2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик M14 Завртка Вретено Вежба Адаптер Поддршка Подлога Жица Четка За Автомобил полски Восок Пена Сунѓерот Подлога Полирач Баферот

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик M14 Завртка Вретено Вежба Адаптер Поддршка Подлога Жица Четка За Автомобил полски Восок Пена

30 %

DEN 86.00

DEN 123.36

Свеж

Во магацинот


AT0019920
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
М14 завртка вежба адаптер
За Авто Автомобил Полски Восок Пена Сунѓерот Подлога Полирач Баферот
Анти-оксидација и отпорност на корозија
Супер поддршка на сила и товарот на сила, не е лесно да се деформирани
Спецификација :
Име : Завртка
Материјал : Нерѓосувачки челик
Должина : околу. 45mm/ 1.77"
Дијаметар : прибл. 14mm/ 0.55"
Боја : Сребрена
Пакет се Вклучени : 2x М14 Вежба Адаптер ( Полирање Подлога НЕ се вклучени! )
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Бренд Име: Mayitr
Специјални Функции: м14 вежба адаптер
Објектот Висина: 0inch
Објектот Должина: 4.5cm
Објектот Тежина: 0.068kg
Објектот Ширина: 0inch
Објектот Дијаметар: 1.4cm
Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки

Додатоци на производи

5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен

Боја : Бело+ЦрноДијаметар : 175mm / 7 инченПодлога Макс ВРТЕЖИ во минута : има око 8500 ВРТЕЖИ во минутаПоле на

DEN 205.00 205.44
Автомобил Чистење на Бар Авто Обезбедува Ултра Мека за Миење 17cm*7*3cm Додатоци Абсорбента Сунѓерот Авто Грижа Автомобил Перење Свеж Со попуст
Yetaha 10Pcs 6 Инчен 150mm Мека Микрофибер Автомобил Шанса Полирање Апликатори Влошки Пена Сунѓерот Чистење Влошки За Автомобил Свеж Со попуст
Мазна бела trapezoid 4 инчен 10*8.5 cm Прозорец Багра Алатка Squeegee Професионални Картичка Scraper Автомобил Алатка за Завиткување Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : СунѓеротДимензии : Должина околу 17cm.ширина околу 10cm,висина за 7

DEN 53.00 62.88
Нови 92x56cm Големи Димензии Микрофибер Автомобил Ткаенина за Чистење Крпа Супер Дебела Кадифен Автомобил Миење и Сушење Крпа Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил

D : Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 1030 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на ис

DEN 233.00 245.76
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит Свеж
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит

Answer : ___________________________ Note : Детали глина не се отстрани оксидира боја или се пополни во флеки Бришење на ваш

DEN 175.68
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување

Материјал : Полимеризација Лепак + јаглерод во прав + Природна свила + Нано влакна ткаенина Боја : како шт

DEN 144.00 171.36
Автомобил Чистење Комплет 2 парчиња Микрофибер Крпа Автомобил Ткаенина за Чистење 1pc Тркала Четка 3pcs Апликатори Влошки 3pcs Свеж Со попуст
Универзална Авто Микрофибер Автомобил Duster Четка За Чистење Прашина, Нечистотија Чиста Четка Автомобил Грижа Алатки За Полирање Свеж Со попуст
1pc Сина Автомобил Мие со Четка Авто Надворешноста Стигнале Долго се Справи со Проток на Вода се Префрлите Пена Шише Автомобил Свеж Со попуст
Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри Свеж Со попуст
Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри

Авто Сјај Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Ft.КРАЈНАТА ЧИСТЕЊЕ РЕШЕНИЕОпис : Големина : 80x60cm

DEN 359.00 513.12