LEBESI 2017 Плус Големина Едно Парче Бански Жените Секси Костим за капење, Голем CDEF Првенство Притисни До Bodysuit Pleat Bathingsuit Плажа носат

LEBESI 2017 Плус Големина Едно Парче Бански Жените Секси Костим за капење, Голем CDEF Првенство Притисни До Bodysuit Pleat Bathingsuit

DEN 1387.68

Свеж

Во магацинот

(32=70 34=75 36=80 38=85 40=90 42=95 44=100) 3.Можеби тоа е помала од Америка и Еврото.Ви благодариме.5 cm G Првенство=25cm На пример : на Вашиот горниот биста е 100cm , пониски биста е 80см , разликата е 20cm , треба да носат 80 E првенство (36 E) ЛЕ BESI женски Костим за капење Големина на Табелата, Големина Тип Големина на Конверзија Биста (CM) Купот Големина Половината (CM) на Колкот (CM) / Рус НИ велика БРИТАНИЈА FM Да / FM Да FM Да 3 XL 48 12-14 14-16 86 96 D/E 85 90 9 5 100 4 XL 50 14-16 16-18 90 100 D/E/F 90 95 100 105 5 XL 52 16-18 18-20 94 104 E/С 95 100 105 110 6 XL 54 18-20 20-22 98 108 E/F/G 100 105 110 115 7 XL 56 20-22 22-24 102 112 F/G 105 110 120 125 Потсетам : Оваа големина е Кинески големина.5 cm E Првенство=20cm F Првенство=22.5 cm ја зголемува број на моделот.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби. Големина Отстапување : Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm грешка.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување. На биста на мерење : Мерење на plumpest место на градите со мека владетел, преку брадавица, на донесувањето на телото круг,големината е биста на мерење.
2,Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.5 cm В Чаша=15cm D Првенство=17.Ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас. Потврдете го вашиот куп големина : Обично горниот биста големина минус долниот биста големина, секој дополнителен 2. Долниот биста мерење : Мерење на долниот биста со мека владетел, на донесувањето на телото круг, големината е под биста. Мерење на хип : бројната вредност на мерење на повеќето обилен место на хип круг со мека владетел. (или нарекува горна биста мерење) 2.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Мерење на половината : бројната вредност на мерење на narrowest половината круг со мека владетел.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
ГОЛЕМИНА НА МЕРЕЊЕ
1.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.

Големина: XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име: ЛЕ BESI
Материјал: Полиестер,Најлон,Spandex
Пол: Жените
Шаблон Тип: Печати
Број На Модел На: LBFB1898
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект: Еден Парчиња
Спорт Тип: ПЛИВАЊЕ
Големина: 3XL,4XL,5XL,6XL,7XL,48,50,52,54,56
боја: Печатење,Сина,Зелена,Црвена,Жолта
На ткаенина: 82% Најлон 18%Spandex
едно парче стил: едно парче бански
Функција: Плус Szie Едно Парче Костим За Капење
Година: 2017
Сезоната: Sunmmer
Стил: Печати
Пол: Жена Девојки Дами
Dropshipping: Yes

Додатоци на производи

TDFunlive Секси Лето Хавајски Бикини Дното за Жените Бикини костими за капење 2017 Костим за капење, Полу Камшик Дното Гаќи Свеж Со попуст
Ау ЦРНА Жените Ретро Секси Високи Половината Костим за капење, Бански Monokini Push-up Поместена Костим за Капење Beachwear Свеж Со попуст
Година Нови Модни Жените Бикини Со Висок Врат Им Помогнам На Бикини Поставување На Геометрија Во Црни Костими За Капење Свеж Со попуст
Камшик Trikini Црна Едно Парче Костим За Капење Со Висок Намали Бански Секси Завој Костим За Капење Monokini Triquini Жените Свеж Со попуст
Најжешките Евтини Бански Бикини Најпопуларните Пливаат Одговараат Бања Може Да Класичен Дизајн, Прилагодлив Strappy Halters Свеж Со попуст
JABERAI 2017 Bandeau им Помогнам на Бикини Sequins Bling Секси Бикини Highwaist Бански Жените бански костуми perfect Костим Свеж Со попуст
JABERAI 2017 Bandeau им Помогнам на Бикини Sequins Bling Секси Бикини Highwaist Бански Жените бански костуми perfect Костим

Бренд:JABERAIМатеријал : 82% Најлон, 18% SpandexЗемја на Потекло : Кина (Копно)Боја : Како На ФотографииСоочи се : с�

DEN 504.00 671.52
TDFunlive нови лето chiffon печатени лабава јакна shawl женски тенка плажа Марами шамија јакна Chiffon секси Бикини покритие Свеж Со попуст
Жените Цврсто Тело Одговараат На Празен Од Едно Парче Костим За Капење Sleeveleess Бански Патент Jumpsuit Врати Крстот Завој Свеж Со попуст
Жените Бикини ВРВОТ за Жените Миксер Дијамант Црвено бикини костими за капење бразилецот Секси Тајна Underwire maillot де bain Свеж Со попуст
HOTTING ! До 2015 Венера Одмор најновите дизајн секси бикини костими за капење популарни луксузни beachwear дијамант костим Свеж Со попуст
Бренд 2018 Секси Бикини го Поставите Бански Жените бански костуми perfect Biquini Солидна Шорцеви Директно Beachwear Maillot Свеж Со попуст
Бренд 2018 Секси Бикини го Поставите Бански Жените бански костуми perfect Biquini Солидна Шорцеви Директно Beachwear Maillot

Повеќе наредби, повеќе попуст!Бренд 2018 Секси Бикини го Поставите Бански Жените бански костуми perfect Biquini �

DEN 672.00 1343.04
Tengweng 2018 Нова Секси Црна Печати Жените Костим за капење Ретро им Помогнам на Бикини Оглавник Големи Димензии Бански Женски Свеж Со попуст
2018 Секси Жени Завој Бикини Поставите Push-up Поместена Градник Чипка Вратоврска Печати Костим за капење со Висок Појас Костим Свеж Со попуст
М&М Секси 2017 Две Парче Бикини Поставите Долг Ракав Костим За Капење Жените Бански Женски Maillot Де Bain Femme Лето Носат Свеж Со попуст
XXXL Плус Големина Костим за капење, Со Здолниште Trikini 2017 Жените Пливаат Носат Камшик Костим за капење, Облекување Костим Свеж Со попуст
QIANG YI 2017 Летни стилови контраст боја крстот ремени притисни до секси бикини го поставите жените костим за капење, бански Свеж Со попуст
2018 Жените Бикини Поставите Поместена Push-up Бикини Плажа Бански Костим за Капење Цвет Бански Beachwear Свеж Со попуст
2018 Жените Бикини Поставите Поместена Push-up Бикини Плажа Бански Костим за Капење Цвет Бански Beachwear

Испорака : продуктите ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од пратката датум...

DEN 263.52
MANYIER костим за капење лето нова Жешка секси чиста боја жените бикини поставите завој костим за капење, бразилецот мулти-боја Свеж Со попуст
BANDEA Бразилски Бикини Жените 2018 Лесна Бански Секси Ананас Печати Костим за капење Оглавник Врвот Бикини Дното Камшик Костим Свеж Со попуст
BANDEA им Помогнам на Бразилски Бикини Жените Бански Секси Камшик Бикини Солидна Боја Костим за капење Оглавник Бански Дама Свеж Со попуст
2017 Едно Парче Бански Жените во Секси Костим за капење печатени им Помогнам на Monokini Спорт, Пливање Одговараат за Дами Оглавник Свеж Со попуст
Солидна Браун Модерна Одговара Strappy Задник Дното Scrunch Завој Бикини Set/костим за капење Микро Мини Бразилецот Камшик Бански Свеж Со попуст