Топла Продаде Отворено Преносни Виткање кофа вода 20L И 12L Ултра-голем Капацитет Кампување Пешачење Вода во Тенџере Бања алатки Слив

Топла Продаде Отворено Преносни Виткање кофа вода 20L И 12L Ултра-голем Капацитет Кампување Пешачење Вода во Тенџере Бања алатки

36 %

DEN 200.00

DEN 312.00

Свеж

Во магацинот

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Карактеристики : Свитлива, преносни и лесни
Тежина : околу 140g
Пакет се Вклучени 1*паркинг (надворешен кофа вода Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Но треба плати дополнителни превозот надомест.Ве молиме да се разбере,ви благодарам. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). да 18 : 00часот. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
Температурата на водата опсег : -40~+90 степени целзиусови степени
Материјал : Оксфорд+водоотпорен материјал
Големина L : капацитет 20 L,Дното дијаметар 32 CM,висина : 28 CM
Големина M : капацитет 12 L,Дното дијаметар од 30 CM,висина : 19 CM
Боја : сина,зелена,црвена роза,портокал
Употреба : се мијат растително или лице,итн. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).Љубезно потсетување : Ако ви треба целосна следење во вашата област. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние само брод да се потврди цел адреси. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Топла Продаде Отворено Преносни Виткање кофа вода 20 L И 12 L Ултра-голем Капацитет Кампување Пешачење Вода во Тенџере FG Опис Карактеристики :
Свитлива, преносни и лесни
Со две рачни tote носат појаси
Водонепропусен трајни употреба
Не е лесно да се деформирани и од страна на истекување со две раце носат
Полни со вода и се стои на рамна земја дека нема да падне, или дури и шамар страна не ќе влијае на стабилноста, како што се домашна слив
Погоден за риболов, перење, складирање и др.

боја: роуз црвено L, зголеми црвено M, црна M, портокал M, зелена M, сина M, сина L, црна L, зелена L, портокал L, Небото Сино
Тип: Кофи
Материјал: Платно
Бренд Име: ACRDDK
Стил: Отворено
Во Врела Вода: Применливи
Производство: Виткање Кофа
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Капацитет: 16-20L
Стигнале Виткање: Применливи
Снабдување Тип: Во Акционерско Предмети
Пати: Yes
Број На Модел На: 29501

Додатоци на производи

3pcs Пластична Рачка Жица Четка од Нерѓосувачки Челик, Месинг Жица Четка Алатка за Чистење, Полирање Детали Метал Рѓа Чистење Свеж Со попуст
1PC Longming Дома Мулти-цел Чиста Четка за Чистење на Тепих,Кревет и Облека,Рачна Правосмукалка/Четка за Чистење OK 0152 Свеж Со попуст
60cm Флексибилни Четка за Чистење на Мозоци Потоне Почиста Бања Unblocker Почиста Кујнски Алатки Челик Туш Почиста Коса Отстранување Свеж Со попуст
Перат Дома Лист Домашно Милениче Коса Прашина Смена Облека Чистење Леплива Lint Ролери Свеж
Перат Дома Лист Домашно Милениче Коса Прашина Смена Облека Чистење Леплива Lint Ролери

Перат Дома Лист Домашно Милениче Коса Прашина Смена Облека Чистење Леплива Lint РолериОпис : Перат смена,

DEN 119.52
Кујна бања Прозорец / Мие станица / Flume / Пукнатина Чистење со четка Практични Чисти Нова алатка Свеж Со попуст
Кујна бања Прозорец / Мие станица / Flume / Пукнатина Чистење со четка Практични Чисти Нова алатка

Производот Категорија : четка за чистењеМатеријал : Пластични + железо жицаСе Патенти : НикојГолемина : 24

DEN 79.00 98.40
10Pcs бела Магија Гумичка Сунѓерот Мека Четка Меламнин Чистење Нано Denude Чистење на Сунѓерот Домашна Кујна Почиста Додатоци Свеж Со попуст
Мултифункционален зеленчук и овошје лесно чистење компир прибор за домашна кујна gadgets Случаен P20 Свеж Со попуст
Мултифункционален зеленчук и овошје лесно чистење компир прибор за домашна кујна gadgets Случаен P20

Мултифункционален зеленчук и овошје лесно чистење компир прибор за домашна кујна gadgets 2016 година топла VH

DEN 33.00 43.20
3pcs/многу Домаќинство Стакло на Прозорецот Ткаенина за Чистење Кујна Абсорбента Dishcloth Чистење Партали Кујна Перење Крпа Свеж Со попуст
Дома Материјали Меки Shutter Завеса За Чистење Со Четка Нечистотија Чистење На Отворите За Вентилација Агол Бања Четка Свеж Со попуст
Нови двострано Статички Електрицитет Тепих Прашина Четка Sweeper домашно Милениче Коса Пената Почиста Леплива Берач Lint Ролери Свеж Со попуст
Сунѓерот долго се справи со четка бања чистење со четка бања бања четка плочки плочки на подот четка Свеж
Сунѓерот долго се справи со четка бања чистење со четка бања бања четка плочки плочки на подот четка

Ве молиме имајте на ум за нови правила 1 Наредби за помалку од $ 8, Без транспорт број да ги испратите на ст

DEN 221.28
Sinland Микрофибер Прашина Четка Лесни Ротирачка Четка Telescoping Алуминиум Справи со 3 Слободни Микрофибер Четка Влошки Свеж Со попуст
5pcs/многу Нови Дизајни Висок квалитет Чај Микрофибер Крпи абсорбента кујнската крпа,сад ткаенина за чистење, чај крпи готвење Свеж Со попуст
Флексибилни Бодликава Мозоци Потоне Змија Почиста Бања, Кујна Заглави На Косата Смена Свеж
Флексибилни Бодликава Мозоци Потоне Змија Почиста Бања, Кујна Заглави На Косата Смена

Флексибилни Бодликава Мозоци Потоне Змија Почиста Бања, Кујна Заглави На Косата СменаТип : Исцедете Поч

DEN 61.92
Исток 5 ролни/многу Голема Големина Ѓубре торба Отпад Ѓубре Кеси Дома Хотел Чистење Кеси Свеж Со попуст
Исток 5 ролни/многу Голема Големина Ѓубре торба Отпад Ѓубре Кеси Дома Хотел Чистење Кеси

Име Ѓубре торба Материјал HDPE Број на Модел на ES8246,ES8247,ES8248 Големина Како слика Тежина 0.46 kg / 0.76 kg / 1.36 кг (Бе

DEN 604.00 1208.64
Креативни Бонбони Боја на Вино во Шише Тоалет Четка со подлога Пластика Тоалет Четка Мебел Бања Чистење со Четка во Собата Свеж Со попуст
1PC Магичен Спреј Четка Микрофибер Крпа на Подот Windows Чиста Четка Плочка Дома Бања, Кујна Посветен Cleaning Tool Нова Година Свеж Со попуст