Аларм за Безбедност Магнетна Врата Контакт Полињата за Вклучите NC Вратата сензор switch за аларм контрола на пристап

Аларм за Безбедност Магнетна Врата Контакт Полињата за Вклучите NC Вратата сензор switch за аларм контрола на пристап

11 %

DEN 791.00

DEN 888.00

Свеж

Во магацинот


Actuation, Растојание : , 16м± 5mm
Максимален напон : 100 VDC
Максимална струја : 300m A
Животен век : 1000000
Излез : NC(Нормално затворен )
На, reed, switch, е, е, електрични, switch, се оперирани, од страна на, на,, применуваат, магнетни полиња.
Дизајниран, за употреба со аларм системи., Голема, за, употреба, во, семејството и,, фабриката, прозорец, врата., итн.
Завртка, Монтирани, за, лесно, инсталирајте
Пакет Листа
1* Вратата сензор прекинувач( 20 Пар/многу)

боја: Бела, Црна
Бренд Име: Jedrek
Број На Модел На: РК-31

Додатоци на производи

Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID Свеж Со попуст
Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID

*Поддршка на надворешниот безжични сирената Поддршка мултијазик на менито на екранот,глас го поттикнув

DEN 2645.00 2875.20
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем

Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN / GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм СистемТехнички

DEN 159.00 191.52
Бесплатен превозот (10pcs/многу)Пластика Копче копче за Итни случаи Круг Стил за ФОЛКСВАГЕН далечинскиот клуч Свеж
бесплатен превозот Нова Жешка Продажба на Безжични итни копчето за GSM Аларм Систем 1 buc Свеж Со попуст
бесплатен превозот Нова Жешка Продажба на Безжични итни копчето за GSM Аларм Систем 1 buc

433 M Безжична Итни Копчето Топло Прашува : 1 Зачестеноста на оваа точка ние имаме 433 MHz или 315 MHz, ве молиме д

DEN 181.00 201.60
Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор Свеж Со попуст
Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор

Ве молиме да го исклучи моќ, а потоа чистење на сензорот со мека крпа со малку алкохол ако чистење е потр

DEN 743.00 863.52
Голем попуст Chuango WS-105 Безжична затворен Strobe флеш Сирената Компатибилен со Chuango и Etiger серија аларм систем Свеж
85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Аларм Детектор Свеж Со попуст
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет Свеж
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет

Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот треба

DEN 792.00
2 парчиња/многу Безжична Keychain Далечински Контролер за iHome Фокус GSM PSTN Аларм Натрапникот Систем за Безбедност,Бесплатен Свеж Со попуст
SMARSECUR Жичен Метал Ролери Shutter Вратата Магнетни Контактирајте го Вклучите Алармот ОК-55 Вратата Сензор за Домашен алармен Свеж Со попуст
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485) Свеж Со попуст
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485)

Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул ModbTCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410 T(16 DI+RJ4

DEN 5386.00 10560.00
2 парчиња/многу Вода Течење Детектор Упад Аларм Сензор за TCP IP Мрежа Аларм Систем за Безбедност ST-VGT, ST-IIIGW, ST-IIIB Свеж
Безжичниот Сигнал Пронаоѓач Анти-ШПИОНСКИ Полн Спектар на RF Камера Детектор Protable GSM Сензор Мини Камерата користите во Свеж Со попуст
(10 ПАРЧИЊА)Интелигентни Дигитални жичен Вибрации сензор Алармот Без моќ NC да НЕМА сигнал на излез cashbox safebox анти шок Свеж Со попуст
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап Свеж Со попуст
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап

3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристапШколка материјал : ABSСети

DEN 384.00 432.00
Бесплатен Превозот!IOS Android АПЛИКАЦИЈА за Контрола на Безжична Домашна Безбедност GSM Аларм Систем Спогодба Далечински Управувач Свеж Со попуст
Топла Продажба во Русија, Украина Дома Професионални Вода Истекување Детектор HIKADA WLD-807 со 3/4 Моторните Топката Вентил Свеж Со попуст
RF 8.2 Mhz ЕАС мека етикета 4cmX4cm 1000piece,анти-кражба безбедност етикета,супермаркет анти кражба securitry аларм етикетата Свеж Со попуст