Црна Алуминиум Задното Седиште Recline Комплет со Завртки и Подлошки за Jeep Wrangler JK JKU Неограничен Рубикон Сахара X Спорт Внатрешни работи

Црна Алуминиум Задното Седиште Recline Комплет со Завртки и Подлошки за Jeep Wrangler JK JKU Неограничен Рубикон Сахара X Спорт

43 %

DEN 1639.00

DEN 2875.20

Свеж

Во магацинот


Црна Алуминиум Задното Седиште Recline Комплет со Завртки и Подлошки за Jeep Wrangler JK JKU Неограничен Рубикон Сахара X Спорт Внатрешни Додатоци Делови 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Функции :
1. Овој комплет е дизајниран за Wrangler JK Седиште Recline Комплет овозможува се што ви треба за да го измените на задното седиште од вашиот автомобил во reclined позиција.
2. Ја подобрува удобноста на вашиот назад седишта на патниците со еден лесен почетен модификација.
3. Овој комплет ќе ви овозможи да се добие околу 2,5 инчи на задното седиште recline во споредба со речиси вертикални 90 степени на фабриката планината. Мало recline прави огромна разлика во удобноста.
4. Ова е максимално можно recline за безбедно возење, без да се загрозат фабриката загради или притискање на главата на покривот!
Материјал :
CNC изработени од високо-квалитет 6061 палка авиони алуминиум,трајни и супер силни, не ќе чип или пукнатина. Обичен алуминиум заврши со chamfered дупки.
Пакет се вклучени :
7 x Висок квалитет на изолација : четири поголема изолација пред седиштето, и три помали плоштадот изолација во задниот дел на седиштето.
4 x појавување на завртки и подлошки : за инсталација на предната загради. Три задните загради се користат фабриката завртки. Не влијае на способноста на седишта да се свитка надолу.
Лесна инсталација не бара посебни алатки.

Тип На Објект: светилка носителот
Име На Модел: за ЏИП Автомобил Возило Forklifet Багер Камион Седан АТВ UTV SUV
Бренд Име: Светла Производител
модели: Алуминиум Црна Задното Седиште Recline Комплет со Завртки и Подлошки За 4-Вратата
Материјали на универзална загради: Алуминиум легура
Одговара на Задното Седиште Recline Комплет: за Jeep Wrangler JK 2007-2017 4 Врата
Лесна инсталација: НЕ треба други специјални алатки,лесен за инсталација
перформанси: Се здобијат со околу 2,5 инчи на задното седиште recline
Објектот Тежина: 1kg
заградата: На задното Седиште Recline Комплет за Џип
Година: 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Fitment 2: одговара за Jeep Wrangler JK и JK Неограничен број на модели
детали: Внатрешни Додатоци на Задното Седиште Recline Комплет со Завртки и Подлошки

Додатоци на производи

10 КОМПЈУТЕРИ/Многу BA9S T4W Автомобил LED Светилки 8 SMD 5730 Читање Страна Маркер Светлина Табличка Вратата Светилка 12V Топло Свеж Со попуст
2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge Свеж Со попуст
2 парчиња AUXITO PSX24W H16 H10 H8 H11 880 881 LED светилки drl Магла Сијалица За Jeep Grand Cherokee Wrangler Патриот Dodge

Опис : Овој оглас е за пар на 2504, PSX24 W висока powet XBD супер LED светла за Магла светлина светилки drl.Оваа сијал�

DEN 618.00 882.24
1 Парче LH Левата Страна автомобил задниот браник магла светилка светлина Без сијалица за Форд Фокус 2 2009 2010 2011 Hatchback Свеж Со попуст
Нови RGB Подвозјето Лебди Led Динамичен Streamer Пак Сигнал Опашка LED позициони Светла багажниот Светла Автомобил Стил Свеж Со попуст
висок квалитет на Автомобил Стил Главата Светилка случај за Toyota rav4 2014 2015 година LED Светлата светилки drl Дење Свеж
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6 Свеж Со попуст
HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3SMD 5050 LED Табличка Светлина Canbus Авто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6

HOPSTYLING 2 ПАРЧИЊА супер светло 3 SMD 5050 LED Табличка Светлина CanbАвто додаток стајлинг За Ауди А3 А4 A6 A8 Q7 RS4 RS6Спе

DEN 533.00 666.24
H4 LED H7 Една Светилка H1 H3 H11 880 9005 9006 Двојно Светилка H13 9004 9007 Супер Светло Светилки сијалица 72W 6000K 8000LM Свеж Со попуст
H4 LED H7 Една Светилка H1 H3 H11 880 9005 9006 Двојно Светилка H13 9004 9007 Супер Светло Светилки сијалица 72W 6000K 8000LM

Обрнете внимание пред купување : Светилка има само една Боја температура е 6000k (бела)Ве молиме изберете т

DEN 703.00 1081.44
Tcart 2 парчиња 5730 чип ЗА ФОЛКСВАГЕН T5 T6 Транспортерот 2010 - 2015 LED светилки drl Светлата Надградба Светилки МЕГА СВЕТЛА Свеж Со попуст
Водоотпорен 49 Флексибилни LED Светло Лента Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина Бар 5-Функција Црвено Бели светилки drl Свеж Со попуст
S&D 2 парчиња H1 ДОВЕДОА Автомобил Светла Светилки Авто Led Headlamp 8000lm 6500K) Светла за Магла светилки drl Со Philips Чип Свеж Со попуст
S&D 2 парчиња H1 ДОВЕДОА Автомобил Светла Светилки Авто Led Headlamp 8000lm 6500K) Светла за Магла светилки drl Со Philips Чип

Тоа е време да Се Ослободи Од Халоген фарови!Колку енергија се троши, но помалку лумен произведени?Се гр�

DEN 1103.00 1574.88
Најновите 1Pcs Партнер Страна Индикатор Repeater Светлина Светилка За Peugeot 107 108 407 206 1007 Свеж Со попуст
Најновите 1Pcs Партнер Страна Индикатор Repeater Светлина Светилка За Peugeot 107 108 407 206 1007

1 Pcs Партнер Страна Индикатор Repeater Светлина Светилка За Peugeot 107 108 407 206 1007СпецификацијаСветла Боја : Жолто

DEN 78.00 82.08
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола Свеж Со попуст
WLJH 4x Автомобил Внатрешни работи Светлина 28mm 31mm 36mm 39mm 41mm LED Сијалица SV8.5 C10W C5W Festoon Суета Огледало Купола

* Не Го Купи Евтини Оние! Се Добие Тоа Право За Прв Пат! *Гаранција : Купи со доверба, Ние нудиме "ЕДНА ГОДИН

DEN 325.00 383.04
4PCS W5W АВТОМОБИЛ LED Сијалица T10 Царинење светилки drl 3030 1SMD Светла 194 168 Читање Кочница Светилка Црвено Розова Сино Свеж
8pcs/многу 12V грешка Автомобил LED Светло Внатрешни работи за Полнење За 2011 2012 2013 Kia Sorento Мапата Купола Багажникот Свеж Со попуст
8pcs/многу 12V грешка Автомобил LED Светло Внатрешни работи за Полнење За 2011 2012 2013 Kia Sorento Мапата Купола Багажникот

8pcs / многу 12 V грешка Автомобил LED Светло Внатрешни работи за Полнење За 2011 2012 2013 Kia Sorento Мапата Купола Бага

DEN 547.00 575.52
ЗДРАВО EOVO Вистинска Моќ 5D 4 6.5 9.5 12 17 инчен LED Светло Бар Теренски Брод Автомобил Трактор Камион 4x4 SUV АТВ Возење Свеж Со попуст
ЗДРАВО EOVO Вистинска Моќ 5D 4 6.5 9.5 12 17 инчен LED Светло Бар Теренски Брод Автомобил Трактор Камион 4x4 SUV АТВ Возење

За Германија Магацин : 1 Објектот цена вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ увоз / GST 2 Без било царинск

DEN 719.00 719.04
Висока Моќност КРИ Чип T10 W5W 15W 194 168 CANBUS ГРЕШКА Автомобил LED светилки drl Копија Обратна Купола СТРАНА ИНДИКАТОР Светлото Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Висока Моќност H7 Led Сијалица 4014 Чип 45 SMD Led Светилки Автомобили Светилка 900LM за Универзална Автомобили Магла Свеж Со попуст