3PCS/многу Стигнале Ски Помине лична Карта Значка Носителот Ролна Повлечете Копчето Име Ознака Карта Сопствениците за на Училиште, Канцеларија на Компанијата

3PCS/многу Стигнале Ски Помине лична Карта Значка Носителот Ролна Повлечете Копчето Име Ознака Карта Сопствениците за на Училиште,

5 %

DEN 62.00

DEN 65.28

Свеж

Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 3 PCS/многу Стигнале Ски Помине лична Карта Значка Носителот Ролна Повлечете Копчето Име Ознака Карта Сопствениците за на Училиште, Канцеларија на Компанијата
Материјал : ПВЦ+Метал
Дебелина : за 8mm
Дијаметар : за 30мм
Крајот Клип : за 30мм Сплит Прстен
Кабелот се прошири должина : околу 60см
Корисникот Клип : Челик, Спојувалка За Каиш
Боја : 13 боја (боја на случаен избор испрати)
Пакување Листа : 3 еез*Лесно се Повлече Тока (3 бои случаен испратите,може да не ги собереш на боја)
Производ улога : се Применува за да се фирми, фабрики, образование, институции, владини сектори, изложби и други публицитет, рекламирање ефект.Исто така, може да биде опремен со клучеви, мобилни телефони и други предмети, со анти-кражба функција О!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Бренд Име: XueSheng
Број На Модел На: 1
Тип: значка ролна
Name1: значка на носителот
Name2: Се повлече тока
name3: Стигнале Повлече Тока

Додатоци на производи

Искористување на 7187 голема големина(105mmx74mm) акрилик лична Карта Носителот Јасно Вертикални и хоризонтални стил за Статистика Свеж Со попуст
Мека СТП Кожа лична Карта Носителот Име Ознака Транспарентен Двојно Страна Изложба Картичка Значка Носителот на Канцелариски Свеж Со попуст
1 Buc/set Симпатична Детелина Метал Ознаки за Книги, од Хартија Книги Носителот Канцеларија и Училишни Материјали Свеж Со попуст
1pcs Бела Боја Стигнале Lanyard Вратот Рака за Бизнис Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Име Значка Носители со Висок Квалитет Значка Свеж Со попуст
Симпатична Мачка Мачиња Исечок Stencils Метал Цртање Владетел Шупливи Ознака Мултифункционален Графити Лавра DIY Владетели за Свеж Со попуст
Јасно Акрилик Т1.3мм Пластична Маса Знак Цена Етикета Екранот Хартија Промоција Карта Сопствениците L Стојат 20pcs На Countertop Свеж Со попуст
1pcs Зелена Боја Стигнале Lanyard Вратот Рака за Бизнис Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Име Значка Носители со Висок Квалитет Значка Свеж Со попуст
Искористување на 7181 ABS 86*54mm без lanyard ID/IC држачот на име ознака значка за Деца Име LabelSchool Камп за Статистика Свеж
30 компјутери/пакет Топло Мачка Еден Ден Ознака Хартија Цртан филм Животни Ознака Промотивни Подароци Канцелариски Филм Ознака Свеж Со попуст
20pcs/многу , Златен метал гроздобер ознаки , Animal / Цвет / Пердув метал книга маркери за читање Свеж Со попуст
20pcs/многу , Златен метал гроздобер ознаки , Animal / Цвет / Пердув метал книга маркери за читање

20pcs по цел Ознака големина : околу 5.5 cm X 3.5 cm / еез Секоја ознака преполна со OPP вреќа 8 дизајни за вашиот из

DEN 433.00 509.76
5Pcs Правоаголник 10x48mm Носителот Печат Школка со Гумена Подлога Флеш Печат Машина Selfinking Печат Свеж Со попуст
5Pcs Правоаголник 10x48mm Носителот Печат Школка со Гумена Подлога Флеш Печат Машина Selfinking Печат

Ви благодариме.3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.3) Ние ќе рефундирање на вашите цел

DEN 145.00 196.80
Насмеани Лице 20Pcs Стигнале Повлече Key ID Картичка Клип ID Значка Lanyard Име Ознака за Држачот на Одвратна Ролна За на Училиште, Свеж Со попуст
2 Pc Новина Објект Шарени Цртан филм Дрвени Ознаки Скала Владетел за Деца Chidren Студент Креативен Подарок за Статистика Училиште Свеж Со попуст
2 Парчиња/Пакет Kawaii Мачка Магнетни Ознаки Сет Книги Маркер Хартија Клип Escolar Papelaria Канцелариски Канцелариски Материјали Свеж Со попуст
SOSW-5 во 1 Безжична Изгубени Значка Клучни Пронаоѓач Локатор на Алармот Keychain 40m Свеж
SOSW-5 во 1 Безжична Изгубени Значка Клучни Пронаоѓач Локатор на Алармот Keychain 40m

Нов & висок qualiltyМали димензии, лесно да се носатНајдете вашиот клуч или било какви други предмети лесноЛ

DEN 738.72
UHOO 6706 Бонбони Боја Значка Ролна Име Ознака Прилагодени на Логото Печати Значка Носителот Клипови Клипови за Изложба Картичка Свеж Со попуст
Ретро месинг Етикета плоча Метал ознаки Индекс за Midori патник лаптоп Дневник излет DIY додатоци Гроздобер канцелариски Свеж Со попуст
Стп Кожа ID Значка Случај Јасно, со Боја на Границата & Lanyard Дупки за Држачот на 1x Свеж Со попуст
Стп Кожа ID Значка Случај Јасно, со Боја на Границата & Lanyard Дупки за Држачот на 1x

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Тип : ID Кожа Карта СопственицитеМатеријали : СТПНосителот Големина

DEN 17.00 25.44