Бавно Душата Бела Правец На Памучна Ткаенина Европа Tulle Завеси За Дневна Соба, Кујна Cortinas Dormitorio Спалната Соба Чиста Завеса

Бавно Душата Бела Правец На Памучна Ткаенина Европа Tulle Завеси За Дневна Соба, Кујна Cortinas Dormitorio Спалната Соба Чиста

37 %

DEN 363.00

DEN 576.00

Свеж

Во магацинот


* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/valance
* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).
* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.
* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди.
*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)
Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец.
*Завеса Height =B/C/D (До вас)
Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[42323] Совети за ПЛАЌАЊЕ на Сите големи банкарски картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ПОВРАТНИ информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. ДАНОЦИ Во некоја земја,наредби можеби ќе треба да плаќаат увозни давачки во локалните обичаи, овие трошоци се на купувачот одговорност. SHIPPMENT Обично превозот ќе се организира во рамките на 7days по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас . Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број ако изберете брз брод, ако не, ние ќе брод вашата нарачка преку Воздух Mail.
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle. Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/ valance * ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере). * ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас. * ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди. * Curtian Width = A * 2 (два Пати на пол или песната ширина) Доколку вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец. * Завеса Height =B/C/D (До вас) Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m

боја: tulle
Големина: CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
Обработка: КУКИ, GROMMET ВРВОТ, Род Џеб, се Повлече Pleated Лента
Бренд Име: БАВНО ДУШАТА
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Тип: Завесата
Функција: Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Техника: Ткаени
Применливи Прозорец Тип: Француски Прозорецот
Инсталација Тип: Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Материјал: Полиестер / Памук
Шема: Pleated
Стил: Европа
Локација: прозорецот
Формат: Електричен
Шаблон Тип: Флорални
is_customized: Yes
Број На Модел На: CLS-1104
Употреба: Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Текстурата на материјалот: памук полиестер
Ткаенина Директорот Компонента: Памук
Главната Компонента На Содржината На Ткаенина: Шеесет и осум
Технологија: Вез
Функција: засенчување
Класификација: Вертикална Ролетни
Боја: Бела
Ткаенина Стил: Етничките стил
Ширина (СМ): Две Точка Осум

Додатоци на производи

Европски Стил Луксузни Цвет Везени Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Cortina Tulle Чиста Предиво Ткаенина За Свеж Со попуст
Исклучување на бели цвеќиња везови чипка половина-завеса bay прозорец tulle завеса cortinas пастирски подготвени направи завеса Свеж Со попуст
1.4x2.6 Подготвени Направи Завеса Tulle Чиста Завеса За Дневна Соба, Спална соба, Кујна со луксузни valance Прозорец Завеса Свеж Со попуст
FUYA Магнетни Чиста Вратата Завеса Инстант Екран Вратата Комарец Нето Магнет Затворање Двојна Завеса Мрежа Свеж Со попуст
FUYA Магнетни Чиста Вратата Завеса Инстант Екран Вратата Комарец Нето Магнет Затворање Двојна Завеса Мрежа

Ве молиме Кликнете на сликите за повеќе видови ви се допаѓа : Печатење на објектот со добар изглед и висо

DEN 591.00 672.00
Топ Финел Модата Заврши Прозорец Скрининг Tulle Модерна Чиста Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Ткаенина за Завеса во Парк Свеж Со попуст
Европа нарачана луксузни везови Затемнување завеси за Дневна Соба класичен изработка на високо квалитетни завеси за Спална соба Свеж Со попуст
Цветни печатење Луксузни 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина соба Дома Декор Tapestry Ѕид, Тепих Drapes Cotinas Свеж Со попуст
Нови пристигнување Пастирски Прозорец Завеси За дневна Соба/ кујна соба Дебели затемнување Завеси Прозорецот Третман Бесплатен Свеж Со попуст
Зелена Tulle Завеса Бела Чиста Завеса Везени Трева Voile Tulle Кука Grommet врвот на Растенијата panel Прозорецот Третман WP271 Свеж Со попуст
Organza везови шема Цвеќиња балон завеса tulle ролетни , завеси за кујна, спална соба дневна соба прозорец декоративни Свеж Со попуст
2018 Нови Пристигнување Флорални Везени Voile TULLE ЗАВЕСИ за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Прозорец Вратата Дома Декорација Свеж Со попуст
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG Свеж Со попуст
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG

Спецификација : Карактеристики романтична флорални лозата завеса, создавајќи прилично модерен прилог

DEN 164.00 164.16
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30 Свеж Со попуст
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е само за Едно Парче на завесата( не е достапно ) Tulle и Завеса Крпа

DEN 241.00 354.24
Европската жакард завеси кујна вратата балкон завеси ткаенини за прозорец сенка панел модерна завеса дневна соба Свеж Со попуст
дома декорација 300*300CM шарени string завеса линија завеса мулти-боја на виножито дополнителните панел соба divider прозорец Свеж Со попуст
Бавно Душата Бела Кафена И Темно Сина, Густо Предиво Крстот Завеса Јапонија Стил Солидна Завеси Tulle За Дневна Соба И Кујна, Свеж Со попуст
Природата Белата Tulle Sliver Ѕвезда Топол Печат Terylene Чиста Евтини Tulle Прозорецот Третман Панел За Спалната соба Газа Свеж Со попуст