DZLST ДП Машки да HDMI Женски Кабел Адаптер од 1080P Конвертор Адаптер Кабел за КОМПЈУТЕР Екран Лаптоп, лцд Проектор HD Аудио конверзија

DZLST ДП Машки да HDMI Женски Кабел Адаптер од 1080P Конвертор Адаптер Кабел за КОМПЈУТЕР Екран Лаптоп, лцд Проектор HD Аудио

29 %

DEN 168.00

DEN 235.68

Свеж

Во магацинот

DZLST ДП да HDMI Адаптер Кабел Машки Display Port на HDMI Женски 1080 P Адаптер Конвертор Кабелот за PC Екранот Лаптоп, лцд Проектор Карактеристики : 1, поддршка Display Port v1.1, HDMI V1.4b; 2, поддршка Display Port сигнал за HDMI сигнал на конверзија; 3, поддршка 20pin Display Port интерфејс; 4, поддршка 8 и 10 боја длабочина; 5, поддршка до 10.8 Gbps видео проток; 6, поддршка 1 Mbps двонасочна помошни канал; 7, поддршка на еден начин, еден канал, четири-жица врска; 8, поддршка HD Аудио конверзија; 9, поддршка за 1080 P, до 15 метри далечина пренос; 10, поддршка топла трампа; 11, изградена-во конверзија чип, ниту надворешно напојување; 12, во строга согласност со Display Port стандарден дизајн, пристаниште со користење на кодот за дизајн, сигнал на пренос е стабилен и сигурен. Answer : ___________________________ Note : 1. Овој производ внатрешни коло дизајн може да се постигне само Display Port на HDMI еден начин конверзија. 2.Displayport интерфејс е фиксна кука дизајн, во процесот на приклучување треба да притиснете на фиксна кука копчето за да се повлече. 3. Звучен излез зависи од тоа дали на компјутерот ДП излез поддржува аудио, и некои модели на пазарот сега поддршка ДП порта аудио, но некои не го поддржуваат.

боја: Црна
Должина:
Конектор A: Displayport(ДП)
Примена: Проектор,DVD Плеер,Мултимедијални,Телевизор,Компјутер
Бренд Име: DZLST
Број На Модел На: (10094) ДП да HDMI Адаптер
Конектор Б: HDMI
Пакување: Polybag
Функција: HDMI1.4
Пакет: Yes
оклопна: Плетенка
Пол: Машко-Женски
Пакет: Пакет 1
Тип: HDMI Кабли
верзија: HDMI 1.4
Максимална Резолуција:
Функција 1: поддршка DisplayPort v1.1, HDMI V1.4b
Карактеристика 2: поддршка топла swap
Функција 3: поддршка за HD Аудио конверзија
Карактеристика 4: поддршка пад на превозот
Карактеристика 5: за PC Екранот Лаптоп, лцд Проектор

Додатоци на производи

U-форма 3.5 mm Стерео Splitter Аудио Слушалка Слушалки + Микрофон Адаптер Висок Квалитет за паметен Телефон Мобилен Телефон Свеж Со попуст
Најновите 5 Компјутери Micro USB на USB 2.0 Стигнале Податоци Sync Држачи за Полнење Кабел за Кабелот Свеж Со попуст
Најновите 5 Компјутери Micro USB на USB 2.0 Стигнале Податоци Sync Држачи за Полнење Кабел за Кабелот

Материјал : Пластични, МеталниБоја : ЦрнаКарактеристики : 1.Синхронизирајте го вашиот телефон со било ко

DEN 146.00 184.80
Новиот USB 2.0 на Двоен 2 Micro USB 2.0 Машки Y Splitter Податоци Држачи за Кабел Кабелот 0.2 M/0.65 FT / 1M/3FT Црна/Бела Свеж Со попуст
Новиот USB 2.0 на Двоен 2 Micro USB 2.0 Машки Y Splitter Податоци Држачи за Кабел Кабелот 0.2 M/0.65 FT / 1M/3FT Црна/Бела

CP0013043Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирањ

DEN 58.00 96.96
Црна DC моќност приклучок USB конвертирате до 5.5*2,5 mm/DC 5525 L Форма Џек 5.5 мм x 2,5 mm 5.5x2.5mm Лактот десен агол полнење Свеж
10pcs/многу Убави Бод Пајо Паторот Цртан филм Кабел Winder Слушалки Слушалка Кабел Жица Организатор Кабелот Држач За iphone, Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 50pcs Автомобил Капка Лепило Кабел Кабелот Носителот Жица Стегач за Управување со Клипови 1.2 х 0.5 cm Mayitr Свеж Со попуст
AIXXCO HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез ConverterSplitter Адаптер со Енергија Адаптер Свеж
AIXXCO HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез ConverterSplitter Адаптер со Енергија Адаптер

AIXXCO HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L / R Аналоген Излез Converter Splitter Адаптер со Енергија АдаптерКаракт

DEN 1007.52
10PCS Малку Желка Модел на Слушалка Слушалки Winder Кабел Силикони Кабелот Држач За Iphone, samsung Телефон носителот стојат Свеж Со попуст
Antirr бренд Алуминиум Допир ID Home Копчето Налепница за iPhone 7/6S/6 7/6S/6 Плус SE/5S со Отпечаток Идентификација Функција Свеж Со попуст
WinAqum Професионално Ниво HDMI Тип Кабел HDMI Стандард М/М 4k 3D Линија 1.8 m 3m 5m 8m 10m 15 милиони 20 милиони WA-HD-6012/6013 Свеж Со попуст
WinAqum Професионално Ниво HDMI Тип Кабел HDMI Стандард М/М 4k 3D Линија 1.8 m 3m 5m 8m 10m 15 милиони 20 милиони WA-HD-6012/6013

Win Aqum Професионално Ниво HDMI Тип Кабел M / M Рамен стил Само, Круг стил распродадени (не го изберете)ПРОИЗВО

DEN 857.00 911.52
USB 3.0 & 3,5 мм Автомобил Планината Флеш Кабел 3,5 мм+USB3.0 ПОМОШЕН Продолжување на Контролната табла Водоотпорен Планината Свеж Со попуст
Бела DC Моќност кабел USB Приклучок За DC 4.0*1.7 4.0*1.7 мм 4.0 mm x 1.7 мм 4.0x1.7mm Џек Десен Агол Лактот L форма полнење Свеж
Бела DC Моќност кабел USB Приклучок За DC 4.0*1.7 4.0*1.7 мм 4.0 mm x 1.7 мм 4.0x1.7mm Џек Десен Агол Лактот L форма полнење

Бела DC моќност USB приклучок за DC 4.0 mm x 1.7 мм 5 Volt DC 4.0x1.7mm Десен Агол Барел Џек полнење Моќ Кабел за полнење 2pi

DEN 38.40
МЦА - Hdmi лактот адаптер Свеж Со попуст
МЦА - Hdmi лактот адаптер

12510 Препорачувам За 100% сосема нов и висок квалитет поврзете 2 HDMI кабли HDMI 90 степени Адаптер поддршка plug and

DEN 39.00 59.04
Фабриката Продажба! SAE Plug да SAE Plug 10A/1015/18AWG Бакар Кабелот Брз Полнач Y Тип Моќ Кабел за LED Осветлување Соларен Свеж
Микро HDMI да HDMI Кабел 3ft 1m1.5m 2m 3m 3D 4K*2К Машко-Машки Висока Премија позлатени HDMI Адаптер за Телефонски Таблета HDTV Свеж Со попуст
Црна HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел hdmi vga За PC DVD Свеж
Црна HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел hdmi vga За PC DVD

Црна HDMI 1080 P Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел за микро hdmi vga За PC DVDОпис На Производот : Мала т

DEN 123.84
LNYUELEC 1m 3ft 1.5 m 2m 3m 5m HDMI да MICRO HDMI Кабел од Типот D за Типот А - 1080p Full HD 1.4 V Свеж Со попуст
LNYUELEC 1m 3ft 1.5 m 2m 3m 5m HDMI да MICRO HDMI Кабел од Типот D за Типот А - 1080p Full HD 1.4 V

32 AWG MIcroHDMI (Тип D) да HDMI (Тип А) Кабелтрговија на големо 100pcs / lot1m MICRO HDMI да HDMI кабел со Ethernet Злато Позлатен за

DEN 35.00 43.20