Бренд Свадба Чевли Жената Високи Потпетици Булчински Чевли Со Лак Секси Жени Чевли на Високи Потпетици Дизајнер Жените Пумпи Stiletto 10CM Потпетици

Бренд Свадба Чевли Жената Високи Потпетици Булчински Чевли Со Лак Секси Жени Чевли на Високи Потпетици Дизајнер Жените Пумпи

40 %

DEN 2110.00

DEN 3516.48

Свеж

Во магацинот

Како да се измери Внимание ве молам : нога СМ должина изнесува до НАС големина
НИ 4 = EU34= нога должина 22cm,нога width=5 CM,нога дланка дебелина=20 CM
НИ 5 =ЕУ 35= нога должина 22.5 CM
Стандард fooot,изберете стандардна големина ако првиот голем пети е многу долго,изберете една големина голема ако втората голема пети е многу долго, изберете една големина голема ако нога е многу широк, изберете една големина голема ако нога е многу тенка, изберете една големина мали ако нога е многу густа, изберете една голема големина
Ние брод на сите наредби ПОБРЗО по вашата исплата заврши.5 cm ,Нога width=9. Изберете големината не е во согласност со нога должина само,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога дебелина toegehter пред цел.ако не сте сигурни големината,ве молиме да се измери метри должина и нога дебелина, според мојата слика.Ве молиме да се забележи големината ќе имаат 1-5мм грешка како рачно изработени.5 CM,ако треба pls лево масажа за нас.5=ЕУ 37= нога должина 23. Изберете големината не е во согласност со нога должина само,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога дебелина toegehter пред цел.5 CM,нога дланка дебелина=21.0 CM,нога дланка дебелина=23.5 cm ,Нога width=7 CM,нога дланка дебелина=22.5=ЕУ 38= нога должина 24cm ,Нога width=6. НЕ изберете големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина .5 CM,нога дланка дебелина=23 CM
НИ 9.5=ЕУ 43= нога должина 26.
Материјал : Топ СТП кожа
Пета Висина околу 10 CM
pls забелешка,ние може да се направи големина на ЕУ 33=21.7 дена Нема причина да се вратат : Било какви производи може да се врати за размена или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена откако ќе се примени,купувачот плати се врати превозот надомест,или ќе даде предлог да се направи најдобро решение.5=ЕУ 39= нога должина 24. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги. формат како што следува може да се земе како референца.Некои од купувачот, рече нашите чевли се вклопуваат помал од вообичаеното,ако ногата масти или широк,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина. НЕ изберете големина од страна на вашиот локалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/AU/CA големина или со погодување големина . Како да се измери
100% Реално Фото Купувачот Се Покаже Пакување : Силна Меур Торба
Чевли дојде со под подарок :
Тоа е многу важна забелешка !!
Ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.5 CM
НИ 9=ЕУ 40= нога должина 25cm ,Нога width=7.
Боја : погледнете како слика
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси
МНОГУ Важна Забелешка : 1.
Ве молиме натпревар под големина на табелата мерка ногата должина и нога дланка дебелина изберете големина!! МНОГУ Важна Забелешка : 1.0 CM,нога дланка дебелина=21 CM
НИ 6.
Ако вашата цел е многу итна, pls изберете го изразат како што курирската служба DHL , EMS итн.Ве молиме да се забележи големината ќе имаат 1-5мм грешка како рачно изработени.

Чевли Големина: 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Пумпа Тип: Основни
Обвивка Материјал: PU
Стил: Моден
Повод: Партија
Одговара: Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пета Тип: Тенки Потпетици
Горниот Материјал: PU
Затворање Тип: Лизга-На
Платформа Висина: 0-3cm
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал: Гума
Моден Елемент: Пеперутка-јазол
Со Платформи: Yes
Број На Модел На: К-027
is_handmade: Yes
Пети Форма: Посочи Пети
Бренд Име: KATELVADI GNAFILNIQIL
Outsole Материјал: Гума
Сезоната: Пролет/Есен
Тип: жените пумпи
Стил: чевли жена
Сезоната: лето жените чевли
боја: Црна,голи,црвени Високи Потпетици
Повод: свадба чевли
Пета: Високи Потпетици Чевли
Големина: Мала големина на жените чевли
Модел: Пумпи
Пол: жените чевли
чевли стил: свадба чевли

Додатоци на производи

Повик за жени чевли 2018 нови пристигнување чипка-up платно чевли жена мода солидна кука&јамка Женски чевли патики tenis feminino Свеж Со попуст
HAHAFLOWER Нови Лето Влечки Жените Мода Флип Апостолки Плажа Сандали Дами рачно изработени Цветови Рамни Чевли бесплатен превозот Свеж Со попуст
Meotina Жените Пумпи Високи Потпетици Канцеларија Постават Чевли Остри Пети Дебели Потпетици Женски Кариера Чевли 2018 Пролет Свеж Со попуст
Mntrerm Памук Влечки Мажите И Жените Љубители Домаќинство Влечки Да Се Задржи Топло Чевли Pantoufle Homme Во Зима Најдобар Подарок Свеж Со попуст
Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли Г-Ѓа Noki Свеж Со попуст
Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли Г-Ѓа Noki

Метал Декорација Лето Жените Влечки Женски Висок Квалитет Med Пета Дома Влечки Дама На Плажа Чевли ГЃа Noki

DEN 819.00 1170.24
Жените Црна Гигант Начичкана Сандали, Златни Студ Слајдови Sliver Плажа Чевли Бела Влечки Одмор Станови Маски Големи Димензии Свеж Со попуст
ТОПЛА Продажба на Жените Пумпи Секси Платформа Високи Потпетици Глуждот Рака 11.5 CM Екстремно Високи Потпетици Sude Чевли Flok Свеж Со попуст
КАМЕН СЕЛО Цртан филм Симпатична Затворен Влечки Ирваси Шема Кадифен Затворен Памук Чевли Не се лизга ЕВА Единствена Кат Влечки Свеж Со попуст
Екстремни 12cm 5 Инчен Супер Ултра Црвениот Платформа Чевли Рака Црна Фетиш Метал Посочи Пети Високи Потпетици Глуждот Stiletto Свеж Со попуст
2017 Нов Наклон Сандали Женски Вистински Letaher Дебели Единствена Платформа Трева Тока Рака Високо Со Бисер Чевли Лето Оптоварување Свеж Со попуст
ENMAYER Нови Пристигне Мода Секси Оптоварување Високи Потпетици Жените Пумпи СТП Свадба Чевли Жените Пумпи Мрежа Бохемски Платформа Свеж Со попуст
2018 Жените со Рамни Чевли Висок квалитет Вистинска Мека Кожа Moccasins Мајка чевли Плус Големина 42 43 Удобност Каузална Чевли Свеж Со попуст
Careaymade-Нов бренд Горниот слој Вистинска кожа кожени чевли за извоз на чевли плитки уметност ретро чевли удобни мрзливи чевли Свеж Со попуст
SGESVIER 2018 Пролет Лето Жените Пумпи се Лизга На Дебели Пета Med Пета Чевли За Жена Свадба Партија Пумпи Црна Големина 32-46 Свеж Со попуст