Sorbern Нови 2017 Круг Наочари Оптички Рамки За Мажи Жени Бренд Ретро Гроздобер Myopia Eye Glasses Занитвам Oculos Де Grau

Sorbern Нови 2017 Круг Наочари Оптички Рамки За Мажи Жени Бренд Ретро Гроздобер Myopia Eye Glasses Занитвам Oculos Де Grau

11 %

DEN 871.00

DEN 978.72

Свеж

Во магацинот


ТОНОТ НА КОЖАТА
Бледо Complexions
Ние препорачуваме да се обидува лесни рамки како и оние со еден допир на боја како роза или килибар.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за согласи на размена или враќање*
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Темно Complexions
Маслиново Медитеранот, Златен или Азија кожата и темна коса изгледа зачудувачки во сребро, злато или јасни рамки. Избегнувајте црни, кои можат да бидат премногу тешки за вашиот тен .
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Рамката форма треба разлика на обликот на лицето (правоаголна рамка со тркалезно лице).
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. Овие совети, не се правила, но тие може да ви помогнат во изборот на најдобрите рамка за секое лице. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Ние сме затворени за време на викендите и НЕ бродот саботите или неделите!
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
- Фитинг Упатство -
Избор на правото рамка и боја. : RT1085
Рамка или Без Рамка :
Целосна
Рамка Материјал :
Рачно Изработени Ацетат
Функција :
рецепт леќи можат да бидат опремени,но екстра леќи трошоци треба да бидат платени од ваша страна
Леќи На Материјал :
Cylic
Големина : 47-22-142
Време на испорака :
Во 7 дена откако ќе се потврди
Извозните Пазари
Глобални
Детали Покажуваат :
Желка
Црна
Сива
Превозот Начин
Забелешка : Ние се испраќаат надвор преку Кина пост airmal од нормално,ве молиме да ни кажете кога сакате да промените на други изрази.Минимална Цел Количество : 1pc
2.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Ние брод на вашиот Aliexpress Адреса стандардно,ве молиме бидете сигурни дека тоа е точно, пред да се направи исплата.
Сертификат
1. Tortoiseshell рамки изгледаат одлично на лица со фер complexions (да се избегне потемни верзии), но јасно, сина или зелена tinged рамки може да се извлече боја од образите.Нормално Пакување : 1pc/opp вреќа,12pcs/внатрешен кутија,300pcs/ЦТН
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Sorbern Нови 2017 Круг Наочари Оптички Рамки За Мажи Жени Бренд Ретро Гроздобер Myopia Eye Glasses Занитвам Oculos Де Grau
Добредојдовте на нашата нова продавница :
Повеќе Производи,Можете да ја посетите нашата друга продавница :
Ако треба да се соберат на рецепт леќа,ве молиме посетете ја оваа леќа линк подолу :
Спецификација :
Модел БР.

Тип На Објект: Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци: Рамки
Шаблон Тип: Цврста
Пол: Унисекс
Број На Модел На: наочари рамки rt1085
Бренд Име: SORBERN
Рамка Материјал: Пластични
Големина: 47-22-142
рамка боја: Црна/Сива/Желка
Обликот: Круг
Место на Потекло: жеџијанг во кина
Рамка Материјал: Рачно изработени ацетат
Леќа: Рецепт леќа се прифатени но објективот треба да бидат платени од ваша страна
Употреба: Оптички Рамка за Читање Очила
Пол: жени/мажи
Одделот За Името: Возрасни лица
Eyewear Додатоци: Наочари Рамки

Додатоци на производи

Спектакл Рамка Наочари Мажите Nerd Титаниум Алуминиумски Компјутер Оптички Запис Бренд Око, Очила За Машки Транспарентен Јасно Свеж Со попуст
Заврши Myopia Очила Nearsighted Огледало Црвена Или Црна Гроздобер Пластична Рамка Myopia Леќа Степен -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 Свеж Со попуст
Заврши Myopia Очила Nearsighted Огледало Црвена Или Црна Гроздобер Пластична Рамка Myopia Леќа Степен -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5

ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка.Нашата Цена не вклучува даноци, ДДВ, ил

DEN 242.00 268.80
= КЛАРА VIDA = Компактен Виткање Читање Очила со Мини Флип Врвот Носење на Мажите и Жените +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4 Свеж Со попуст
= КЛАРА VIDA = Компактен Виткање Читање Очила со Мини Флип Врвот Носење на Мажите и Жените +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА И

DEN 487.00 955.20
Злато Јасно Наочари 2017 Најновите Преголеми Метална Рамка Жените Очила За Сонце Бренд Дизајнер Големи Спортски Мажите Сонце Свеж Со попуст
BCLEAR 1.49 индекс Мода Шарени Не-поларизирани UV400 Огледало Рефлексивни очила за сонце Рецепт Леќи Myopia очила за сонце Леќа Свеж Со попуст
Нови Жените Мода Мачка Очи Наочари Рамки Декоративни Eyewear рачно изработени Ацетат Спектакл Рамка Јасно Леќа Очила Свеж Со попуст
rimless оптички рамки бренд мажите титаниум флексибилни наочари злато eyeglass рамки обичен кина frameless eyeglass myopia1004 Свеж
БОБО ПТИЦА Дрво очила за сонце Бренд Дизајнер браун дрвени очила за сонце Стил Плоштадот очила за сонце Gafas Oculos Masculino Свеж Со попуст
2018 Нова Мода Љубов Срцето Мачка Око, Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Гроздобер Од Тебе Сонце Очила Нијанси Oculos De Свеж Со попуст
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267 Свеж Со попуст
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267

Цената вклучува рамка и леќаВе молиме да понудат на своите леќа рецепт според нашите формата или испрат

DEN 890.00 1484.16
Ralferty 2017 Дами Хексагонални Очила За Сонце Жените Транспарентен Розова Сини Очила За Сонце Преголеми Јасно Тебе Очила Со Свеж Со попуст
САРА Лето Отворено Спорт Поларизирани очила за сонце Очила за Сонце Мажите Слободно Женски Eyewear Рефлективен Слој Огледало Свеж Со попуст
2018 Бренд Дизајн очила за сонце со УВ Мажите Возење Сонце Очила Гроздобер Ретро Огледало Очила Eyewear Машки Gafas De Sol Свеж Со попуст
BARCUR Бренд Дизајнер Лето Мода Унисекс Сонце Очила Поларизирана Слој Огледало Класичен очила за сонце Машки Eyewear За Мажи/Жени Свеж Со попуст
TR90 Читање очила мажи жени Ultra light висока цврстина смола преносни со случајот +4.5 +5 +5.5 +6 +6.5 +7 +7.5 +8 на +12 Свеж Со попуст
TR90 Читање очила мажи жени Ultra light висока цврстина смола преносни со случајот +4.5 +5 +5.5 +6 +6.5 +7 +7.5 +8 на +12

НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА И

DEN 489.00 959.52
OLEY Класичен Поларизирани очила за сонце Мажите Очила Возење Слој Црна Рамка Риболов Возење Eyewear Машки Сонце Очила Oculos Свеж Со попуст
Декоративни УВ Eyewear Рамки Бренд Дизајн Наочари eye glasses рамки за Мажи Мажи Жени Компјутер Обичен спектакл рамка Свеж Со попуст
TRIOO Рецепт Очила Мажите Myopia Компјутерски Очила Плоштадот Ацетат Рамка Јасно Леќа Диоптрија Очила за Читање Eyewear 29g Свеж Со попуст
Преносни Влакна Шарени Покрие Очила За Сонце Случај За Жените Очила Кутија Со Патент Eyewear Случаи Eyewear Додатоци 2018 Свеж Со попуст
RIMLESS БАМБУС ДРВО НОЗЕ СРЕБРО АЛУМИНИУМ СМОЛА ЛЕЌИ СО СЛУЧАЈОТ мажи жени читање очила +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 Свеж Со попуст
RIMLESS БАМБУС ДРВО НОЗЕ СРЕБРО АЛУМИНИУМ СМОЛА ЛЕЌИ СО СЛУЧАЈОТ мажи жени читање очила +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50

Очила се 100% чист природен дрво читање очила, безбедно и удобно.БОЈА : СРЕБРО АЛУМИНИУМ И ДРВО НОЗЕВкупна

DEN 869.00 1704.00
EAGWOO Пластични TR Наочари Деца Оптички Очила Обичен Круг Гроздобер Оптички Рамка Момче Девојка Sepectacle Eye Glasses 1035 Свеж