Нови Активиран Јаглерод Филтрација Пена Подлога Филтер Аквариум Плоштадот Биохемиски Филтрација Сунѓерот Лист S/M/L дупка C42

Нови Активиран Јаглерод Филтрација Пена Подлога Филтер Аквариум Плоштадот Биохемиски Филтрација Сунѓерот Лист S/M/L дупка C42

18 %

DEN 300.00

DEN 365.76

Свеж

Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Здраво,пријателе,дали сте досадни кога чистење на дното на риба во резервоарот? Или се вознемири кога потрошувачка-цевка е заглавен? Не грижете се повеќе,Тука доаѓа "спасител" за вашите риби резервоарот! Овој совршен избор ќе ви помогне да ја намалите многу проблеми за риба резервоарот за чистење,како што се filtrating миленичиња измет и храна остатоци на аквариум или риба резервоарот,подобрување на квалитетот на водата,обезбедување на здрава и чиста средина за вашите риби или домашни миленици.И тоа е погоден за секаков вид на риба резервоарот,може да се намали било која големина во зависност од вашата потреба. Карактеристики : Трајни,Рециклира,добра флексибилност; Посветам на nitrobacteria; Голема пропустливост и апсорпција на вода; Чисти и да се избегне загадување предизвикано од страна на нечистотии во аквариум; Лесно да го инсталирате,здрав и материјални,не-токсични,мирис слободен; Висока порозност и отворен ќелија,проток на воздух,ефективна absorptivity,чиста лесно; се Инсталира секаде каде што сакате тоа да се чисти,без разлика хоризонтална или вертикална; Тоа може да се чистат лесно после миење и ефектот нема да се деградира; Спецификација : Име на Производ : Активиран Јаглерод Пена Подлога Филтер Аквариум Плоштадот Филтрација Сунѓерот Лист Материјал : Пена & Сунѓерот Боја : Црна Димензии : стан.50 см x 50 см x 4 см / 19.69 x 19.69 x 1.57 инчен Дупка големина : S : мала дупка, M : голема дупка, L : поголема дупка (L големина е coarsest еден) Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.За причината на прирачник за мерење,тоа ќе се случи 1-3 см грешка,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате; 2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Риба Резервоарот Филтер Пена само,други додатоци демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Филтер Пена x 1 (без мало пакет)

боја: Црна
Големина: S, M, L
Тип: Риба
Бренд Име: Ајде да домашно Милениче
Напон: other

Додатоци на производи

Shirakura Ракчиња Minima Одгледувачот Посебна Храна -Кристално Црвена Пчела Ракчиња 60ML Свеж Со попуст
Shirakura Ракчиња Minima Одгледувачот Посебна Храна -Кристално Црвена Пчела Ракчиња 60ML

Тежина : 60 ML Предности : Добар за Црвениот Пчела Ракчиња и други decorational шкампи во аквариум Црвено Пчела Р

DEN 364.00 383.52
Аквариум Ултра Тивок Еден Штекер Воздушна Пумпа Риба Резервоарот Кислород Воздушна Пумпа Аквариум Кислород Aerator 220-240V Свеж Со попуст
Убаво Блескав Ефект Силикони Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Живописни Украс Свеж Со попуст
Убаво Блескав Ефект Силикони Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Живописни Украс

Топла Продажба Блескав Ефект Силикони Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Живописни

DEN 46.00 48.48
40mm водата за Езерцето Пумпа Хидропоника Воздух Камен Меур Диск Aerator Аквариум Риба Резервоарот Кислород систем Додатоци Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација

ОписМатеријал : СмолаБоја : Како на Сликата шоу.Димензии(прибл.) : 15*6*8 CM.Нуди природната средина чувство.П

DEN 177.00 252.00
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56 Свеж Со попуст
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56

Карактеристики : во Оваа точка ќе се распушти Јаглерод Диоксид (CO2) speedily во вашиот аквариум или тенк Атом

DEN 148.00 178.56
ISTA 1PCS Нерѓосувачки Челик Сечилото За Стакло Аквариум Резервоарот Акрилик Лебди Чистење на Алги Scraper Свеж Со попуст
ISTA 1PCS Нерѓосувачки Челик Сечилото За Стакло Аквариум Резервоарот Акрилик Лебди Чистење на Алги Scraper

Опис : Лесно да се отстранат сите видови на алги.Applier да стакло тенкови и акрил.Unsinkable дизајн, голема погод

DEN 559.00 588.00
Аквариум подводните грејач риба резервоарот греење род експлозија доказ стакло температура прилагодување EHEIM 100W 200W 300W Свеж Со попуст
Најновите Аквариум Украс Богатство Diver Ловец На Богатство Слика Акција Риба Нуркач Резервоарот Украс Аквариум Пејзаж Свеж Со попуст
Аквариум Риба Резервоарот 50g Инстант Жолт Прашок За Украсни Риби се Третираат Бактериски Капка Брод Свеж Со попуст
Аквариум Риба Резервоарот 50g Инстант Жолт Прашок За Украсни Риби се Третираат Бактериски Капка Брод

Карактеристики : Јапонски жолт прав се карактеризира со добро water solubility,добра ефикасност,висока безбедн

DEN 113.00 132.96
2 Size Акрилик Мини Аквариум Betta Риба Резервоарот Аквариум Инкубатор Изолација Мрестилиштата Мини Риба Сад Рептил Кафез Желка Свеж Со попуст
3in1 Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка Комплет Наместен Свеж Со попуст
3in1 Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка Комплет Наместен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флекс

DEN 429.00 476.16
Аквариум Базен Пумпа Хидропоника Diffuser Риба Резервоарот Меур Воздух Камен Aerator Нов Кислород Минерални Меурчиња Додатоци Свеж Со попуст
20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни Свеж Со попуст
20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ИЛИ Прекрасни

20 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ ГрадинаНие не нудиме из

DEN 67.00 79.20
Аквариум Симулација Вода Плевели Растенијата Украс Риба Резервоарот Растенија Треви Вештачки Алги Пејзаж Декорација Свеж Со попуст
Корисни GlassTube Аквариум Свежи/Солена Риба Термометар Температура Подводните Вшмукување Аквариуми Тенкови Оркестарот Функција Свеж Со попуст
Nicrew JIYIN Риба резервоарот светла SMD 220v/50-60HZ Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка 1.1 cm Свеж Со попуст
Nicrew JIYIN Риба резервоарот светла SMD 220v/50-60HZ Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка 1.1 cm

Nicrew Риба Резервоарот SMD Led Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка Одговара за Ак

DEN 480.00 773.28
Крстот проток бран создателот пумпа за аквариум Jebao/Jecod CP-55 коралниот гребен слатководни морски циркулација на крвта се Свеж Со попуст
Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер Свеж Со попуст
Аквариум атман НА 106/at-106 ултра-молчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер

Аквариум атман НА 106 / at106 ултрамолчи потопна пумпа риба резервоарот пумпа за вода течност филтер беспла

DEN 1135.00 1194.72
Топла 1m/5m/10m Јасно Аквариум Силикони Цевка Воздушна Пумпа Кислород Цевки За Риба Резервоарот 4/6mm Аквариум Воздушна Пумпа Свеж Со попуст