2017 Зима СТП кожа жените на отворено дебели дното не се лизга водоотпорен топол снег чизми памук чевли краток кадифен bota feminina

2017 Зима СТП кожа жените на отворено дебели дното не се лизга водоотпорен топол снег чизми памук чевли краток кадифен bota

20 %

DEN 714.00

DEN 892.32

Свеж

Во магацинот


Како да се избере правилната големина на :
1, нашите големината не е стандардот НИ големина, ве молиме, изберете ја големината според вашите нозе должина.
2, нога должина не е insole должина, и тоа не е чевелот е indside должина. Нормално, во должина=нога должина +0.5-1.5 cm.
ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да ред
Ова е снег чизми, не е дебела краток кадифен внатре, ако се носат дебели чорапи, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема.
Големина НАС 4.5= Евра 35-36 одговара за нога должина е 22cm да 22.5 cm
Големина НАС 6= Евра 37-38 одговара за нога должина е 23cm да 23.5 cm.
Големина НАС, 8= Евра 39-40 одговара за нога должина е 24cm да 24.5 cm
Испорака Детали
1.По добивањето на плаќање, вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-5 дена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет(само превезува до САД),ве Молиме да ги занемари време на викендите и празниците.
2.Следење на информации на Интернет по 3-10 кога беше предаден, ако не можете да ги пратите тоа или не знаете како да ги пратите тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши што побрзо.
3.Ако ви треба други превозот ве молиме изберете DHL,EMS,и др, но треба да се обрне некои екстра пари.
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Политика На Враќање
1.Објектот може да се врати и размена.Купувачот ќе ги добие парите назад или замена . ако објектот има квалитет проблем и ние се носат resending превозот надомест.Но се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот, доколку купувачот го врати поради субјективни причини(не ми се допаѓа, големината непогодни,и др).
2.Ве молиме не го отворите спор или напуштање на негативни повратни информации, ако не сте задоволни со нашиот производ, било на други прашања, ние ќе ви помогнат да се реши што побрзо,ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Повратни информации
1.Ние сме многу ценети од вашиот 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи или услуги,со нашите напори треба вашата афирмација и поддршка
2.Ако сте незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации,ние ветуваме дека ќе ви даде задоволни решение.
3.Ние ќе се потрудиме да се направи подобро и ние веруваме дека секој клиент е вид, може да се разбере нас.

Чевли Големина: 4.5, 6, 8
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
Insole Материјал: Краток Кадифен
Пета Тип: Станот со
Број На Модел На: AA20170619D
Сезоната: Зима
Горниот Материјал: PU
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент: Шиење
Затворање Тип: Лизга-На
Платформа Висина: 0-3cm
Вратило Материјал: PU
Outsole Материјал: ПВЦ
Пета Висина: Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Тип: Чизми За Снег
Обвивка Материјал: Краток Кадифен
Со Платформи: Yes
Шаблон Тип: Цврста
is_handmade: No
Бренд Име: BUVAZIK
Пети Форма: Круг Пети
Подигнете Висина: Глуждот

Додатоци на производи

ASUMER нови пристигнување благородна високи дебели потпетици платформа глуждот чизми токи страна патент цврсти бои уникатен Свеж Со попуст
jialuowei 7/18cm Екстремно Висока Пета Чевли Фетиш Секси Stiletto тенки потпетици Над-the-коленото Zip Чизми Бедрото Високи Свеж Со попуст
jialuowei 7/18cm Екстремно Висока Пета Чевли Фетиш Секси Stiletto тенки потпетици Над-the-коленото Zip Чизми Бедрото Високи

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Европа 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 Нога Должина(см) 23 П : дали постои следење на Број за мојот обј

DEN 3721.00 4896.00
ESVEVA 2018 Есенски Чевли Краток Кадифен Мотоцикл Чизми Плоштадот Висока Пета Патент Глуждот Чизми Sliver Свадба Пролет Чевли Свеж Со попуст
jialuowei коленото Високи чизми Патент Кожа Крст-врзани жена Секси Фетиш 18cm/7 Тенка Висока Пета +3cm Платформа чизми дами Свеж Со попуст
KARINLUNA 2017 Големи Димензии 32-43 Британски Стил Платформа Жените Brogue Чевли Мода Висока Пета Чипка Глуждот Чизми за Есен Свеж Со попуст
Жените Чизми Женски Зимски Чевли Жена Топол Снег Чизми Мода Велур Крзно Глуждот Чизми Црна Браун Големина 35-40 Свеж Со попуст
Жените Чизми Женски Зимски Чевли Жена Топол Снег Чизми Мода Велур Крзно Глуждот Чизми Црна Браун Големина 35-40

2.5 См петаПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ : Кинески големина CN35=22.5 cmКинески големина CN 36=23cmКинески големина CN 37=23.5 cmКи

DEN 1045.00 1742.40
{Zorssar} 2018 НОВА Мода embroider Жените Чизми Високи потпетици глуждот чизми Круг пети женска снег Чизми Етничка стил жените Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Новина Жените Глуждот Чизми Круг Пети Чуден Стил Потпетици Чизми Црно Бела Жолти Чевли Жена НИ Големина Свеж Со попуст
QUTAA 2018 Жените во Текот На Коленото Чизми Еластична Бенд Плоштадот Висока Пета Секси Жени Партија Чевли Црна Канцеларија Свеж Со попуст
Yomior Нови Пристигнувањето На Пролетта, Жените Чизми Оптоварување Чевли Црна, Розова Бели Чевли Мода Мека Кожа Глуждот Чизми Свеж Со попуст
Ms Noki Крзно Топло Внатре Моден Стил Црна Глуждот Чизми Оптоварување Платформа Круг Пети Црни Чизми Жена Чевли Со Девојки Свеж Со попуст
2017 Жените Чизми За Зима и Топло, Крзно снег чизми мода платформа крзно Жените чевли се Лизга На Bowtie Чевли Браун Свеж Со попуст
Бренд Нови Продажни Црвено Кафеав Жените Дополнителните Бедрото Високи Чизми Европската Црна Дама Над коленото Tassel Чевли Свеж Со попуст
ENMAYLA Посочи Пети Бели Чевли Жената Високи Потпетици Оптоварување Глуждот Чизми за Жените Зима Chelsea Чизми на Платформа Свеж Со попуст
MORAZORA Нови жените чевли глуждот чизми пред чипка-up посочи пети патент кожа солидна пролет, есен големи димензии чизми 34-43 Свеж Со попуст
G&ZaCo Луксузен Бренд Природни Голема Фокс Крзнени Чизми За Снег Жените Зима Nubuck Кожени Чизми За Снег Крава Велур Вистинска Свеж Со попуст
Жените чизми 2018 задебелување Топло жените зимски чизми за снег Водоотпорен не се лизга жените чевли слободно бонбони боја Свеж Со попуст