Американската земја вила дневна соба лустерот Светилник круг старите дрвени лустерот ретро креативни бесплатен превозот

Американската земја вила дневна соба лустерот Светилник круг старите дрвени лустерот ретро креативни бесплатен превозот

DEN 10176.00

Свеж

Во магацинот


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Боја На Каросеријата: 3 Глава, Глава 6
Тип На Објект: Pendant Светла
Заврши: Железо
Број на извори на светлина: 8
Стил: Гроздобер
Е Светилки Вклучени: No
Место: Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип: E27
Бренд Име: Orcinus orca
Напон: 90-260V
Техника: Насликани
Осветлување Област: 15-30square метри
сертификација: CCC,FCC,CE
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
Инсталација Тип: синџир pendant
Гаранција: 2 година
Абажур Боја: Браун
Број На Модел На: SKOD78
Е dimmable: No
Извор На Енергија: AC
Материјал: Дрво
Тело Материјал: Железо
Примена: Foyer

Додатоци на производи

1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина, Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина,

LED Таванот Светлина Вдлабнати Кујна Бања Светилка 85265 VLED Одредување на светлината Топло Бела / Кул Бело Б

DEN 115.00 143.52
Модерен Минималистички Креативна Боја Алуминиумски Лустерот Бар Спалната Соба Кафе Единствен Раководител Ресторан Светла Свеж Со попуст
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9 W 12 W 15 W 21 W 27 W 36 W 85265 V, предводена Вдлабнати вградн

DEN 2184.00 2373.60
Ретро Креативна Уметност Flute Pendant светлина E27 железо, индустриски Правец на Pendant светилка за Магацин/Ресторан/Кафе Свеж Со попуст
Модерната led лустери со далечински управувач за дневна соба, спална соба, Кујна Светла luminaria led затворен дома lustres Свеж Со попуст
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
Луксузна Кристал Лустерот Светлина Тела Добар Квалитет Lustres Суспензија Lampara де techo Трпезариска соба Дневна соба Осветлување Свеж Со попуст
Северна Европа Модерна Бакар Sliver златна Сенка Огледало виси Светлина E27 LED Сијалица Pendant Светилка Божиќ Стакло Топката Свеж Со попуст
Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски Свеж Со попуст
Dimmable 3W 9W 12W 18W 25W LED Панел Светлина Топло Бела/ладно Бела плоштадот Суспендирани LED Таванот Место Осветлување Сијалица Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Dimmable 9W/12W КОЧАН LED Таванот Светлина Површината Монтирани Кујна Бања Светилка КОЧАН LED Одредување Свеж Со попуст
гроздобер Таванот Светла за живеење спалната соба foyer модерна таванот светилка индустриски црно бела lamparas де techo тела Свеж Со попуст
6W 12W 18W Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла

луксузна вила сала висат жица кристал лустерот осветлувањеГолемина : L100*w55*H70 CM1.Модел No : ZQA10592.Бренд име :

DEN 33660.00 39600.00
NANS LED Кристал Лустерот Светлина за Aisle Тремот Ходникот Скалите Кристал Прстен јадење светлина, LED Сијалица Гаранција Свеж Со попуст
Пост Модерна Жител Злато Led Три Pendant Светлина Foyer Led Триаголник Виси Светлина Прилагодливи Led Суспензија Светилка Свеж Со попуст
3W Кристал Led таванот светла ресторан ктв aisle дневна соба и балкон светилка модерната led осветлување за дома декорација Свеж Со попуст
модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален Свеж Со попуст
бесплатен превозот Led Одредување на Светлината 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот вградна светилка AC85-265V Ултра тенок Круг Панел Свеж Со попуст
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE Свеж Со попуст
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бе

DEN 261.00 335.04
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст