Szjinao Пенливи Мода Обетки Круг Аквамарин Boho Soild 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит, Булчински

Szjinao Пенливи Мода Обетки Круг Аквамарин Boho Soild 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит, Булчински

29 %

DEN 852.00

DEN 1199.52

Свеж

Во магацинот

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница . Ако се најде купување на не-обврска за квалитет на среброто содржината на производи ,само да издава релевантни национални инспекција извештајот, можете да жалба нашата продавница,и се применуваат за 10 пати надомест на штета. Ако сакате да се идентификуваат сребро содржини, бидете сигурни да се најде на орган на националните професионални институции, не се слободни да се најде не-стручни институции или поединци да се погоди.
Szjinao Пенливи Мода Обетки Круг Сина Австриската Кристал Boho Soild 925 Sterling Silver Earring за Жените Свадба Накит Спецификација : Производство на Компанијата : Jin Ao Земја на Производство : Шенжен Име : Обетки Точка БР : ZEH06 Стил : Гроздобер
Техника : Рачно Изработени
Метал : 925 Sterling Silver Метална Боја (Производ) : Антички Сребрен Главниот Камен : Создадена Аквамарин
Главниот Камен Боја : Сина Производ Вкупна тежина : околу 12.28 g
Производ Големина : Како на сликата покажува
Карактеристики : Висок квалитет и Сосема Нов > Вистински објект е поубаво
Пакетот вклучува : 1*1 Пар Обетки Случаен колокација прекрасен подарок кутија (Security Пакување Превозот) Забелешка : ( Откако ќе го примените вашиот платни налози, брза испорака во рок од 48 часа ) ① Сребро Poshing Платно (Цена на $ 0.9/компјутери ) ② Исклучителен Подарок Кутија (Цена на $ 0.56/компјутери )
Ве молиме Имајте во предвид : Кутија Случаен Испратените,Сликата е Само За Референца Зошто Купи "Обама Златен Накит Co., LTD" 1 сме признати глобален бренд и накит лидер со над 100,0000 задоволни клиенти низ целиот свет. 2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот.други "брендови"или"продавачи"просто купување и препродава нивните препродавачи дури и да си одат како копирање на нашиот стил и презентација. 3 Што нудат најдобра вредност за вашите пари. нашите цени се фер и често пати најниска во индустријата. 4 Ние имаме неограничени понуда на високо квалитетни парчиња додаваат на нашата продавница секојдневно. 5 Вашите нарачки се испраќаат во рок од 48 часа, од понеделник преку петок. 6 Сите Производи Бесплатен Превозот. Ние Поддршка Капка-Превозот. 7. Ние сме вистинити и веродостојни накит одлуки фабрика. 8 Запомнете, ако тоа не е Обама Златен Накит Co.,LTD, тоа не е вреден за купување!
Она што е 925 Sterling Silver ?
Чисто сребро е 100% парична казна сребро, Тоа е многу мека. Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе издржливи накит. Најпопуларните сребрен накит е фунта сребро, кој се состои од 92.5 % сребро и 7,5 % бакар.

Бренд Име: szjinao
Главниот Камен: Кристално
Метали Тип: Сребро.
Метал Печат: 925,Фунта
Certificate Type: NGTC
Стил: Гроздобер
Обликотшема: Геометриски
Број На Модел На: ZEH06
Пол: Жените
Повод: Ангажирање
Страна Камен: Никој
is_customized: Yes
Earring Тип: Капка Обетки
Парична казна или Моден: Парична казна
Изјава Долги Обетки: Аквамарин Изјава Долги Обетки brincos 2017
долго dangle обетки: бохемски обетки Индискиот Накит
925 Sterling silver: Тренди aros де plata 925 жена
100% рачно изработени: Аквамарин Мода Жените Обетки
австрискиот обетки кристал: голема убава обетки
Карактеристики: boucles d'oreilles pendentif
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: yes
Применливи повод: Свадба,Партија за Денот на Вљубените Подароци,Божиќ Подароци
Подарок за: Девојка / Жена / Мајка

Додатоци на производи

JewelryPalace Круг 1.2 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Солидна 925 Sterling Silver Класичен 2018 Нова Мода Партија парична Свеж Со попуст
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Ахат Креативни рачно изработени парична Казна Накит Вода Капка Lotus Капка Свеж Со попуст
Szjinao 925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Парична Казна Врежан Антички Накит Sapphire Жените Фунта Сребрен Прстен Свеж Со попуст
Реално. 925 Фунта Сребрен Накит Круг Мат Среќа Грав Pendant ѓердан 8ММ СИНЏИР за пријателство /член на семејството подарок GTLX724 Свеж Со попуст
Jemmin Круг 925 Фунта Сребро Обетки Наоди Со Микро Кристал Одлуки Додаток Парична Казна Квалитет Обрачот Earring Компоненти Свеж Со попуст
925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK Свеж Со попуст
CLUCI Елка Кафез Pendant locket со 71pcs циркони,цврсти сребрен накит за пријатели/деца, може да се одржи 6 бисери внатре Свеж
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени Свеж Со попуст
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

DEN 624.00 4795.20
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234 Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234

.Име на производ : 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња

DEN 309.00 411.36
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Гроздобер Мода Капка Обетки Свеж Со попуст