Тенок Мека Случај за OPPO R7/R7plus/R7S/R9/R9 Плус/R9S/R9S Плус/R11/R11 Плус/A37/A59/A77/F1S/Ф1 Плус/F3/F3 плус Транспарентен Капак

Тенок Мека Случај за OPPO R7/R7plus/R7S/R9/R9 Плус/R9S/R9S Плус/R11/R11 Плус/A37/A59/A77/F1S/Ф1 Плус/F3/F3 плус Транспарентен

17 %

DEN 56.00

DEN 67.20

Свеж

Во магацинот


wy-приклучок-започнете со Тенок Мека Случај за OPPO R7/R7plus/R7 S/R9/R9 Плус/R9 S/R9 S Плус/R11/R11 Плус/A37/A59/A77/F1 S/Ф1 Плус/F3/F3 плус Транспарентен Капак Ултра тенок дизајн, лесна инсталација Висока strenghth,анти-капка,shockproof PC слој на ефективно се спротивстави на штета од надворешен стрес Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај Високо транспарентен светлина емисија слој да се зголеми на оригиналната боја на телефонот и целосно да се скрие себе Пакетот Вклучува : 1x кристал транспарентен капак без мало пакет (Не Вклучувајќи Телефон). Случајот Се Покаже Слика :
'
Плаќање : Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме, Alipay,Кредитна картичка, Western union, Money gram и TT.
Превозот и Царинење : Ние ќе испрати вашиот објект што е можно поскоро, обично во 1-3 дена по вашата исплата. И ние само брод на адресата која ја остави на Aliexpress. Ќе пишувам што на следење на број по испраќањето. Различни превозот методи имаат различни време за вас да добиете на стоки, така што пред да се избере превозот метод ве молиме да забележите превозот времето што е потребно. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања и други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ве молиме кажете ни колку ние мора да пишуваат за Сопствени Вредност, така што може да се плати помалку увоз Доход. Или ние ќе се прогласи како ПОДАРОК со пониска цена. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Секој увоз Доход и Обичај такса се на купувачот одговорност.
Се враќа &Наплата на еу : Сите се враќа треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост-mail или ЕМС. Ако брод од DHL, UPS-от или на другите, ние не сме во можност да го добиете тоа се должи на Кина Обичај регулатива. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса и детали пред да го испрати назад. Ние не прифаќаме никакви враќа без претходна најава.Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Ние ќе испрати нов замена или рефундирање откако објект се примени.
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Откако ќе го потврдите вашата предмети, ве молиме одвојте време да ја напуштат повратни информации да ни информираат дека сте задоволни со нашите производи и услуги. Позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги. Ве молиме не го остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да помогне во прв план. Ние ќе се потрудиме да ви даде најдобри решавање на проблеми, така што ако има некои проблеми, ве молиме да комуницирам со нас, прво, и ние ќе ви ги даде најдобрите решавање.
14554 Препорачаните Производи

Бренд Име: teleyago
Мало Пакет: No
Тип: Монтиран Случај
Функција: Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд: OPPO
дизајн: Обична,Транспарентна
Големина: match you choose the phone model
Карактеристики: Транспарентен Силикони TPU Мека Случај
Акрилик: Акрилик
Компатибилен Модел: Во зависност од вашиот избор
Опција модел 1: OPPO R7 R7S R7plus R5 Р3 U3 N3 A31 A37 R1c R1s R1 A31t
Опција модел 2: За OPPO A59 F1S, За OPPO R9 Ф1 Плус
Опција модел 3: За OPPO R11....
Feautures: Кристал,Транспарентен,Силикони,TPU,Мека,Ултра тенки,
Клучни зборови: Заштита Случаи, Заштитник Маска, Кожата Школка, Торба.Hosing.

Додатоци на производи

Телефон Случаи за Алкател Еден Допир Pixi 3 4Покрие Силикон TPU Мека Телефон Случај за Алкател Еден Допир Pixi 3 4013D 4013X Свеж Со попуст
Црна Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец За Nokia 1520 Lumia 1520 Мобилен Телефон Гума, силикони Торба Свеж Со попуст
6 Бои, Супер!! Гасеница Мачка S60 Случај 4.7, Посветена Кожа Луксузни Ексклузивни Заштитна Посебни Телефон Маска+Следење Свеж Со попуст
Телефон Случаи за Fundas за Huawei Искачи Г-7 Задниот Поклопец Луксузни 3D Цртан филм за Huawei Искачи Г-7 Телефон Случај Силикон Свеж Со попуст
Телефон Случај за Huawei Y6 Чест 4А-Задниот Поклопец TPU Мека 3D Телефон Случаи за Huawei Чест 4А-Capa Силикон Заштитник Школка Свеж Со попуст
cunzhi (Подарок Екран Заштитник Филм ) За HomTom HT50 Покрие 5.5 инчен Мека TPU Силикон Назад Случај За HomTom HT50 Свеж Со попуст
cunzhi (Подарок Екран Заштитник Филм ) За HomTom HT50 Покрие 5.5 инчен Мека TPU Силикон Назад Случај За HomTom HT50

.Опис : 1.Време на испорака : Ние примате наредби, откако,во 23 работни дена, стоката ќе биде испратена до Ки

DEN 89.00 94.08
Мека TPU Силикон Телефон Случај за Huawei Чест 4C G Игра Мини Покрие 3D Олеснување Телефон Покритие за Huawei Чест 4C Случај Свеж Со попуст
Мека TPU Силикон Случај за LG Дух Покрие Луксузни 3D Олеснување Насликани Задниот Поклопец за LG Дух 4G LTE H420 H422 H440N Свеж Со попуст
Телефон Случаи за Fundas Asus ZenFone Оди ZC500TG 5.0 инчен Задниот Поклопец Мобилен Телефон Случај 3D Испечатени Силикон TPU Свеж Со попуст
Луксузни Модни Пеперутка Свила Флип СТП Кожа Телефон Случај За HTC Желба 526 526G 526G+ 326 326G Со Стојат Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Водоотпорен Телефон Случај Торбичка За ZTE Сечилото L2 L3 Подводно Пливање, Нуркање Маска За ZTE U795 U819 N5 N980 V9815 V965 Свеж Со попуст
Водоотпорен Телефон Случај Торбичка За ZTE Сечилото L2 L3 Подводно Пливање, Нуркање Маска За ZTE U795 U819 N5 N980 V9815 V965

Големина : одговара за сите телефони на големина помала од 180mm*100mm и на екран помал од 5.5 во) Материјал : П

DEN 125.00 141.60
Луксузни Модни Пеперутка Свила Флип СТП Кожа Телефон Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.0 4013 4050 4013X 4013D 4050X Со Свеж Со попуст
Луксузни Модни Пеперутка Свила Флип СТП Кожа Телефон Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.0 4013 4050 4013X 4013D 4050X Со

Луксузни Модни Пеперутка Свила Шема Флип СТП Кожа Телефон Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.0 4013 4050 4013 X 40

DEN 139.00 165.60
Телефон Случаи за Fundas за Huawei Чест Пчела Y541 Y5C Задниот Поклопец Луксузни 3D Цртан филм Мобилен Телефон Случај Силикон Свеж Со попуст
Моден Паричникот СТП Кожа Флип Луксузни Случај За Samsung Галакси А5 Година А5+ A510 A510F A5100 5.2 Телефон Случаи + Екран Свеж Со попуст
Моден Паричникот СТП Кожа Флип Луксузни Случај За Samsung Галакси А5 Година А5+ A510 A510F A5100 5.2 Телефон Случаи + Екран

Моден Паричникот СТП Кожа Флип Луксузни Случај За Samsung Галакси А5 2016 Година А5+ A510 A510 F A5100 5.2" Телефон Случа

DEN 110.00 117.12
Луксузна 3D Печатење Назад Силикони Случај за Asus Zenfone Оди ZC500TG Покрие Мека TPU Покритие за Asus СМРТНОСТ ZC500 500 500TG Свеж Со попуст
Луксузна 3D Печатење Назад Силикони Случај за Asus Zenfone Оди ZC500TG Покрие Мека TPU Покритие за Asus СМРТНОСТ ZC500 500 500TG

Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд) Заштити Површината Про

DEN 88.00 119.52
За Sony Xperia XZ2 Ултра Тенок Јасен Случај Мека TPU Рамка&Тешко Назад Анти Капка/Нула/Прашина Транспарентен Капак За Sony Xperia Свеж Со попуст
за Алкател Еден Допир Идол 3 5.5 инчен OT-6045 OT6045 6045Y 6045K Случај Покрие Мека TPU Силикон Телефон Случај Задниот Поклопец Свеж Со попуст
BotexBling Луксузни Bling Сјајот КОМПЈУТЕР хард назад случај за iphone X 8 8plus 7 7plus 6s плус 6plus маска роза злато capa Свеж Со попуст
BotexBling Луксузни Bling Сјајот КОМПЈУТЕР хард назад случај за iphone X 8 8plus 7 7plus 6s плус 6plus маска роза злато capa

Бидејќи руската царинските прописи : бара комерцијални курир мора да има комерцијална името на компани

DEN 168.00 239.52
Луксузни Модни Пеперутка Свила шема Флип СТП Кожа Телефон Случај Покритие За Samsung Галакси Ѕвезда Однапред G350e СМ-G350E Свеж Со попуст
Телефон случај за полнење За Motorola Мото Z Игра/Мото Z Игра Droid/МОТО Z Сила 5.5-инчен Симпатична Цртан филм Насликани TPU Свеж Со попуст
Телефон Случаи за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE550KL 5.5 инчен Задниот Поклопец 3D Испечатени Цртан филм Мобилен Телефон Случај Свеж Со попуст
Водоотпорен Телефон Случај Торбичка За Алкател Еден Допир Идол 2 2 мини 2 министерствата алфа мини Подводно Пливање, Нуркање Свеж Со попуст
Црна Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец За Samsung Галакси Аце 3 S7270 S7272 Мобилен Телефон Гума, силикони Свеж Со попуст
Луксузна Паричникот Случај За Ковчегот Корист M502 СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака Свеж Со попуст
Луксузна Паричникот Случај За Ковчегот Корист M502 СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака

Луксузна Паричникот Случај СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи РакаПРЕВОЗОТако сте го доб

DEN 192.00 208.32
Меки Силиконски Случај за Леново A6010 A6000 Назад Телефон Случај Покритие за Леново Лимон К3 K30-Т TPU Школки За леново a6010 Свеж Со попуст