10 КОМПЈУТЕРИ 2KG Автоматско хранење систем го живина пилешко quail птица Хранење алатки

10 КОМПЈУТЕРИ 2KG Автоматско хранење систем го живина пилешко quail птица Хранење алатки

20 %

DEN 1685.00

DEN 2106.72

Свеж

Во магацинот

Име : пилешко, quail, птица автоматско хранење систем го Материјал : пластични Боја : црвена Големина : ве Молиме погледнете на фотографијата (прирачник за мерење, постои 1-2cm грешка) Фидер капацитет : околу 2 kg (прав храна) Пакетот вклучува : 10 x фидер Купувачот Совети : Погледнете Фидер сината стрелка, која е во процес на производство, појава на неправилни работ, е нормален феномен, не влијае на користењето! Ако не ви се допаѓа тоа, немојте да се купи! Пишете ни! Ви благодариме за разбирањето! Испорака Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. Б. Русија експрес-SPSR (пакет тежина 2000g или повеќе) : 8-38 дена. C : Финска Пост : 15-40 дена. Г. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена. E. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена. G : Продавачот за транспорт : за 15-35 дена Гаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контактирате со нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun. Ако враќањето на ставка (и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите originalpackaging, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. За Превозот повеќето Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел) 1. кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена 2. ако треба да се следи во вашата земја, Ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail". мојот пријател, Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 3. ако не стигнат до 45 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4.Ако не примате стока во 90 дена (Бразил 110 дена) ,ние ќе рефундирање на или препратете. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)

Големина: M
Тип: Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип: Пилешко
Бренд Име: Се Придржуваат До Летаат
Број На Модел На: кокошка, quail, птица автоматско вовлекување уред
Материјал: Пластични
N: кокошка, quail, птица автоматски систем за хранење
Фидер капацитет: за 2kg (прав храна)
Пакет: 10 Компјутери

Додатоци на производи

500pc Пилешко Пиење Innerspring Брадавица Патка Quail Птици Пиење Пролет Живина И Одгледување на домашни Миленичиња Вода за Свеж Со попуст
Овци Ear Tag Клешти Животинско Ear Tag Клешти Installer Легура 1 Buc Зелени Свињи Ear Tag Клешти Добиток Ear Tag Клешти Свеж Со попуст
Овци Ear Tag Клешти Животинско Ear Tag Клешти Installer Легура 1 Buc Зелени Свињи Ear Tag Клешти Добиток Ear Tag Клешти

Овци Ear Tag Клешти Животинско Ear Tag Клешти Installer Легура 1 Buc Зелени Свињи Ear Tag Клешти Добиток Ear Tag Клешти

DEN 467.00 657.12
Пчеларството Одгледувањето Првенство Beehive hv3n Комплет Кралицата Пчела Коса со Ролери Кафези Чаша Носителот И Мобилен Тела Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Продажба на модели Крава Овци Свињи чаши Вода Животни пиење Алатка Amniotic течност Првенство Фарма Опрема Свеж Со попуст
50 поставува Зајакот Автоматско Пиење Waterer Животинско Фидер Поцинкуван лим пиење Најдобро продаван модели Свеж Со попуст
50 поставува Зајакот Автоматско Пиење Waterer Животинско Фидер Поцинкуван лим пиење Најдобро продаван модели

50 поставува Зајакот Waterer Материјал : Поцинкуван лим Вода Интерфејс : 8.5 mm Додатоци : 8.5 mm Tee + пролет Пакувањ

DEN 705.00 810.24
50 Компјутери 5 Бои Отворање На Формула Okra Прстен Птица Нога Прстен Quail Папагал Гулаб Нога Прстен Милениче Птици Алатка Свеж Со попуст
XM-18 Автоматско Инкубатор Контролер Јајце Hatcher Температура Влажност 4 Екранот Свеж
XM-18 Автоматско Инкубатор Контролер Јајце Hatcher Температура Влажност 4 Екранот

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Дигитално прикажување на температура, влажност и

DEN 1747.68
Нови 200 Компјутери внатрешен дијаметар на 23 мм Живина нога прстен Одгледувачи Патка Goose Кога Гуски Swan прилагодливи Мек Свеж Со попуст
1 Сетови (2 Парчиња) Повеќенаменското Инкубатор Контролер Додатоци Пилешко Инкубаторот, Прибор за Мерење на Температурата и Свеж Со попуст
Надморска височина симулација Пластични Лажни Јајца Птица Гулаб Гнездо Изведување Индуцирана Јајца 8 компјутери/Многу Свеж Со попуст
24 Јајца / 96 Птица Eggstray Птици Автоматско Инкубатор Патка И Goose Гулаб Quail Јајце Фах Стандардниот Мотор 220V Бесплатен Свеж Со попуст
Guangxi Nanning Џијанг нови добиток оплодување пиштол добиток вештачко оплодување уред не падне Свеж
Guangxi Nanning Џијанг нови добиток оплодување пиштол добиток вештачко оплодување уред не падне

Новиот пиштол за оплодување оплодување пиштол, е изработен од нерѓосувачки челик, компактен и издржлив

DEN 675.84
2 парчиња 172*94*103mm Пчела Вода за Пиење Фидер Лажичка Форма Бели Пластични Материјали Beekeeper Пчеларството Алатки Лесен Свеж Со попуст
Вештачко Оплодување Од Не ' Рѓосувачки Челик Добиток Оплодување Пиштол Свеж Со попуст
Вештачко Оплодување Од Не ' Рѓосувачки Челик Добиток Оплодување Пиштол

Опис На ПроизводотВоведувањето на добиток оплодување пиштолОваа добиток оплодување пиштол е дизајнир

DEN 717.00 907.20
220V/110V/DC 12V Инкубаторот, Пак јајца фах Кокошка, Патка Goose Птици Соединение Автоматско инкубатор фах 41.7 x 43 см Свеж Со попуст
220V/110V/DC 12V Инкубаторот, Пак јајца фах Кокошка, Патка Goose Птици Соединение Автоматско инкубатор фах 41.7 x 43 см

AC : 220 V 1 / 240 вртежи во минута 2 Ние сме подготвени да го реши секој проблем![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

DEN 1042.00 1170.72
88 Пак Јајца Фах Птици Автоматско Инкубатор Гулаб Quail Папагал Инкубатор Фах Инкубација Опрема За Земјоделство Материјали Свеж Со попуст
Пчеларството Алатка Кралицата Пчела Означување Кафез Шише со Клипот Пчеларството Beehive Свеж Со попуст
Пчеларството Алатка Кралицата Пчела Означување Кафез Шише со Клипот Пчеларството Beehive

Пчеларството Алатка Кралицата Пчела Означување Кафез Шише со Клипот Пчеларството Beehive 100 % сосема нов со

DEN 99.00 191.52
5 Парчиња Живина Пилешко Зајакот Автоматско Вода за Пиење Завртка Тип Работам Брадавиците Фидер yy56 Свеж Со попуст
5 Парчиња Живина Пилешко Зајакот Автоматско Вода за Пиење Завртка Тип Работам Брадавиците Фидер yy56

Карактеристики : Овие пилешко брадавиците се направени од издржлив пластика и бакар глава Тие можат да

DEN 50.00 60.96
100 компјутери Гулаб Боја нога прстен Нема збор Обетки Квалитет трајни Птица прстен Pheasant нога прстен Птица алатки wholesaled8 Свеж Со попуст
10 Компјутери Три-начин Пиење Зајакот Автоматско Вода Bibcock 20 Мм Дијаметар Бакар Главата Директно Пиење Foxes Пиење Свеж Со попуст
Пчеларството Пчела Земјоделство Опрема Пчела Пиење Преку Заштита На Животната Средина Пластични Резервоарот За Вода За Пиење Свеж Со попуст
Нерѓосувачки челик нож пилешко capon capon алатка за 0.75 кг пилешко Свеж
Нерѓосувачки челик нож пилешко capon capon алатка за 0.75 кг пилешко

2040 дена стара девојка алатки, за поголем than0.75 кг пилешко ,содржина : 1 , алатка кутија2 , кастрирани пилеш

DEN 1536.00
1 Buc 300W Инкубатор Овлажнител За Влажност Контролер Humidification Цевка Автоматско Јајце Инкубатор Додатоци Болт за Прицврстување Свеж Со попуст
6 Компјутери 22 Дупки Птичји Јајца, Инкубација Коцки Автоматски Се Претвори Јајца Quail Инкубатор Јајце Фах Живина Инкубација Свеж Со попуст
1PC Инкубатор Овлажнител За Влажност Контролер Humidification Цевка Живина Хранење Свеж Со попуст
1PC Инкубатор Овлажнител За Влажност Контролер Humidification Цевка Живина Хранење

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Точка Име : Инкубатори Uелектрични влажност цевка Категорија : Жи

DEN 446.00 469.44