MJD8549 Мајка Cremation Накит Розова Кристал Цвет Keepsakes & Полнење Полнење

MJD8549 Мајка Cremation Накит Розова Кристал Цвет Keepsakes & Полнење Полнење

15 %

DEN 420.00

DEN 494.88

Свеж

Во магацинот


Обликотшема: Срцето
Број На Модел На: MJD8549
Pendant Големина: Лизгајте
Материјал: Метал
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Пол: Унисекс
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Синџир Тип: Змија Синџир
Стил: Тренди
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: 1 кубни инчи
Функција: пепел носителот
Тип На Објект: Погребот Накит, Спомен Накит, или на Сеќавањето за Накит
Корисни: Како Извонреден Начин за да Отпразнувам Некој Близок
Карактеристики: Никогаш не ' рѓа, ги кородираат или Дамка
Pendant капацитет: 1 кубни инчи
боја: Сјајна Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Розова,Bule,Purpple Итн
перформанси: Завртка&Гумена Заптивка Обезбедува Тесна Печат Да Се Задржи Во Пепел
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Додатоци на производи

Среќа Око Лист Pendant Ѓердани Сакаат Картичка Прилагодливи Clavicle Синџири Ѓердан Од Злато/Сребро Алуминиум Во Мода Жените Свеж Со попуст
Мажите Iced Од Хип Хоп Злато Црвено Rhinestones Плоштадот Pendant Кубанската Синџир Ѓердан Лабораторија Симулирани Мини Исус Свеж Со попуст
Моден Метал Snap Ѓердан Метал Круг Кристал Домот Должина 55CM одговара 18MM Snap Копчиња Jewlery трговија на Големо Жените ZG010 Свеж Со попуст
10pcs K524 Симпатична Мечка Големо Уво Бисер Кафез Locket Накит Одлуки Етерично Масло Diffuser Монистра Кафез Pendant Деца Девојка Свеж Со попуст
Паун Ѕвезда Свадба Партија Златна Боја Ѓердан Ѓердан 8 Ред Водат Кристал w/ Еластична Кабелот Церемонија CC019 Свеж Со попуст
Паун Ѕвезда Свадба Партија Златна Боја Ѓердан Ѓердан 8 Ред Водат Кристал w/ Еластична Кабелот Церемонија CC019

Свадба Свадба Златна Боја 8 Ред Водат Кристал Кристал Ѓердан w / Еластична Кабелот ЦеремонијаДолжина : 12

DEN 1166.00 1296.00
LASPERAL 10PCs Ѕвезда Шема Шарм Приврзоци Нерѓосувачки Челик Шарм Со Шарени Кристали DIY Додатоци За Накит Фиксна Мешани Свеж Со попуст
1pcs Шарм Месечината Ѕвезди Lockets Pendant За Мајка Девојка Меморија Locket Ѓердан Фантазија DIY Фото Locket Pendant XSH267 Свеж Со попуст
1pcs Шарм Месечината Ѕвезди Lockets Pendant За Мајка Девојка Меморија Locket Ѓердан Фантазија DIY Фото Locket Pendant XSH267

7166204472995608 од Суштинско значење locket парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 188.00 235.20
BOROSA Бразилецот Agates Druzy Парче Конектор - Electroplated Сребрена Боја Остро Agates Geode Парче Drusy Druzy Pendant Свеж Со попуст
BOROSA Бразилецот Agates Druzy Парче Конектор - Electroplated Сребрена Боја Остро Agates Geode Парче Drusy Druzy Pendant

BOROSA Бразилецот Ахат Druzy Парче Конектор Electroplated Сребро Остро Ахат Geode Парче Drusy Druzy PendantМатеријал : Ахат Geode

DEN 662.00 719.52
2017 мода висок квалитет љубов срцето природни индија оникс шарм приврзоци за накит одлуки 20mm 50pcs/многу Големо слободни Свеж Со попуст
Hfarich Капка превозот долг синџир на Фибоначи Златната pendant ѓердани & приврзоци Најдобри Спирала со Триаголник Наука Ѓердан Свеж Со попуст