Бесплатен превозот 3G Верзија на GSM Аларм одбор СМС Предупредување Безжична аларм GA09B Домашна и индустриска безбедност аларм систем единица

Бесплатен превозот 3G Верзија на GSM Аларм одбор СМС Предупредување Безжична аларм GA09B Домашна и индустриска безбедност аларм

40 %

DEN 2016.00

DEN 3360.00

Свеж

Во магацинот


Осум канал Smart 3 G / GSM SMS Аларм кутија Home безбедност аларм систем DC5 V Моќност 8 Аларм текст SMS аларм порака ќе биде испратена до максимум 6 претходно мобилни телефони кога некој аларм текст предизвика Било текст (Од С1 до S8) е shorted да GND,тогаш ќе се активира алармот Алармот СМС може да бидат прилагодени со вашите Текстуални Многу паметни и тенок дизајниран gsm кутија , големината само 66mm*62mm и само 22mm висина. лесно може да се монтира на други целниот систем одбор за да додадете gsm аларм карактеристики. Ние може да се прилагоди дизајн GSM Аларм кутија според вашите потреби со бесплатно Поддршка SMS аларм ,телефон повикување на алармот 3 G Верзија може да се користи во Австралија,Сингапур,САД,Канада,Европа
Пакување листа :
Еден компјутери GA09 B аларм одбор со антена (3 G Верзија)
Еден компјутери кабел со конектор
Еден компјутери прирачник хартија
GA09 Опис :
Зелена терминал за DC5 V Моќност (Цел пакет не вклучуваат адаптер)
Важно за 3 G аларм одбор :
За 3 G Верзија, разни земји имаат различни верзија 3 G Модул. па ние ќе брод на соодветна работна верзија според превозот адреса. На пример,вашиот превозот адреса е Австралија, тогаш ние ќе брод во австралија верзија GA09 B. но, што значи тоа cann не се Препродава ro испраќате на други земји.бидејќи Австралија верзија cann не работат во САД или во некои други земји.
Боја на кабел за Аларм и Ресетирање на текст

Лозинката Тастатура: No
Број На Модел На: GA09B
Бренд Име: HUOBEI
моќност: DC5V
Зона Број: 8
Видео Интерфејс: No
Екранот: No
Алармот Тип: SMS,PSTN

Додатоци на производи

15000GS Универзална Супермаркет ЕАС Настроената Супер Магнет за Заклучување на Смена Голф/Молив/Облека Сите Безбедносни Ознака Свеж Со попуст
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет Свеж
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет

Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот треба

DEN 792.00
Modbus TCP Ethernet Далечински IO Модул (4DI+4DO+4AI+2AO) Вграден во Набљудувачка Поддржува 10MHz Висока Брзина на Пулсот Контра Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот!IOS Android АПЛИКАЦИЈА за Контрола на Безжична Домашна Безбедност GSM Аларм Систем Спогодба Далечински Управувач Свеж Со попуст
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност Свеж
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност

Топла Продажба 433 Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за БезбедностПакување

DEN 1579.20
бесплатен превозот!трговија на големо 10/20/50/100 компјутери 433MHz Безжична Стакло Вибрации Кршење Сензор Детектор За Нашите Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу Свеж
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу

Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст Сите вратени предмети МО

DEN 1920.00
Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор Свеж Со попуст
Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор

Ве молиме да го исклучи моќ, а потоа чистење на сензорот со мека крпа со малку алкохол ако чистење е потр

DEN 743.00 863.52
433MHz Безжична Оган Детектор на Чад за S4 S3B G90B Плус S2W панел аларм систем чад сензор за аларм Свеж Со попуст
433MHz Безжична Оган Детектор на Чад за S4 S3B G90B Плус S2W панел аларм систем чад сензор за аларм

433 MHz Безжична Оган Детектор на Чад за S4 S3 B G90 B Плус S2 W панел аларм систем чад сензор за аларм

DEN 364.00 662.40
Безжичниот Сигнал Пронаоѓач Анти-ШПИОНСКИ Полн Спектар на RF Камера Детектор Protable GSM Сензор Мини Камерата користите во Свеж Со попуст
(10 ПАРЧИЊА)Интелигентни Дигитални жичен Вибрации сензор Алармот Без моќ NC да НЕМА сигнал на излез cashbox safebox анти шок Свеж Со попуст
SMARSECUR Жичен Метал Ролери Shutter Вратата Магнетни Контактирајте го Вклучите Алармот ОК-55 Вратата Сензор за Домашен алармен Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем

Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN / GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм СистемТехнички

DEN 159.00 191.52
6000GS Магнетен Запис Detacher Новиот Билтен Магнет Стоп за Заклучување Detacher Lockpick Копче Lockpicking ЕАС Систем Магнет Свеж Со попуст
6000GS Магнетен Запис Detacher Новиот Билтен Магнет Стоп за Заклучување Detacher Lockpick Копче Lockpicking ЕАС Систем Магнет

Напомена : 1 ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 13 работни дена Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена

DEN 274.00 288.00