12CScs Мултифункционален Пластични штипки за алишта Кука Перење Клипови Преносни Градник Чорапи Закачалка Облека Штипки Полици Анти Правец на Чорапи Клипови

12CScs Мултифункционален Пластични штипки за алишта Кука Перење Клипови Преносни Градник Чорапи Закачалка Облека Штипки Полици

DEN 106.56

Свеж

Во магацинот


12 CScs Мултифункционален Пластични штипки за алишта Кука Перење Клипови Преносни Градник Чорапи Закачалка Облека Штипки Полици Анти Правец на Чорапи Клипови
Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Име : Пластични Облека Штипки Материјал : Пластика пп Стил : Сушење на облека и додатоци. Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина Јаже : Мозок должина 19 cm 5.5 CM долги Големина Штипки : 5.6*1.2*3.3 cm Пакетот вклучува : 12 PCS / Пакет
-Забелешка 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви благодариме! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса. 4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена. 5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Материјал: Пластични
Број На Модел На: облека, пластични штипки
Капацитет: 1
Бренд Име: XZJJA
Име: 12PCS Мулти-функционални виси облеката pin
Тежина: About 60g
Големина На Јаже: Должина на кабелот 19 cm 5.5 CM долги
Големина Штипки: 5.6*1.2*3.3 cm
Се користи 1: Облека штипки силна
Користете 2: Облека штипки силна
Користете 3: Windproof и анти-пропадна чорапи клипови
Примена: Чорапи, врски, долна облека.

Додатоци на производи

8 Компјутери Дома Облека Закачалка Рек Дете Облека Прилагодливи Облека Кука Магија Простор Saver Организатор Поставите 23.5 Свеж Со попуст
3 Слој Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Количка За Облека Sock Крпа Underware Сушење Полици Со Клипови Бела/Розова Кука Држач За Свеж Со попуст
Пластични Природни Перење Фен Топки Без Хемиски Омекне Ткаенина Измијте Облека Свеж Со попуст
Пластични Природни Перење Фен Топки Без Хемиски Омекне Ткаенина Измијте Облека

100% нов бренд за вашиот изборГолема перење алатка за секојдневна употребаСупериорен материјал понуда п

DEN 54.00 54.24
Жените Облека Градник Перење Кошница Торба долна Облека за Перење Трикотаж Saver Заштита Мрежа Мала Торба Дома Чистење Користете Свеж Со попуст
Одличен Квалитет 30pcs Нерѓосувачки Челик Пролет Облека Sock Корисни Фото Хартија Виси Штипки Coloful DIY Клипови pin Стеги Свеж Со попуст
Imixlot Машина За Перење Филтер Кеса Филтри За Лебдечки Отстранување На Влакна Уред За Чистење И Перење Топката Облека Миење Свеж Со попуст
SZS Топла Удобен, Практичен Градник Облека Измијте Перење долна Облека Мрежа Нето Миење Торба 50X40CM Свеж Со попуст
Преносни Кристал Чанта Чанта Закачалка Кука Носителот Чанти Закачалка Мулти-боја Торба Виси Кука Торба Виткање Клип Закачалка Свеж Со попуст
10pcs/set Пластични Прашувам Клипови Ткаенина Стеги Комбинација за Шиење Занает Ватенка DIY за Дома рачно изработени модни Додатоци Свеж Со попуст
Голем Капацитет Виткање Памук, Лен Платно Перење Забавува, Перење Облека Складирање Sorter Кошница Со Капак Свеж Со попуст
Голем Капацитет Виткање Памук, Лен Платно Перење Забавува, Перење Облека Складирање Sorter Кошница Со Капак

5328783104030052 Продавачот Препорачуваме парче парче парче парче парче парче парче парче Клиент информации :

DEN 219.00 264.00
Нови 50Pcs Црвено Срце Акцент Бели Дрвени Пролет штипки за алишта за Кодови Клипови Свеж
Нови 50Pcs Црвено Срце Акцент Бели Дрвени Пролет штипки за алишта за Кодови Клипови

Име На Производ : Облека Игли;Материјали : Дрво, МеталБоја : Црвена, БелаУкината Големина на (Секој) : x 2.5 1.7

DEN 98.88
3 Компјутери/многу Облека Машина за Перење Алишта Градник Помош долна Облека Мрежа Нето Миење Торба drawstring торба Торбичка Свеж Со попуст
Дрво, закачалка за бебе деца крпа деца роденден Деца би денот подарок бебе симпатична соба декорација Свеж
Дрво, закачалка за бебе деца крпа деца роденден Деца би денот подарок бебе симпатична соба декорација

ОписИме : Бебе крпа закачалка Големина : W 40 CM * H80 CM G тежина : околу 400grams Материјали : Дрво монистра Употреб

DEN 733.44
Бесплатен превозот Виткање закачалка едноставна преносни патување дома патување погодно за пропелер магија закачалка 6075 Свеж Со попуст
Врвен Квалитет Бисер Пластични 16CM Бебе Закачалки За Облека Детска Закачалка за Детска Облека Рек Миленичиња Куче Мини Закачалки Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Clothesline Прилагодливи Перење Закачалка Рек Балкон Лизга-Отпорни Стигнале Облека Јаже Свеж Со попуст
1pc/многу Практични стигнале виткање облека закачалка пластични штипки крпа куки Магија закачалки за облека, полици за сушење Свеж Со попуст
Нови Креативни Мулти - Функционални Petal Пет - Дупка Дизајн на Крпа Рек Појас за Складирање Полици Ги Полиците 24.5 * 29.5 Свеж Со попуст