Прилагодливи Планински Велосипед Циклус Страна Заден Удар Мирување Велосипед Паркинг Рек Потпирачот Тешки Заградата за 16 20 24 26 700C

Прилагодливи Планински Велосипед Циклус Страна Заден Удар Мирување Велосипед Паркинг Рек Потпирачот Тешки Заградата за 16 20

15 %

DEN 269.00

DEN 316.80

Свеж

Во магацинот


Црна Велосипед Паркинг Полици Алуминиум Велосипед Потпирачот Sidestay Одговара за 16 20 24 26 700 C Удар Стојат Велосипеди
100% Сосема нов и висок квалитет Што е погодна за развој на планински, патот велосипед, виткање велосипед-фиксна сите цевки! Лесно да се отстрани!
Тоа водоотпорен и носат-отпор, велосипедот нога задржете е направен од алуминиум материјал, со врвен квалитет и многу силна,
Изработен од алуминиумска легура материјал, со врвен квалитет и многу силна
Водоотпорен и носат-отпор, трајни производи за употреба
Тоа го прави вашиот велосипед погодно за паркинг
Одговара за 16", 20", 24", 26" гуми и 700 патот велосипед
Axial Должина : Околу.30cm
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Црна
'

Бренд Име: циклус зона
Материјал: Челик
Капацитет (Оптоварување): Двојно Нога Планината Мирување Велосипед Потпирачот
Систем За Сопирање: Диск сопирачки
Големина: Double Leg Mount Stand Bike Kickstand
Тип: Паркинг Полици
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.25kg (0.55lb.)
Пакет Големина: 5cm x 5cm x 20cm (1.97in x 1.97in x 7.87in)

Додатоци на производи

CoolChange Велосипед Шлем EPS Инсекти Нето Патот MTB Велосипед Windproof Леќи Integrally-украсениот Шлем Велосипедизам Каско Свеж Со попуст
CoolChange Велосипед Шлем EPS Инсекти Нето Патот MTB Велосипед Windproof Леќи Integrally-украсениот Шлем Велосипедизам Каско

Име на производ : Магнетни тип на шлемПроизвод големина : Околу 25см*20.5 cm*14cm(9.84 инчен*8.07 инчен*5.51 инчи) Прои

DEN 940.00 1567.20
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината Свеж Со попуст
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината

Велосипедот Компјутер Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 800 510 810 поддршка bryton rider 20 30 40 Планината Патот 31.8 mm (SAR

DEN 228.00 239.52
6LED 4Tone Рог за Велосипед Велосипед Ѕвона Полициски Автомобил LED Велосипед Светлина Електронски Сирената за Деца Велосипед, Свеж Со попуст
Брзо ForwardFF 700C rim clincher велосипед прирабници налепница 30/40/50mm decal патот велосипед wheelset налепници фиксна опрема Свеж
6.2 инчен Rainproof Велосипедизам Торба Телефон TPU Екран на Допир за Велосипедот Пред Рамка Врвот Цевка Велосипед Pannier MTB Свеж Со попуст
WasaFire Бакар патот велосипед светлина велосипед вентил адаптери правец на оган тркала адаптери гас млазницата воздушен вентил Свеж Со попуст
PASION E ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светла LED Кочница светлина 48V 36V 24V сопирачките, Електрични Велосипеди Велосипедизам-Задни Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ IP65 Водоотпорен Велосипед Компјутер Безжична Авто Буден Велосипедизам Стоперката Круг Светлото Odometers Свеж Со попуст
2017 BoGeer Велосипед Додатоци Увезени Сензори позадинско осветлување на LCD Велосипед Брзинометар Броило Компјутер - Црна Свеж Со попуст
Добар дел 21mm Црна Гума Сијалица Handlebar Велосипед Велосипед Воздух Рог Bugle Труба Свеж
Добар дел 21mm Црна Гума Сијалица Handlebar Велосипед Велосипед Воздух Рог Bugle Труба

Име На Производ : Велосипед Воздух Рог;Боја : Сребро На Ѕвонење, ЦрнаГлавен Материјал : Пластика, Гума;Вку

DEN 67.20
Водоотпорен 15000Lm 9 x XML T6 LED Кампување Риболов Велосипед возење Велосипед Трепкачко Светло Светилка Свеж Со попуст
Водоотпорен 15000Lm 9 x XML T6 LED Кампување Риболов Велосипед возење Велосипед Трепкачко Светло Светилка

Карактеристики : Ова суперсветли LED велосипед светлина поседува со 9x КРИ XML T6 светилки обезбедување суп

DEN 932.00 1150.08
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заклучување 5 Дигитални Лозинка 94cm Челик Солидна Анти-Кражба Синџир за Заклучување Безбедност Метал Свеж Со попуст
Нови Led Велосипед Светлина 1 buc Череп Форма Вентил Капа LED Светло Тркала Пневматик Светилка за во Автомобил Мотор Велосипеди Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4 Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4

Мини 3500 LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина СветилкаВовед : Нашите Небото Волкот Око XML П5 3500

DEN 99.00 141.60
Topeak TSV-01 Притисок-Ритуал за Schrader Вентил Адаптер за мали тркала/задните шок/airspring Предници со Внатрешна проверка Свеж Со попуст
QILEJVS Нови 4x 18650 Отпорен на Вода Батеријата Пакет Случај Висок Квалитет Куќа Покритие За Велосипед Велосипед Светилка Велосипед Свеж Со попуст
Велосипедот LED Опашка Светло за Предупредување Светлина 5 LED+ 2 Ласерски Ноќ Планински Велосипед Задни светла Светилка Bycicle Свеж Со попуст