Десктоп Мини Канцеларија Прочистувач на Воздух 110V-240V Активен Јаглерод воздушен за отстранување на Формалдехид

Десктоп Мини Канцеларија Прочистувач на Воздух 110V-240V Активен Јаглерод воздушен за отстранување на Формалдехид

5 %

DEN 1936.00

DEN 2038.08

Свеж

Во магацинот

12 месеци Производителот гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Во светот превозот.
НИ Приклучок Адаптер (2 Pin Рамен Pin)
Сад,Канада,Повеќето Северно и Јужно Американски Држави,Јапонија,Филипини,Тајланд,итн. ние ќе ви помогне да се врати свеж воздух дом и канцеларија, свежи автомобил и брод.
Машина*1 Производ договор сертификат *1 Оперативни инструкции на англиски јазик *1
Ние ќе испрати правилниот Приклучок Адаптер погодна за земјата во превозот адреса :
ЕУ Приклучок Адаптер (2 Pin Круг Pin)
Повеќето од европските Земји,Повеќето Африкански Земји,Повеќето Блискиот Исток Земји,Јужна Кореја,Чиле,Парагвај,итн. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа ПОНУДАТА износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1.

сертификација: CE,EMC,EMF,RoHS
Капацитет (CFM): 20
Стил: прочистувач на воздух
Број На Модел На: ХС-J008
Извор На Енергија: A. C. Извор
Функција: Формалдехид Отстранување
Апликацијата Област: 11-20㎡
Бренд Име: HESSWAY
Anion Густина: 1000000pcs/м3
Брзината На Ветерот: Висок, Средни и Нечујно Правец на ветер Регулатива
Формалдехид Отстранување Го Оценувате: 95.00%
димензија: 170*170*120mm
Тип: Мулти Слој Филтрирање и Пречистување Технологија
Бучава: ≤35dB
Напон (V): 100-240V
Бензен Отстранување Го Оценувате: 90.00%
Примена: 10-20m3
Снабдувањето Со Кислород: Подолу 1L/мин
Волумен На Воздух: 50m3/h
Моќност (W): 5w
Употреба Состојба: Апарати за домаќинство
Напојување: Наизменични Тековната
Инсталација: Мини

Додатоци на производи

Супер Ултразвучно Магла Создателот Fogger Магла Чешма Езерцето Atomizer Овлажнител Свеж Со попуст
Супер Ултразвучно Магла Создателот Fogger Магла Чешма Езерцето Atomizer Овлажнител

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Нема топлина или хемикалии кои се користат Лесно да се р

DEN 208.00 245.28
2017 Нов Автомобил Ароматерапијата Мат Diffuser со Двојна Моќ USB Полнач за во Автомобил Свеж
2017 Нов Автомобил Ароматерапијата Мат Diffuser со Двојна Моќ USB Полнач за во Автомобил

Автомобил арома diffuser Двојно Напојување : USB Приклучок во / Автомобил Полнач 5избор на боја се Користи во of

DEN 1017.60
Дома Прочистувач на Воздух Anion Генератор Негативни Јони Oxygenation 240V AC ХЛ-F38 38x18mm Домаќинство Prodect Свеж Со попуст
Дома Прочистувач на Воздух Anion Генератор Негативни Јони Oxygenation 240V AC ХЛ-F38 38x18mm Домаќинство Prodect

СпецификацијаВлезен напон : AC100240 V 50 / 60 HzИзлезен напон:DC 2.5 KV ±1 KVТекст тековната:≤1.5 мрМоќ:≤1 WГустина

DEN 157.00 262.56
Креативна Боја Првенство USB Воздух Овлажнител за Дома Автомобил Ултразвучно Мини Арома Diffuser Прочистувач на Воздухот со Свеж Со попуст
400ml Арома на Етерични Масла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител со Дрво Жито 7 Боја се Менува LED Светла за Office Home Свеж
Топла Продажба LED Светло од Суштинско значење Ароматерапијата Масло Diffuser Ултразвучно Арома Овлажнител Прочистувач на Воздух Свеж Со попуст
Со ЕУ Plug / Не Plug 45mm Ултразвучно Овлажнител Магла Создателот Fogger Чешма Езерцето Atomizer Главата Воздух Овлажнител Свеж Со попуст
1Pc Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Нова Мода Свеж Со попуст
1Pc Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Нова Мода

Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Карактеристики : в

DEN 114.00 142.56
Висок квалитет, Smart usb мини воздух овлажнител насловна &автомобил anion прочистувач на воздух за домаќинство отстрани формалдехид Свеж Со попуст
500ml Далечински Управувач Воздух Овлажнител Етерично Масло Diffuser Ултразвучно Магла Создателот Ултразвучно Арома Diffuser Свеж Со попуст
DC 5V USB Мини Вода Магла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител Креативни Цртан филм Зајакот Автомобил Atomizer Прочистувач Свеж Со попуст
THANKSHARE Ароматерапијата арома diffuser ултразвучно Воздух овлажнител етерично масло diffuser менување на led светло арома Свеж Со попуст
2018 Нов Стил Мермер Жито Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ултразвучно Воздух Арома Овлажнител со LED Светла 500ML Магла Свеж Со попуст
550ML Далечински Управувач Smart Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Дрво Жито LED Светло Ултразвучно Кул Магла Арома Овлажнител Свеж Со попуст
Рачни Misting Фан Лични Магла Овлажнител Ладење Мини Фан Батерија Убавина Humidifie USB Вентилатор Портабл клима уред Свеж Со попуст
(Слободна Европа)Мали бубамара led Мини Воздух Овлажнител DC 5V Соба Воздух Diffuser USB Пренослив ABS Шише за Вода Капа Арома Свеж Со попуст
220ML Првенство USB Воздух Овлажнител Ултразвучно Навлажнувачи Автомобил Магла Создателот Арома на Етерични Масла Diffuser со Свеж Со попуст
Coronflow Плазма и Озонската Прочистувач на Воздух за Дом/Канцеларија за Прочистување на Воздухот и Водата Стерилизација Свеж Со попуст