Андроид 8.0 Две Din 7 Инчен Автомобил DVD Плеер Стерео Систем За ОПЕЛ /ASTRA/Zafira/Corsa Octa Јадра 4G RAM меморија, Wifi, GPS Навигација Радио

Андроид 8.0 Две Din 7 Инчен Автомобил DVD Плеер Стерео Систем За ОПЕЛ /ASTRA/Zafira/Corsa Octa Јадра 4G RAM меморија, Wifi,

20 %

DEN 14154.00

DEN 17692.80

Свеж

Во магацинот


Посебна Карактеристика: Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат: JPEG,WMA,DVD-R/RW,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Din: Двојно Din
Бренд Име: ISUDAR
Големина На Дисплеј: 7
ТФ/Micro SD Слотот: 2
ROM: 32g
Резолуција: 1024*600
Специјални Функции: Екран на допир,Built-in GPS,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Објектот Тежина: 3.2kg
Материјал Тип: метал и пластика
Објектот Големина: (214MM-198MM)*120MM
Од Моќ: 48W*4
Име На Модел: NA02A53OP0702
RAM меморија: 4G
Оперативен Систем: Андроид
Интерфејс: ISO
Напон: 12V
Макс Надворешна Меморија: 512GB
Екран На Допир: Капацитивни Екран
ПРОЦЕСОРОТ: 64 Малку Octa-core Cortex-A53 1.5 GB
систем: Андроид 8.0.0
WIFI: Поддршка
3G/4G: Поддршка(Треба за да се поврзете со dongle)
Европа Digital Audio Broadcasting: факултативна
usb dvr: Поддршка
огледало линк: Iphone И Андроид
одговараат за: за опел
Микрофон: Вграден-во

Додатоци на производи

7 2din Автомобил DVD за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 Голф 6 ПОЛО PASSAT CC JETTA TIGUAN TOURAN EOS SHARAN SCIROCCO ТРАНСПОРТЕРОТ T5 CADDY Свеж Со попуст
7 2din Автомобил DVD за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 Голф 6 ПОЛО PASSAT CC JETTA TIGUAN TOURAN EOS SHARAN SCIROCCO ТРАНСПОРТЕРОТ T5 CADDY

Повеќе Информации на прв Поглед уредот се чува вашите возачки мапата на екранот на сите времиња и допол

DEN 7411.00 9264.00
2 Din Автомобил MP3 Плеер 7 инчен 1080HD на Екранот на Допир, Bluetooth Автомобил Стерео Радио Плеер FM/MP5/USB/ПОМОШЕН Автомобил Свеж Со попуст
JOYING PX5 4GB 32GB 2Din Андроид 8.0 Универзална 7 инчен е радио за Автомобил главата единица GPS стерео андроид авто поддршка Свеж Со попуст
Универзална 6.2 Инчен 2Din е Радио за Автомобил Автоматски Стерео Екранот на Допир, WIFI Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер GPS Свеж Со попуст
CHOGATH 9 инчен Quad Core Андроид 6.1 автомобил аудио за Ford Kuga 2013 2014 2015 2017 Со Bluetooth 16GB Flash Wifi Огледало Свеж Со попуст
CHOGATH 9 инчен Quad Core Андроид 6.1 автомобил аудио за Ford Kuga 2013 2014 2015 2017 Со Bluetooth 16GB Flash Wifi Огледало

Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или в

DEN 9720.00 10800.00
1024*600 Quad Core 10.1 Андроид 7.1 е Радио за Автомобил GPS Мултимедијални Раководител на Единицата за Рено Clio Со 2GB RAM Свеж
1024*600 Quad Core 10.1 Андроид 7.1 е Радио за Автомобил GPS Мултимедијални Раководител на Единицата за Рено Clio Со 2GB RAM

Sorenson искра ,VP8,AVS Поток . Поддршка 3 G / 4 G (WCDMA)Интернет, поддршка екстра USB Dongle : ТДLTE, ФЛОПИLTE. DIY Главното Мени

DEN 23040.00
Eunavi 2 Din Нова Мода Автомобил DVD За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ-ПОЛО CADDY PASSAT B6 JETTA ШКОДА MK5 MK6 Tiguan Touran Caddy Со GPS Свеж Со попуст
Eunavi 2 Din Нова Мода Автомобил DVD За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ-ПОЛО CADDY PASSAT B6 JETTA ШКОДА MK5 MK6 Tiguan Touran Caddy Со GPS

Топло совети : ве Молиме проверете пакет пред приемот, потврди пакет непроменети, а потоа пријавете се.А

DEN 8890.00 11112.00
DLC Андроид 7.0 систем вертикална GPS навигација играч играч 10.4 инчен RAM2G висок квалитет мултифункционален За Ford Работ Свеж Со попуст
Liislee За Ауди Q7 2006~2015 Автомобил GPS Navi Мапа за Навигација Мултимедијални Стерео Аудио и Видео Екран на Допир за Контрола Свеж Со попуст
Сива Piano7 инчен Android 7.1 Автомобил DVD GPS Навигација за Опел Astra h Vectra Antara Zafira 3G Wifi BT Радио USB, SD Слободни Свеж Со попуст
Сива Piano7 инчен Android 7.1 Автомобил DVD GPS Навигација за Опел Astra h Vectra Antara Zafira 3G Wifi BT Радио USB, SD Слободни

Поддршка за 1080 P +Поддршка Lossless музика6 DIY Главното Мени на Екранот : Можете да ги влечете Лентата за Преба

DEN 9362.00 11280.00
JDASTON 2 din Автомобил Радио DVD GPS Навигација За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Поло, Голф 4 5 Touran Sharan Jetta Caddy Свеж Со попуст
JDASTON 2 din Автомобил Радио DVD GPS Навигација За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Поло, Голф 4 5 Touran Sharan Jetta Caddy

Малезија,Филипини,Сингапур,Тајланд,Виетнам Северна Америка : Канада,Мексико,сад, Европа : Albania,Andorra,Austria,Be

DEN 8997.00 12671.52
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa 8 основни Радио 2 DIN 2GB RAM меморија, 32GB ROM универзална GPS радио, wifi Поддршка за 4G LTE Свеж Со попуст
Ownice C500 Андроид 6.0 Octa 8 основни Радио 2 DIN 2GB RAM меморија, 32GB ROM универзална GPS радио, wifi Поддршка за 4G LTE

Купи погоре Конектор за toyota, ве молиме кликнете на линкот подолуКупи погоре Ralated Производ ве Молиме Клик

DEN 12456.00 16607.52
Ownice C500 1024*600 Андроид 6.0 Octa 8 основни Радио 2 din универзален автомобил радио Играч GPS нема dvd поддршка за 4G LTE Свеж Со попуст
Ownice C500 1024*600 Андроид 6.0 Octa 8 основни Радио 2 din универзален автомобил радио Играч GPS нема dvd поддршка за 4G LTE

5 MHz 108 MHz; СУМ : 522 KHz 1710 KHz Предсет Станици за FM 3*6; СУМ 2*6 RDS Поддршка Радио IC TEF6686 (Добиете многу стабилна и по

DEN 12288.00 15359.52
Андроид 7.1.1 2Two Din 7 Инчен Автомобил DVD Плеер За Hyundai/IX35/TUCSON 2009-2015 Со 2GB RAM меморија, GPS Навигација Радио, Свеж Со попуст
Андроид 7.1.1 2Two Din 7 Инчен Автомобил DVD Плеер За Hyundai/IX35/TUCSON 2009-2015 Со 2GB RAM меморија, GPS Навигација Радио,

Германија испраќање на повеќето од земјите на европската унија, 36 часа за да се брод стоки преку DHL / UPSот,

DEN 12906.00 16132.80
Idoing 2Din Воланот Андроид 8.0 Одговара Mazda CX7 CX 7 Автомобил DVD Плеер 8Core 2G+32G GPS Навигација на Екранот на Допир, Свеж Со попуст
Idoing 2Din Воланот Андроид 8.0 Одговара Mazda CX7 CX 7 Автомобил DVD Плеер 8Core 2G+32G GPS Навигација на Екранот на Допир,

Може ли да ве молиме да направите фотографија за да го прикажете вашиот автомобил центар цртичка конзол

DEN 15979.00 22506.24
8 инчен 2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 Quad Core 8 инчен 1024*600 екран стерео Свеж Со попуст
8 инчен 2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 Quad Core 8 инчен 1024*600 екран стерео

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

DEN 10445.00 13056.00
ChoGath Quad-Core 1GB Андроид 6.1 Автомобил GPS Навигација Играч за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 9 1.6 Свеж Со попуст
ChoGath Quad-Core 1GB Андроид 6.1 Автомобил GPS Навигација Играч за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 9 1.6

Автомобил Снимач на Текст(DVR)14.На validtime за замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој обј

DEN 9720.00 10800.00
Dasaita 10.2 Андроид 8.0 Автомобил GPS Играч за Мицубиши Lancer 10 со EVO 4G+32G Octa Core Автоматски Стерео Радио Navi Мултимедијални Свеж Со попуст
Dasaita 10.2 Андроид 8.0 Автомобил GPS Играч за Мицубиши Lancer 10 со EVO 4G+32G Octa Core Автоматски Стерео Радио Navi Мултимедијални

А мултиекран на допир нуди неверојатно течност и интуитивен операција.Компатибилен со повеќето од вола

DEN 17126.00 21408.00
Ownice C500 4G LTE SIM Octa 8 Основни Android 6.0 Автомобил DVD Плеер за Toyota Land Cruiser Prado 120 2002-2009 GPS Радио Navi Свеж Со попуст
Ownice C500 4G LTE SIM Octa 8 Основни Android 6.0 Автомобил DVD Плеер за Toyota Land Cruiser Prado 120 2002-2009 GPS Радио Navi

Забелешка : Пред да нарачате, ве молиме изберете "Осум core" или "Quad core" сакате, ви благодариме!Опција 1 Осум

DEN 18144.00 30239.52
ChoGath 9 инчен Android 6.1 1024*600 Капацитивни екран за HYUNDAI Santa Fe 2011-2017 TUCSON со WIFI ,steeling тркала контрола Свеж
ChoGath 9 инчен Android 6.1 1024*600 Капацитивни екран за HYUNDAI Santa Fe 2011-2017 TUCSON со WIFI ,steeling тркала контрола

Изградиin GPS Навигација8 Предмети вратени во сад без извештајот нема да бидат обработени.Тоа е купувачот

DEN 10800.00