JMT FOTGA Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji XT10 X-T10 Камера dslr фото

JMT FOTGA Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji XT10 X-T10 Камера

8 %

DEN 676.00

DEN 734.40

Свеж

Во магацинот

FOTGA Про Вертикална L Тип Заградата Tripod Брзо Ослободување Плоча База Зафат Рачка За Fujifilm за Fuji XT10 X-T10 Камера dslr фото
Heighth : 6 cm
Должина : 13 cm Функција 100% Сосема Нов!! Висок Квалитет!! Брзо ослободување L-заградата & камера контрола прилагодено за Fujifilm XT10,
компатибилен со Arca-Швајцарски stardard,
двете XT10 основна плоча и вертикална плоча
се 100% компатибилни со РПС лост-стегач за ослободување! Опис
LB-XT10 карактеристики на монтажни дизајн,
основната плоча и вертикална плоча лесно може да се расклопуваат и составуваат
за да ги собере различни снимање искуство. Основната плоча има резервирано екстра 1/4"-20 навој дупки за монтажа
и отвор за врвца за дополнителни функции. Со контрола за работењето на пригоден начин. Компатибилност : Starndard Arca-Швајцарски dovetails,
компатибилен со Arca Швајцарија, на РПС, кирк, Wimberley,
Markins, Sunwayfoto, Benro, Сури, Fotopro..
брендови, со ШТО stardard. Материјал & Изработка : мала тежина авијација ниво 6061 T6 Алуминиум,
изработени од прецизност ЦПУ. Пакет се вклучени 1 x Брзо ослободување L-заградата 2 x Клуч

Бренд Име: jmt
Компатибилен Летало Бренд: Walkera

Додатоци на производи

Успеат Безбедно Одговараат на Сите Nitro Бензински Погон Возила РК автомобил Камион Кабриолет Truggy чамци Свеж
PGYTECH Нови Пристигнување Опрема за Слетување Risers за DJI Искра Поддршка Заштитник Продолжување Замена Одговара Летало Додатоци Свеж Со попуст
Sunnylife 4pcs Слетување Пропадна ЕВА Пена Амортизерите Сунѓерот Заштитник Пена Цевка за Quadcopter Multicopter Слетување Пропадна Свеж Со попуст
HENGE излез :5v/6v 6A/8A ,2-6S LIPO/ 6-16 мобилен Ni-Мз Текст Префрлете го Режимот UBEC БЕК Свеж
HENGE излез :5v/6v 6A/8A ,2-6S LIPO/ 6-16 мобилен Ni-Мз Текст Префрлете го Режимот UBEC БЕК

HENGE излез : 5v / 6v 6 A / 8 A ,26 S LIPO / 616 мобилен NiМз Текст Префрлете го Режимот UBEC БЕКСпецификација На Производот

DEN 521.76
MASiKEN паметен Телефон, Таблета Следи Sunshade Хауба За DJI Mavic Воздух Mavic Pro/Искра/Phantom3/4 Инспирира 2/1 Летало за Свеж Со попуст
MASiKEN паметен Телефон, Таблета Следи Sunshade Хауба За DJI Mavic Воздух Mavic Pro/Искра/Phantom3/4 Инспирира 2/1 Летало за

MASi KEN паметен Телефон, Таблета Следи Sunshade Хауба За DJI Mavic Ер / Mavic Pro / Искра / Phantom3 / 4 Инспирира 2 / 1 Летало за

DEN 407.00 479.04
FrSky предавателот Taranis X9D/+плус Haptic Вибрации Компонента се тресат Шок дел Свеж
FrSky предавателот Taranis X9D/+плус Haptic Вибрации Компонента се тресат Шок дел

ОписFr Sky предавателот Taranis X9 D / +плус Haptic Вибрации Компонента се тресат Шок дел Висок квалитет на ОЕМ анте

DEN 391.20
30AMP 30A SimonK фирмверот Brushless ESC w/ 3А 5V UBEC четири мулти copter APM2 Свеж
30AMP 30A SimonK фирмверот Brushless ESC w/ 3А 5V UBEC четири мулти copter APM2

30 AMP 30 A Simon K фирмверот Brushless ESC w / 3А 5 V UBEC четири мулти copter APM2Ова е НАЈДОБАР 30 A европската социјална повелб

DEN 259.20
CYS-S8218 Дигитални 6V-7.2 V 0.18 дик/60 164g Метал Опрема 40KG Висок вртежен момент Серво Свеж
CYS-S8218 Дигитални 6V-7.2 V 0.18 дик/60 164g Метал Опрема 40KG Висок вртежен момент Серво

ОписCYSS8218 Дигитални 6 V7.2 V 0.18 дик / 60°a 164g Метал Опрема 40 KG Висок вртежен момент Серво СпецификацииCYSS8218 40kg в

DEN 1370.40
2 Пара Замена Пропелери за Mavic Воздух Летало Брзо Ослободување Пропелери CCW/Г.С. Реквизити Свеж Со попуст
2 Пара Замена Пропелери за Mavic Воздух Летало Брзо Ослободување Пропелери CCW/Г.С. Реквизити

2 Пара Брзо Ослободување Пропелери CCW / Г.С Реквизити За DJI Mavic Воздух ЛеталоКарактеристики : Компатибилен

DEN 216.00 239.52
4.7 5.5Remote Controller Sunhood за DJI Mavic ПРО паметен Телефон Sunshade Капа Следи Сонцето Стакло Висат Рака за паметен Телефон Свеж Со попуст
4.7 5.5Remote Controller Sunhood за DJI Mavic ПРО паметен Телефон Sunshade Капа Следи Сонцето Стакло Висат Рака за паметен Телефон

4.7" 5.5"Remote Controller Sunhood паметен Телефон Sunshade Капа Следи Сонцето Стакло Висат Рака за iphone паметен Телефон DJI Ma

DEN 393.00 446.88
За DJI Искра Летало Gimbal Поклопец на Леќите на Камерата Случај Визија Систем за Позиционирање (Ззп 3D Сензор Заштитник за Свеж Со попуст
Кабел за податоци за да Даунлоадирате Линија Конектор за Flysky T6 i6 CT6B TX Надградба на Firmware F20430 Свеж
Кабел за податоци за да Даунлоадирате Линија Конектор за Flysky T6 i6 CT6B TX Надградба на Firmware F20430

Кабел за податоци за да Даунлоадирате Линија Конектор за Flysky T6 i6 CT6 B TX Надградба на Firmware Бренд : Flysky Ориги

DEN 159.36
20 кг 2S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQ-S4120D Висок напон coreless 56G Свеж
20 кг 2S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQ-S4120D Висок напон coreless 56G

1x 20 кг 2 S lipo Метални тешки Серво Титаниум Опрема XQS4120 DПроизводи спецификацијаТехнички параметри7.2 V8.5 VГо

DEN 2056.32
Далечински Контролер Вратот Рака Појас Тока Заградата Кука Закачалка за DJI ИСКРА & MAVIC ПРО Додатоци Свеж
Нови Пристигнување 4730F Целосна Карбонски Влакна Пропелери 4730 Брзо ослободување Свитлива Реквизити за DJI ИСКРА за DJI ИСКРА Свеж Со попуст
Esky 000399 (EK1-0573) Завртка Поставува Лама V4 Comanche KOB Ловец A300 Свеж
Esky 000399 (EK1-0573) Завртка Поставува Лама V4 Comanche KOB Ловец A300

ОписЗа сите Лама Серија 300.Ново во Пакет.Политика за испоракаПредмети ќе биде предаден во рок од 23 работ

DEN 165.60
4pcs Моторни Монтирање Заштитна Планината се Зајакне & Заштита Моторни Монтирање за DJI Фантом 3 Свеж
4pcs Моторни Монтирање Заштитна Планината се Зајакне & Заштита Моторни Монтирање за DJI Фантом 3

Мала Тежина : 2g (1pc)Функција : да се спречи моторни монтирање од напукнувањеПакетот Вклучува : 4pcs x моторни

DEN 213.60
8 Пара 9443 пропелери пропелер +8pair Авто-Заклучување Пропелери Завртка за DJI Фантом V2 F07276-В Свеж Со попуст
8 Пара 9443 пропелери пропелер +8pair Авто-Заклучување Пропелери Завртка за DJI Фантом V2 F07276-В

8 Пара 9443 пропелери Сечилото +8pair АвтоЗаклучување Пропелери Завртка за DJI Фантом V2Ефективна фотографија

DEN 527.00 650.40
EK1-0542 000363 Esky Опашка сечилото на главното вратило во собата за Појас-CP V2 CX V2 CPX РК хели Свеж
EK1-0542 000363 Esky Опашка сечилото на главното вратило во собата за Појас-CP V2 CX V2 CPX РК хели

ОписEK10542 000363 Esky Опашка сечилото на главното вратило во собата за ПојасCP V2 CX V2 CPX РК хелиНово во Пакет.Поли

DEN 391.20
OSMO Паралелно Полначот Интелигентна Батерија Полнач за OSMO/ OSMO Мобилни Рачни Gimbal Свеж
OSMO Паралелно Полначот Интелигентна Батерија Полнач за OSMO/ OSMO Мобилни Рачни Gimbal

Пакет 1 : НИ СтандардПакет 2 : ЕУ СтандардСпецификации : Текст : 110240 VИзлез : 12.6 V 4А (1*4А )Димензии : 11.5*9.4*3.1 cmТ

DEN 951.84
LEPY ЛП-838 3 Канал Мини Засилувач од w/ Subwoofer Надвор Свеж
LEPY ЛП-838 3 Канал Мини Засилувач од w/ Subwoofer Надвор

LEPY ЛП838 3 Канал Мини Засилувач од w / Subwoofer НадворКарактеристики : РКА, MP3 Текст, Може да се користи како IPod,

DEN 777.12
F18034 2 Пара 10x4.7 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 1047 Реквизити лошите страни За DJI Quadcopter Hexacopter НЛО Свеж Со попуст
F18034 2 Пара 10x4.7 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 1047 Реквизити лошите страни За DJI Quadcopter Hexacopter НЛО

Важен Informaiton на Клиенти : Ве молиме да забележите дека од Февруари.1во до Февруари 21от е Кинески Пролетни

DEN 465.00 511.20
( Не Оригиналниот ) Камерата & Gimbal Заштита Одбор DJI Надградба на Делови за DJI Фантом 4 РК Летало Свеж
( Не Оригиналниот ) Камерата & Gimbal Заштита Одбор DJI Надградба на Делови за DJI Фантом 4 РК Летало

Карактеристики : Материјал : Пластика Боја : Бела, Црна, Црвена Одговара за : DJI Фантом 4 РК Quadcopter Функциј

DEN 479.52