Бамбус Кафе Филтер Хартија Носителот Едноставна Кафе Филтри Фармацевт Рек Полица За Складирање На Хартија Ткиво Кутија Полица Кафе Алатка

Бамбус Кафе Филтер Хартија Носителот Едноставна Кафе Филтри Фармацевт Рек Полица За Складирање На Хартија Ткиво Кутија Полица

15 %

DEN 551.00

DEN 648.00

Свеж

Во магацинот


Зошто да не се прикаже вашите најчесто користени кафе филтер трудови на овој стилски дрво носителот? Ова кафе филтер хартија носителот што го прави совршен за прикажување на хартија, филтри. И со постојаниот дизајн, лесно е да се стави и да се на хартија филтри. Покрај тоа, тој е идеален за различни прилагодувања, како што е дом, канцеларија, кафуле, хотел и така натаму.
Направени од високо qualitybamboo со зелен лак и нежна текстура, која е becautiful, трајни и resuable.
Задржи вашето кафе филтри организиран со убава дрво филтер држач.
Стои дизајн, лесно да се стави и да се на хартија филтри.
Идеална за дома, канцеларија, кафуле, хотел и така натаму.
Внимание :
Пакетот ќе добијат вклучува само дрво носителот без било хартија, филтри. Ако ви треба филтри,можете да пребарувате во нашата продавница.
Спецификација :
Материјал : Бамбус
Димензија : како на сликата покажува
Боја : Природна Боја
Пакет Содржина :
1 x Кафе Хартија, Филтри за Носител на

Материјал: бамбус
Број На Модел На: кафе хартија филтер држач
Бренд Име: TOODOOT

Додатоци на производи

Обновливи Капсули Nespresso 3 Pack Refillable Парчиња Fliter За Nespresso Машини OriginalLine Компатибилен Слободни За Лажица Свеж Со попуст
Обновливи Капсули Nespresso 3 Pack Refillable Парчиња Fliter За Nespresso Машини OriginalLine Компатибилен Слободни За Лажица

Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, доколку постои било каков п

DEN 403.00 474.24
ECOCOFFEE 2018 Нови Силикони Еспресо Агол Кафе Подесувате Кафе Мат Црна/Кафеава Barista Мат Pod Алатки Рамен База Нерегуларностите Свеж Со попуст
3PCS Обновливи Nespre Капсули Refillable Кафе Pod за Оригиналниот Линија За Refillable Nespre Капсула за Nespresso Manchine Свеж Со попуст
3PCS Обновливи Nespre Капсули Refillable Кафе Pod за Оригиналниот Линија За Refillable Nespre Капсула за Nespresso Manchine

Забелешка : за обновливи капсула пијалак од кафе може да биде малку водени кој е различен од оригиналот

DEN 358.00 421.44
Висок Квалитет 1.2 mm Подебели 500/1000ml Кафе Млеко, Сок, Jug Кригла Чаша Со Скала за Печење Мерење чаши Еспресо Кафе Југ Свеж Со попуст
TANGPIN голем капацитет сино-бело керамичка чаша чај кафе порцелански чаши кинески кунг фу teacup drinkware Свеж Со попуст
TANGPIN голем капацитет сино-бело керамичка чаша чај кафе порцелански чаши кинески кунг фу teacup drinkware

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Арген

DEN 489.00 959.04
Висок Квалитет Еспресо Кафе Подесувате Мат Прав Притиснете Подлога Подесувате Подлога Во Прав Пополнување Притисок Подлога Свеж Со попуст
Коска Кина Кафе Керамичка Чаша Чај Чинијата Лажица Во Собата Напредни Креативни Порцелански еспресо Шолја За Подарок 200ml Свеж Со попуст
TTLIFE 250ML Креативна Ликовна Устата Рака Удар Кафе Тенџере на 304 Нерѓосувачки Челик Домаќинство Капе Пијалак Долго Устата Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Виетнам Кафе Dripper Percolator кафематот Капе Кафе Филтер за 1 Чаша со Посебен Филтер Трудови Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Виетнам Кафе Dripper Percolator кафематот Капе Кафе Филтер за 1 Чаша со Посебен Филтер Трудови

Нерѓосувачки Челик Виетнам Кафе Dripper Percolator кафематот Капе Кафе Филтер за 1 Чаша со Посебен Филтер Трудов

DEN 400.00 470.40
220ML Нерѓосувачки Челик Пиво Млеко, Кафе, Чај Првенство Drinkware Дома Лентата за Пиење Туристички Кампување Чаша Со Рачка Свеж Со попуст
16pcs/set Кафе Млеко Cappuccino Barista Уметност Stencils / Торта Duster Шаблони Кафе Алатки Додатоци Свеж
16pcs/set Кафе Млеко Cappuccino Barista Уметност Stencils / Торта Duster Шаблони Кафе Алатки Додатоци

Опис : Материјал : ПП пластикаДимензија (приближно) : 8.5 cmБоја : Како на сликите покажуваатКоличина : 16pcs (16

DEN 45.60
Кафе Украсување Пенкало Нерѓосувачки Челик Barista Cappuccino Млеко Еспресо Уметност Домаќинство, Кујна Кафе Алатка Свеж Со попуст
OBR 2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Десерт Лажица Вилушка Поставите кафени Лажички Шарени Дијамант Кујна Алатка Лажица Вилушка Свеж Со попуст
Bodum Pavina Дизајн Анти Scald Двоен Слој Две Ѕидови Кафе Кафе Чај Чаши Чинии Поставува Плоча Xicaras Топлинска Изолација Drinkware Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Non-Stick Облога Кафе Стомна Млеко Frothing jug Чаши Еспресо Кафе Стомна Barista Занает Frothing Jug 450ml Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Non-Stick Облога Кафе Стомна Млеко Frothing jug Чаши Еспресо Кафе Стомна Barista Занает Frothing Jug 450ml

Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 1060 работни денаВремето за

DEN 619.00 1214.40
3/9pcs Refillable Долче Започна Кафе Капсула Nescafe 6 Бои Долче Започна Обновливи Капсула Божиќ Капсули слободни 1Spoon+1Brush Свеж Со попуст
FeiC 1pc Алуминиум moka тенџере Bialetti стил 1-12 чаши еспресо производител на кафе тенџерето на шпорет на гас cookern за barista Свеж Со попуст
Arshen 4 Парчиња/Set Кристал Долче Започна Кафе Капсула Plsatic Refillable Капсула Обновливи 200 Пати Компатибилен со Nescafe Свеж Со попуст
Arshen 4 Парчиња/Set Кристал Долче Започна Кафе Капсула Plsatic Refillable Капсула Обновливи 200 Пати Компатибилен со Nescafe

ОписИме : Еднократно Кафе КапсулиГолемина : погледнете големината на табелатаМатеријал : Храна одделен

DEN 204.00 339.84
Freeshipping Шпоретот Врвот Еспресо Кафе Создателот 2/4/6 Чаши Смета Отпорни На Топлина Се Справи Дома Канцеларија Кампување Свеж Со попуст