1Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата

1Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата

51 %

DEN 1129.00

DEN 2304.00

Свеж

Во магацинот


Приватна пакување : за да се заштити вашата приватност.Ние ќе ги користиме опис како "играчки" при прикажувањето на комерцијална фактура.
1 Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата
Опис На Производот :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Аналниот plug големина : L : 143mm D : 20-33mm нето тежина:190g
Мало катетер големина : L : 150mm D : 8mm нето тежина:41.5 g Вклучуваат : 1 buc мало катетер + 1pcs анален приклучок+ 1 buc моќ кутија
( без батерија )
Пакет : Дискретна пакет , заштита на вашата приватност
Како за користење на домаќин :
Инсталација на батеријата(2 парчиња AAA батерија) потоа отворете домаќин - "Моќ" копчето, ( имајте притиснете 1-2 второ, црвено светло ).
Ова има различни функции, вкупно 3 mode : Пулсот / Вцепенен / Апсорбираат / Auto.
"Прилагодување" : тоа можат да го контролираат шок фреквенција, да работи додека и пауза , потоа работа, не задржувајќи се на работа.
На ролери на право, може да се контролира сила, до е слаба, долу е силна. Ве молиме да се прилагоди на најслабите кога ќе се користи почнете да ги користите за тоа,тогаш можете да ја прилагодите сила која ви се допаѓа.
rproof У Тип 10 Брзина на Вибрациите USB Полнење Женската Г-Точка По продажбата може да се врати производот без причина во 7 дена по packag примени . Ве молиме контактирајте со нас ако производот има проблем во 7 дена откако ќе прими пакет . Се врати превозот цената зависи цел е физички вистината .
1 Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата
1 Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата
1 Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата

Тип На Објект: Медицински Тематските Играчки
Бренд Име: TOUGHAGE
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: CR-529
Големина: As picture shows
Возрасни Играчки Тип: Огласувањето На Мало Носила Dilator
Функција: мало пенисот приклучок
Функција: електро шок секс играчки
Политика За Приватност: Приватност И Сигурност Пакување
feature2: Електро Шок Додатоци
електро шок терапија: електро секс
Feature3: Вагинален анален приклучок
Feature4: Електро stimulator секс

Додатоци на производи

196mm должина од не ' Рѓосувачки Челик Пенисот plug мастурбацијата Машки анален Монистра Мало dilator Катетер клиторисот massager Свеж Со попуст
Звукот Од Не ' Рѓосувачки Челик Машки Мало Сонда Прстен Клипот Еротски Мало Dilatator Се Протега Plug Секс Производи Пенисот Свеж Со попуст
2017 Ново Срце-Тип Женски Чистота Појас Уред Роб BDSM Жените Ропство Ограничувања Нерѓосувачки Челик Секс Производи За Возрасни Свеж Со попуст
Возрасни Игри Се Подигнат Устата Двојно Дилдо Замолчени Отвори Устата Plug Пенисот Устата Замолчени Sex Фетиш Играчки Свеж Со попуст
DOMI Медицински Тематските Влакна Електрични Проводници за Мажите и Пенисот Тековната Пулсот Проширување Massagers Свеж Со попуст
Нерѓосувачки челик мало plug пенисот приклучокот,секс играчки за пенисот F131 Свеж
Нерѓосувачки челик мало plug пенисот приклучокот,секс играчки за пенисот F131

Материјал : нерѓосувачки челикТежина : околу 23gСет вклучуваат 25мм прстен и 30мм прстенБесплатен превозот

DEN 153.12
3 Бои Силикони Лисици за Sex Фетиш Ропство Нерѓосувачки Челик Рака Ракави Возрасни Игра Секс Играчки за Женски и Машки G52 Свеж Со попуст
MizzZee Црна Масажа Постелнина Секс Лист Bdsm Ропство За Парови Жени Мажи,Водоотпорен На флертуваат Еротски алатки за живот Свеж Со попуст
Силиконски Држи Устата Замолчени Cosplay Фетиш Воздржаност Ропство Возрасни Игра за Парови Флерт Секс Производи Играчки Новина Свеж Со попуст
IKOKY Терапија Massager Додатоци Шок Конверзија Линија 4 Главата Тока Линија 1 Електричен Шок Жица Секс Играчки Електро Стимулација Свеж Со попуст
Секс Алатки За Продажба Врвот СТП кожа Секс Камшик Секс Играчки во Bdsm Фетиш Секс Производи Ропство Подигнат Sextoys За Возрасни Свеж Со попуст
Прилагодливи нерѓосувачки челик женски чистота појас во BDSM ропство фетиш возрасни секс играчки за жена анален plug вагинален Свеж Со попуст