100pcs/многу М1.4(1.4 mm) А2 Нерѓосувачки Челик Ален Blots Хексадецимален Штекер Главата Капа Сите Тема Завртки Метрички DIN912

100pcs/многу М1.4(1.4 mm) А2 Нерѓосувачки Челик Ален Blots Хексадецимален Штекер Главата Капа Сите Тема Завртки Метрички DIN912

0 %

DEN 312.96

Свеж

Во магацинот


Ова е за една кеса на 100 парчиња на М1.4 DIN912 А2 Нерѓосувачки Челик
Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.
Големина на :
(1.4 mm Дијаметар x 0.3 Тема Теренот x Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата. Достапни Големина : М1.4*3, 4, 5, 6, 8, 10, 12mm
Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само, на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG, ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Должина: 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Бренд Име: Junter
Глава Стил: Хексадецимален
Вози Стил: Хексадецимален Socket
Број На Модел На: М1.4
Пакет: 100-199Pcs
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Завртка Тип: Машина Завртки
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

BMBY Топла 6 Компјутери M4x10 Навој Knurled Thumbscrew Зафат Копчиња Палецот Завртка Свеж
BMBY Топла 6 Компјутери M4x10 Навој Knurled Thumbscrew Зафат Копчиња Палецот Завртка

Име на производ : Thumbscrew;Тип : Навој На Главата Дијаметар : 15mm / 0.6";Машки Конец Должина : 10мм / 0.39" Male Thread Ди

DEN 82.08
100pcs Метрички M3x5mm Филипс Пан Главата Завртка за 2.5 ХАРД SSD DVD-ROM-от Плоча H02 Свеж
100pcs Метрички M3x5mm Филипс Пан Главата Завртка за 2.5 ХАРД SSD DVD-ROM-от Плоча H02

100% сосема нов и висок квалитет на Висок Квалитет на Филипс Пан Главата М3, 5mm Тема Завртки Овие се користи

DEN 81.60
100pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М3 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
100pcs/многу М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Torx Завртка ISO 14583 SUS 304 Шест лобус Свеж Со попуст
100pcs/многу М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Torx Завртка ISO 14583 SUS 304 Шест лобус

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми

DEN 216.00 240.00
200pcs м3 Алуминиум занитвам орев Метрички Рамна Глава Слепи Вметнете орев PEM рака Занитвам Орев Riv нут Свеж Со попуст
200pcs м3 Алуминиум занитвам орев Метрички Рамна Глава Слепи Вметнете орев PEM рака Занитвам Орев Riv нут

Алуминиум занитвам орев Метрички Рамна Глава Слепи Вметнете орев PEM рака Занитвам Орев Riv нутМ3 200 PCS

DEN 157.00 185.28
100pcs/многу Висок Квалитет 2.5*24mm 2,5 mm GGr15 Имајќи Челик Dowel Pin Должина 24mm Свеж Со попуст
100pcs/многу Висок Квалитет 2.5*24mm 2,5 mm GGr15 Имајќи Челик Dowel Pin Должина 24mm

2.5(D)24(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

DEN 281.00 330.24
20pcs 10*4mm Солидна Месинг Занитвам Чикаго Завртка за Кожа Занает Појас Паричник Свеж Со попуст
20pcs 10*4mm Солидна Месинг Занитвам Чикаго Завртка за Кожа Занает Појас Паричник

104mm Солидна Месинг Занитвам Чикаго Завртка за Кожа Занает Појас Паричникако имате било какви прашања, в

DEN 77.00 90.24
GB/T 50pcs М4*6-60mm 304 од не ' рѓосувачки челик голема рамна глава само прислушување завртки круг главата филипс решетка печурки Свеж Со попуст
10PCS M10*1.25*20/25/30/35/40/50/60/70/80 m10 Нерѓосувачки челик парична Казна тема хексадецимален хексагонални штекер капа Свеж Со попуст
10PCS M10*1.25*20/25/30/35/40/50/60/70/80 m10 Нерѓосувачки челик парична Казна тема хексадецимален хексагонални штекер капа

M10 тема теренот 1.25 mm нерѓосувачки челик парична Казна тема хексадецимален хексагонални штекер капа на г

DEN 358.00 421.44
M3 x 4 Рамна Глава Солидна Заковки Алуминиум Свеж
M3 x 4 Рамна Глава Солидна Заковки Алуминиум

Предмет : M3 x 4 Рамна Глава Солидна Заковки Алуминиум Pls љубезно answer : ___________________________ note : ова е 1000pcs / многу

DEN 528.00
20pcs M4 M5 M6 Чекан Орев т тип орев гром Никел Позлатен за 3030 Алуминиумски Профил со Слот Ритам 8мм Свеж Со попуст
50Pcs M4x10mm/12mm/16mm/20mm Нерѓосувачки Челик Ален Хексадецимален Штекер Главата Капа Само-прислушување Завртки Завртки Ореви Свеж Со попуст