100pcs/кутија Huanqiu Акупунктура Игли за Еднократна употреба Игла убавина масажа Притиснете Игла Intradermal игли

100pcs/кутија Huanqiu Акупунктура Игли за Еднократна употреба Игла убавина масажа Притиснете Игла Intradermal игли

DEN 264.00

Свеж

Во магацинот


100pcs/кутија Huanqiu Акупунктура Игли за Еднократна употреба Игла убавина масажа игла Притиснете Игла
Големина на : 0.22*5mm

боја: 2 кутии, 3 кутии, 4 кутии, 5 кутии, 6 кутии, 1 кутија
Тип На Објект: Масажа & Релаксација
Големина: Large,XLarge,Small,Medium
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Примена: Телото
Број На Модел На: 0.22*5MM
Бренд Име: ZHONGYAN TAIHE

Додатоци на производи

2.5 mm 2 Копчиња Electrode Олово Жици, Кабли за Поврзување со Дигитални ДЕСЕТИЦИ Терапија Машина Massager Electrode Жица Plug Свеж Со попуст
2.5 mm 2 Копчиња Electrode Олово Жици, Кабли за Поврзување со Дигитални ДЕСЕТИЦИ Терапија Машина Massager Electrode Жица Plug

2.5 mm 2 Копчиња Electrode Олово Жици, Кабли за Поврзување со Дигитални ДЕСЕТИЦИ Терапија Машина Massager Electrode Жица

DEN 191.00 235.20
12patches/кутија Црна Мравка Магнет Кинеската Традиционална Болка Печ Коленото Заедничката Болка Медицински Гипс Болка во Грбот Свеж Со попуст
SPEQUIX Нови 2 Големина на Фацијална Масажа Cupping Постави Силикони Првенство за Нега на Кожата Опрема за Полнење За Лицето Свеж Со попуст
Drilled јајца Природни Dalmation Jade Јајце Масажа & Релаксација за Кегел Вежби Yoni Јајце за Жените 45X30MM Љубов Јајце за Свеж
Електрични Градите Пумпи Vibrating Зголемување На Градите Подобрувач Вакуум Градите Пумпа Чаши Liposuction Massager За Жените Свеж Со попуст
10pcs Ортопедски Гипс Лек Болка Ревматски Артритис Patch За Заедничка Болка Тело Massager Здравствена Заштита Свеж Со попуст
10pcs Ортопедски Гипс Лек Болка Ревматски Артритис Patch За Заедничка Болка Тело Massager Здравствена Заштита

Опис на ПроизводотОпис : Овој производ е изработена од чиста, традиционалната Кинеска медицина, а се ба

DEN 292.00 584.64
Спортски Вежба Работи Trainning Бенд Здравствена Заштита Слабеење на Телото Massager AB Gymnic Појас Електронски Мускулите Рака Свеж Со попуст
2014 Година Нови Дланка Во Облик На Тело Massager Тело Лицето Вратот И Ногата, Рачни Massager 360 Степени Се Вртат 9 Парче Челик Свеж Со попуст
Dual-Канали Десетици Дигитални Терапија Massager Електрични Мускулите Stimulator Со 1 Пар Electrode Проводници Сребрени Ракавици Свеж Со попуст
21cm голема пеперутка електрични терапија massager влошки abs салата стомачни мускули тренер stimulator масажа налепница Свеж Со попуст
5pcs/постави Силикони Лице Око Cupping Тегла Лицето Кревање Масажа Чаши со Четка за Чистење на Лицето Чаши Кожата Убавина Здравствена Свеж Со попуст
45mm*30мм Drilled Природен камен Yoni Јајце за Кегел Вежби карличните Мускули Exerciser Jade Јајце Масажа Топка Свеж Со попуст
45mm*30мм Drilled Природен камен Yoni Јајце за Кегел Вежби карличните Мускули Exerciser Jade Јајце Масажа Топка

45mm*30мм Drilled Природен камен Yoni Јајце за Кегел Вежби карличните Мускули Exerciser Jade Јајце Масажа ТопкаЗа голе

DEN 470.00 672.00