Rotameter Течни Flowmeter Свеж
LZS-15 1/2 6-60L/H проток на вода Метар Индикатор Контра Rotameter Течни Flowmeter

Specifaction : дијаметар : DN15 1 / 2" МЕРКА ОПСЕГ : 660 L / H краток цевка Точноста 4% тело материјал, ABS пластика фитинг

DEN 479.52
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro Свеж
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

DEN 1919.52
1-30L/Мин 10mA 70W 1/2PT Женската Порта Тема Гребло Проток на Вода се Префрлите Свеж
1-30L/Мин 10mA 70W 1/2PT Женската Порта Тема Гребло Проток на Вода се Префрлите

Име на производ Гребло Проток на Вода се Префрлите Модел СЕНDB15 Max Вклучете Моќ 70 W Max Работен Проток 130 L / Mi

DEN 1110.24