12 парчиња/Set Волна Почувствува Полирање 3мм месо тело Bobs Монтирани Точка за Мувла Огледало Полирање Dremel Ротари Алатка

12 парчиња/Set Волна Почувствува Полирање 3мм месо тело Bobs Монтирани Точка за Мувла Огледало Полирање Dremel Ротари Алатка

0 %

DEN 162.72

Свеж

Во магацинот

Големина : Надворешниот Дијаметар 12mm, 10мм, 8mm,6mm,5mm,4mm,3мм Облик : Цилиндар , Коси ( Изборен ) за Апликација : Инсталиран на умираат мелница, dremel ротари алатка, се применуваат на сите метални материјали и на други неметални производи за полирање, површината парична казна завршувањето . Материјал : Висок Квалитет на Австралиската волна, месо тело : 3мм

Ронки: 3мм Цилиндар, 3мм Совет, 4mm Цилиндар, 4mm Совет, 5mm Цилиндар, 5mm Совет, 6mm Цилиндар, 6mm Совет, 8mm Цилиндар, 8mm Совет, 10мм Цилиндар, 10мм Совет, 12mm Цилиндар, 12mm Совет
Број На Модел На: Специјални-Flet
DIY Материјали: Металугрија
is_customized: Yes
Бренд Име: Jrealmer
Тип: Полирање Поени
Големина: 3mm to 12mm

Додатоци на производи

Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство Свеж Со попуст
Супер Острат Острилка Рубин масло камен Острило 3000 за Нож Агол Упатство

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Quanlity Супер Тешко,Отпорност на Триење,Не капка згура Може да сораб

DEN 250.00 312.00
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit Свеж Со попуст
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit

Црвено corundom Ронки 240#Зелена јаглерод Ронки 400#Бор карбид камен Ронки 800Црна оникс камен Ронки 1500Рубин кам

DEN 1216.00 1279.68
2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки Свеж
2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки

Примена : Отстранување на општи слој и полирање на површината.Вашето задоволство е нашиот прв приоритет

DEN 475.20
GOXAWEE 2 парчиња 4 Мелење Тркала Бел Памук Чистење Тркала Метал Полирање Тркала Дискови Абразивни средства за Клупата Мелница Свеж Со попуст
75-200mm Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење на Тркалото на Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 4mm Внатрешна Дупка Свеж Со попуст
50Pcs 90mm Триаголник Пескарење Листови Глувчето Детали Сандер Влошки 40 60 80 100 120Grit за Абразивни Пескарење Листови Хартија Свеж Со попуст
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка Свеж
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки

DEN 168.00
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање Свеж Со попуст
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање

Големина : 5"(OD)*16(ID)mmПримена : се Користи за derusting метал, брусење и полирање на дрво.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТ

DEN 379.00 379.20
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка Свеж Со попуст
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка

Ви благодариме ! Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покра

DEN 806.00 806.40
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone Свеж Со попуст
8 парче Кујнски Нож Апекс Про Молив острилка Острат воденичен камен Полирање острило 240-10000 Ронки Graver oilstone

Answer : ___________________________ Note : ова е 8 парче цена .Ако каменот од базата ,ве молиме да користите лепак да се држи

DEN 1225.00 1441.92
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање Свеж
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање

Големина : 4"(OD)*16(ID)mmЖица со Дијаметар : 0.02", 0.5 mmПримена : Погоден за метал полирање / derusting / deburring, главно

DEN 427.20
5Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата 3мм месо тело Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка Свеж Со попуст
5Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата 3мм месо тело Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов 5 парчиња дијамант обложени цилиндрични рамна глава изд

DEN 96.00 159.36
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа(ра

DEN 281.00 312.00
Нови 100Pcs 13mm волна Полирање мелење тркала главата Малку Вежба Свеж Со попуст
Нови 100Pcs 13mm волна Полирање мелење тркала главата Малку Вежба

Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира Во случај дека вашиот производ е

DEN 211.00 266.88
3 парчиња 3 5 7 Факултативна Собираат Волна Почувствува Полирање Тркала Полирање Восок Топка за Метал Пластика, Стакло, Дрво Свеж Со попуст
2 парчиња 1/4 Окно Монтирани Чистење Мелење Тркала за Бои Рѓа Отстранување Ударна Моќ Алатки Свеж Со попуст
2 парчиња 1/4 Окно Монтирани Чистење Мелење Тркала за Бои Рѓа Отстранување Ударна Моќ Алатки

PS : DHL или други изразат може да наплати повеќе увозни давачки за некои Европски Земји, како што се Шпаниј

DEN 475.00 475.20
OOTDTY Јаглероден Челик 5 КОМПЈУТЕРИ Мини Остри 22mm Алатки Со Прачка Ротари Дијамант Сечење Дискови Дискови За Сечење Свеж Со попуст
JANPSHION 25pc Пескарење хартија круг Sandpaper Собираат Само-лепило за Сандер 6 150mm Жито 60 80 120 180 240 Свеж
JANPSHION 25pc Пескарење хартија круг Sandpaper Собираат Само-лепило за Сандер 6 150mm Жито 60 80 120 180 240

За капка превозот Добредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за про

DEN 450.72
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240 Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 3494.00 3494.40