Probrico 30 КОМПЈУТЕРИ Црна Кабинет се Справи со 12mm*12mm Плоштадот Бар Нерѓосувачки Челик Кујнски Вратата Knob Мебел Фиока Повлече PDDJS12HBK

Probrico 30 КОМПЈУТЕРИ Црна Кабинет се Справи со 12mm*12mm Плоштадот Бар Нерѓосувачки Челик Кујнски Вратата Knob Мебел Фиока

0 %

DEN 2543.52

Свеж

Во магацинот


100% Сосема нов и строго се тестираат пред да испрати
Нашите Пакување
Карактеристики :
* Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик
* Крај На Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
* 1 парчиња на одбраната кабинет рачки
* Инсталација Завртки
* Нашите завртки се 24mm(1 ") должина.
* Спектар на одборот дебелина : 14mm~21mm
* Ако имате подебели одбор,ќе треба да се купи повеќе завртки,ве молиме кликнете тука :
* Да НИ,АУ,ЕУ, тоа трае 7-15 работни дена да испорача. Во други земји, тоа трае 2-4 недели за да се избави .
* Ние брод пакети со следење на број за сите земји.
* Ве молиме не го остави негативни повратни информации директно пред да контактирате со нас за добивање на решение.
* За увоз доход, ве молиме истрага вашиот локален обичај за детали,тоа не е вклучено во цената и превозот надомест.
* Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по вашите пари избришани.
* Сите пријави се прифатени,Но ако тоа не е Квалитет проблем,враќање поштарина ќе се преземат од страна на купувачот
* ние Гарантираме за сите стоки Квалитет,ако тоа е Квалитетот проблем, ние ќе ви вратат без да ги врати или да ги преземат за враќање поштарина
* Нашата Мисија :
Има диви спектар на производи на нашите клиенти,
со цел да им овозможи да живеат пријатна живот во куќи кои се изградени, по пристапни цени.
* Нашата Визија :
Ние се обезбеди добар квалитет дом на градежни производи и професионални услуги на нашите клиенти,
дејствува како мост помеѓу фабриката и потрошувачите.

Тип: Мебел Справи & Knob
Бренд Име: probrico
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: PSDJS12HBK
Стил: Модерна
is_customized: Yes
Теренот-ред Спецификации: /
Материјал: Нерѓосувачки Челик
боја: Црна
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

1pc 75x24mm Црна Долго Зглоб Железо зглоб за кутија Свеж
1pc 75x24mm Црна Долго Зглоб Железо зглоб за кутија

75x24mm Црна Долго Зглоб Железо зглоб за кутијаСе обрне внимание : цена е за само едно парчеПревозот метод А

DEN 76.32
Фиока Рачки И Сокриени Вратата Knob Класичен Стил, Антички Бронза Свеж Со попуст
Фиока Рачки И Сокриени Вратата Knob Класичен Стил, Антички Бронза

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволст

DEN 162.00 162.24
M10 Кол Женски Навој Пластични 50mm Кол Ѕвезда Главата Стегање Knob Зафат Свеж
M10 Кол Женски Навој Пластични 50mm Кол Ѕвезда Главата Стегање Knob Зафат

Име на производ Шест Ѕвезда Knob Тип на Навој На Главата Дијаметар 50мм / 1.97" Навој Дијаметар 10мм / 0.4" Вкуп

DEN 170.40
(4 парчиња/многу) VIBORG Цинк Легура Фиока Копчиња & Кабинет се Справува &Фиока Вади & Кабинет Повлекува, SA-740-D Свеж
Лета Змеј Копчиња Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За Мебел Свеж Со попуст
90 степени виткање зглоб конверзија 180 степен табела поддршка зглоб плоча сокриени зглоб Заградата Свеж
90 степени виткање зглоб конверзија 180 степен табела поддршка зглоб плоча сокриени зглоб Заградата

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 475.20
30 зрна Кабинет Вратата Браник на различни големина на силиконски материјал за кујната кабинет самолепливи амортизерите подлога Свеж Со попуст
NAIERDI 5Set/Многу Кујната Кабинет Фаќа Вратата Стоп Фиока Мека Тивка Поблиску Амортизерите Buffers Со Завртки За оков за Мебел Свеж Со попуст
Куфер Повлече Прачка Кутија Се Справи Со Фитинг Повлече Прачка Се Справи Со Куфер Утврдат Носителите Кутија Се Повлече Носат Свеж Со попуст
Керамички Шарени Салон Копчиња Цвет Фиока Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Копчиња Декоративни Се Справи Со Црвена Розова Жолта Свеж Со попуст