Бренд нови SF-HD4 црна маска 2Trimmer DVD Оптички Pick-up прозорци HD4 Ласер за MK4 ФОЛКСВАГЕН C6 MFD2 Мерцедес DVD-ROM-от за навигација

Бренд нови SF-HD4 црна маска 2Trimmer DVD Оптички Pick-up прозорци HD4 Ласер за MK4 ФОЛКСВАГЕН C6 MFD2 Мерцедес DVD-ROM-от за

DEN 422.40

Свеж

Во магацинот


Специјални Функции: Радио Тјунер,DVD Плеер
Бренд Име: Hekaseya
Име На Модел: SF-HD4
OSD Language: Англиски
Резолуција: 800*480
Од Моќ: 24W
Напон: 12V
Сместување: Во Цртичка
Објектот Големина: 5*8
Големина На Дисплеј: 2.5
Материјал Тип: Метал
Објектот Тежина: 0.05kg
Автомобил Производител: BMW, Lexus, Порше

Додатоци на производи

Автомобил Скок Стартер 600A Итен Почеток Уред 12V Моќност Банка Полесни Starer Автомобил Полнач За Автомобил Батеријата Бустер Свеж Со попуст
4020D 4.1 инчен 1 Din е Радио за Автомобил Стерео Аудио USB ПОМОШЕН FM Радио Станица Bluetooth со Rearview Камера Автомобили Свеж Со попуст
4020D 4.1 инчен 1 Din е Радио за Автомобил Стерео Аудио USB ПОМОШЕН FM Радио Станица Bluetooth со Rearview Камера Автомобили

Карактеристики : 4.1 инчен full агол на гледање highdefinition TFT екран Со SD / MMC картичка, со USB 2.0 порт Поддршка 512

DEN 2620.00 2879.04
Seicane Мини Преносни DAB Звук Дигитални Радио Приемник DAB+ Радио Тјунер Андроид Универзална DAB со Функцијата RDS USB Конектор Свеж Со попуст
Автомобил Андроид 6.0 Радио Стерео Универзална 7 Капацитивни Екран на Допир 1Din 1024*600 За GPS Навигација BT Радио Стерео Свеж Со попуст
SANYO SF-HD4 SFHD4 DVS3010 DVS3011 Бела покривка Две Претвори Potentiometer DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Свеж Со попуст
SANYO SF-HD4 SFHD4 DVS3010 DVS3011 Бела покривка Две Претвори Potentiometer DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци

Имајте на ум пред да се купи : Ласерски леќи е кревка Бидете сигурни дека ќе имаат доволен капацитет да ј

DEN 1660.00 1824.00
Преносни 12V 8000mAh Мулти-Функција Автомобил Итни Напојување Полначот Моќ Банка Скок Стартер Бустер За Samsung Andorid Свеж Со попуст
Преносни 12V 8000mAh Мулти-Функција Автомобил Итни Напојување Полначот Моќ Банка Скок Стартер Бустер За Samsung Andorid

Преносни 12 V 8000m Ah МултиФункција Автомобил Итни Напојување Полначот Моќ Банка Скок Стартер Бустер За Samsun

DEN 1104.00 1471.20
2-Pack,Сонцето Нијанси за Автомобил Страна Заден Прозорец Sunshades Покрие Мрежа Стакло Shield Екран Внатрешни работи Стил Свеж Со попуст
12V Bluetooth е Радио за Автомобил Играч Стерео FM MP3 USB, SD-ПОМОШЕН Аудио Авто Електроника autoradio 1 DIN oto teypleri радио Свеж Со попуст
12V Bluetooth е Радио за Автомобил Играч Стерео FM MP3 USB, SD-ПОМОШЕН Аудио Авто Електроника autoradio 1 DIN oto teypleri радио

Канал : 4Излезна Моќност : 60 W x 4Фреквентен Опсег : 87.5108.0 MHzОтпорност : 4 ohmSNR : Повеќе од 60d BОсетливост : Помал

DEN 1029.00 1254.72
Автомобил Стил 2 парчиња 90mm 100A Пластични Крокодил Алигатор Автомобил Батеријата Скок Клипови Стеги Црвена + Црна Свеж Со попуст
НОВА 2 din андроид 7.1 е радио за автомобил авто bluetooth двојно din multimedia system универзална GPS Навигација 1024*600 Свеж Со попуст
НОВА 2 din андроид 7.1 е радио за автомобил авто bluetooth двојно din multimedia system универзална GPS Навигација 1024*600

0, handsfree операцијаFM фреквенција на опсегот : 87.Ритам третира секој вработен како највредното богатство н

DEN 4867.00 6854.40
Автомобил automagnito Следи Стерео Радио Играч Bluetooth/Аудио/USB/SD/MP5 1 Din FM Безжичниот Далечински Управувач со Rear View Свеж Со попуст
Автомобил automagnito Следи Стерео Радио Играч Bluetooth/Аудио/USB/SD/MP5 1 Din FM Безжичниот Далечински Управувач со Rear View

1инчен highdefinition екранот, една стандардна инсталација големина, поддршка на Задните видите.6, EQ звук контр

DEN 2653.00 2653.44