супермен магија кафе кригла чаши боја се менува чај млеко чаши Топлина Реактивен Чаши подарок Кафе Кригла

супермен магија кафе кригла чаши боја се менува чај млеко чаши Топлина Реактивен Чаши подарок Кафе Кригла

29 %

DEN 130.00

DEN 182.40

Свеж

Во магацинот


супермен магија кафе кригла чаши боја се менува чај млеко чаши Топлина Реактивен Чаши подарок Кафе Кригла
Кога се полни со топла течност, се Будам. Топлина чувствителен материјал на кригла површината врти боја кога жешка течноста се истури во Граница изложување на директна сончева светлина Рака мие (машина за миење садови не се препорачува) не микробранова Капацитет : 350ml Материјал : Керамика Боја : главно Црна Пад на превозот : понуда на превозот : ако сакате да заштедите пари и да добиете брзо,може да се провери epacket превозот. Белешки : Не се изложуваат под сонце за долго време Не scrape на печатење со остар алатки за Миење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина. Температурата на водата треба да биде над 70°C/158°F5. Бидете внимателни со топла вода! Не scanld себе Пакет вклучува :
1 x Кригла
Пост Превозот ќе се 15-45 работни дена да пристигне, на Epack е многу побрзо отколку Кина Пост, 10-25days во вашата земја. итно цел можете да изберете DHL / EMS / ТНТ. Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се на купувачи одговорност ве Молиме проверете со вашиот земји царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

боја: бојата се менува кригла
Капацитет: 301-400ml
Drinkware Тип: Чаши
Стил: Модерна
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име: светлината магија
Керамички Тип: порцелански
Додатоци: Со Никој
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: херој 03
Материјал: Керамички
Обликот: Handgrip
Тип: На Пример Шолји Кафе
Големина: 300ml-400ml
Висина: 9*8cm

Додатоци на производи

2018 топла продажба 8oz унца од не ' Рѓосувачки челик 304 вотка хип колба Виски Москва cccp flagon со стп кожа црна подарок Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3 Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w / Бамбус Капак SA3 Вклучуваат :

DEN 663.00 770.88
Преносни 550ml Пластични Спортски Шише за Вода Контејнер Течење-доказ Шишиња За Надворешна Коњи Патуваат Качување Кампување Свеж Со попуст
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба Свеж
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки 2 Количина : 1 парче колба3.Капацитет : 6ozГолемина на Колба : 9.0 Cm 2.0 Cm 10.5 СмПлаќа

DEN 348.96
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool

2 мл 60ml персоналните хип колба со Инка мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcoolИме :

DEN 283.00 404.16
МЕНЕ.FAM Мода Прекрасна Срце облик на Силиконски Првенство Покрие 11cm Печат Прашина-доказ Може да Клип Лажица Copa Капак Стакло Свеж Со попуст
BAISPO 600ml Електрични Автоматизација Протеини Shaker Blender Мојот Миксер Шише за Вода Автоматско Движење Надворешна Турнеја Свеж Со попуст
4 Парчиња 550ml 18 Унци Зачукуваше Бакар Позлатен Москва Мазга Кригла Пиво Шолја Кафе Кригла Бакар Позлатен Свеж
рик и morty кригла филџани кафе првенство канцеларија чај првенство moring млеко чаши купот најдобриот подарок за вашите пријатели Свеж Со попуст