DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот

DSinterior природен стил полиестер лен tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорецот

DEN 312.00

Свеж

Во магацинот


Препорачуваме Производи
Почитувани купувачи :
1. Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.
2. За големина на : W - widt h на завеса ткаенина. L - должина на завесата.
3.Ширина на завесата треба да биде 2 пати ширината на завесата прачка/железница. На пример : ако ширината на прозорецот е 200cm, треба да го изберете 2 парчиња со 200cm ширина.
3. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да се направи сопствен големина.

Големина: W100CM x L130CM, W100CM x L200CM, W100CM x L265CM, W200CM x L200CM, W200CM x L250CM, W200CM x L265CM, W300CM x L250CM, W300CM x L265CM, W400CM x L250CM, W500CM x L250CM, W500CM x L265CM, W400CM x L265CM, W600CM x L265CM, W600CM x L250CM
Обработка: 4 prong куки, Род Џеб, се Повлече pleat, Grommet врвот
Локација: прозорецот
Употреба: Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип: Општи Pleat
Стил: Пастирски
Формат: јаже
Применливи Прозорец Тип: Француски Прозорецот
Шаблон Тип: Цврста
Техника: Ткаени
Инсталација Тип: Страна Инсталација
Бренд Име: DSinterior
is_customized: Yes
Функција: Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Број На Модел На: CR064
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал: 100% Полиестер
Шема: Цврста
Функција: Translucidus

Додатоци на производи

1piece рачно изработени ткаенини убава завеса прозорец скрининг Балкон Чиста завеси за кревет Соба Прозорец Ролетни цвет tulle Свеж Со попуст
FUYA Магнетни Чиста Вратата Завеса Инстант Екран Вратата Комарец Нето Магнет Затворање Двојна Завеса Мрежа Свеж Со попуст
FUYA Магнетни Чиста Вратата Завеса Инстант Екран Вратата Комарец Нето Магнет Затворање Двојна Завеса Мрежа

Ве молиме Кликнете на сликите за повеќе видови ви се допаѓа : Печатење на објектот со добар изглед и висо

DEN 591.00 672.00
Европската жакард завеси кујна вратата балкон завеси ткаенини за прозорец сенка панел модерна завеса дневна соба Свеж Со попуст
Tulle Завеси За Кујна Завеси За Дневна Соба Ткаенина Voile Прозорецот На Спалната Соба Лале Печатени Балкон Сонцето Засенчување Свеж Со попуст
Топ Финел Модата Заврши Прозорец Скрининг Tulle Модерна Чиста Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Ткаенина за Завеса во Парк Свеж Со попуст
Бесплатен превозот !!! 50mm*9mm*4000mm!!! Печатење На Екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A Durometer Свеж
Бесплатен превозот !!! 50mm*9mm*4000mm!!! Печатење На Екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A Durometer

Станот Гума Ножот за Печатење на Екран SqueegeeМатеријал : полиуретан (СТП)дел од материјалот увоз на матери

DEN 2875.20
До 2015 пеперутка tulle за прозорец Римски завеса ролетни везени voile чиста Завеси за кујна, дневна соба и спалната соба panel Свеж Со попуст
Јапонија Noren Tapestry Птици и Цвеќиња Отпечатоци Памук, Лен Вратата Завеса Ѕид Виси Оркестарот Кујна Завеса Соба Divider 85x150cm Свеж Со попуст
година Нови Пристигнување Бамбус Печатени Завеси Пастирски Стил Луксузни Завеса Ролетни за студии Соба Со Флорални Шема Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2...

DEN 1116.00 1508.64
дома декорација 300*300CM шарени string завеса линија завеса мулти-боја на виножито дополнителните панел соба divider прозорец Свеж Со попуст
Пиратскиот Брод Водител на Затемнување Завеси за Деца Дете Соба Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Затемнување Завеси Јапонски Свеж Со попуст
Нови пристигнување Пастирски Прозорец Завеси За дневна Соба/ кујна соба Дебели затемнување Завеси Прозорецот Третман Бесплатен Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Домот Европа Шарени Геометриски Завеса За Врата Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Завеса Drape Панел Свеж Со попуст
Топ Финел Цртан филм Автомобил Завеси за Детска Спална соба Прекрасни Момчиња и Девојки Соба Завеси Drapes Подготвени Направени Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец Завеси / Tulle / ValanceМатеријал : 100% ПолиестерЗа нега на настава : Машина за ми

DEN 855.00 1296.00
Романтични Подготвени Направени Прозорец Скрининг Чиста Завеса За Дневна Соба Флорални Жакард Tulle За Спалната соба Балкон Свеж Со попуст
Модерната Шарени Печатени Сива Прозорец Завеси За Дневна Соба Затемнување Завеси Ткаенина Tulle Cortinas Drapes За Спалната Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец TulleМатеријал : 100% ПолиестерЗасенчување го оценувате : Tulle завеси5%Тежина :

DEN 643.00 960.00
Бавно Душата Бела Кафена И Темно Сина, Густо Предиво Крстот Завеса Јапонија Стил Солидна Завеси Tulle За Дневна Соба И Кујна, Свеж Со попуст
Луксузна Чиста Voile Завеси За Живеење Roon Спалната соба Балкон Солидна Везени Прозорец Скрининг Drapes Бела Cortinas HP009Z30 Свеж Со попуст