Гумени Скутер Пневматик 8 1/2X2 Внатрешна Цевка Гуми за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скејтборд скејтборд Hoverboard Згусне Трајни

Гумени Скутер Пневматик 8 1/2X2 Внатрешна Цевка Гуми за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скејтборд скејтборд Hoverboard Згусне Трајни

38 %

DEN 324.00

DEN 523.20

Свеж

Во магацинот


Гумени Скутер Пневматик 8 1/2 X2 Внатрешна Цевка Гуми за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скејтборд скејтборд Hoverboard Згусне Трајни
Опис :
Оваа гума е надградена верзија за M365.Тоа е погусто и подобар квалитет. Материјал : Butyl Гумена Цевка големина : 8 1/2 X2 Вентил матични : Свиткана или Прав Агол Вентил Матични Погоден за Xiaomi Mijia M365 Smart Електричен Скутер hoverboard 8 1/2 X 2
Пакет Листата :
1*гума(цевка или гума опционално)
Забелешка : само на пневматик не се вклучуваат било скутер или хабови
Испорака детали 1. Производот ќе биде предаден во рок од 3 дена откако купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 3. Ние сме одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем. Преземање на сопствени должност е на купувачот одговорност.Ние не прифаќаме никакви спорот за сопствени проблем.Но, ние може да го прогласам за секој пакет на услуги за нашите клиенти во согласност со нивните барања,па кога ќе го поставите било која цел во нашата продавница,ве молиме оставете порака за да ни каже како да се прогласи за вас,инаку ние ќе го направи тоа според нашите искуства.Ако тоа го прави некои должност,треба да се преземат за тоа.Ве молиме обрнете внимание на ова! 4. Ние брод на адресата дадена од страна на Aliexpress и купувачот . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, ПОШТЕНСКИ код и телефонски број е уредна и валидна. 5. Нормално парцела треба да пристигне навремено, но понекогаш дополнителни дена се потребни ако превозникот не е загрозено поради многу парцели. Ве молиме навремено да контактирате со нас за дополнителна помош ако не го добие тоа во рамките на EST време. 6. Нормално нарачки ќе се испраќаат преку Сингапур Пост/Netherland Пост /Кина пост,EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба плаќаат дополнително). 7.Ние не можат да си дозволат DHL Далечински Превозот Надомест ако клиентите да изберете локација за подигнување на превозот,па затоа се надеваме дека можете да проверите дали вашиот место му припаѓа на DHL Оддалечена област на DHL websiteand може да се плати тоа свесно ако изберете локација за подигнување на Превозот За нас & Контактирајте со нас, и Ние, се со цел да се обезбедат мода спорт производ.Уживајте во спортот,сакам себе си. Ние се продаваат за евтини, но најдобро, вашето целосно задоволство загарантирани! ние веруваме дека ќе ви се допадне нив.Со цел да се добие брз одговор и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Порака. За сите други информации, можете исто така да контактирате со нас во Бизнис часови : Од Кина local time : 8 : 00 ЧАСОТ-6 : 00 PM преку Trade Manager

Напон: 36V
Број На Модел На: гуми за MIJIA M365
Тип: Скутер Гуми
is_customized: Yes
Бренд Име: Amalibay
скутер гума: пневматик
Гумени гуми: пневматик за XIAOMI MIJIA M365

Додатоци на производи

Ново уметничко Лизгање Чевли 608ZZ Имајќи Внатрешно Скејт Тркала Јасно Сива Свеж
Ново уметничко Лизгање Чевли 608ZZ Имајќи Внатрешно Скејт Тркала Јасно Сива

Име на производ : Скејт Тркала;Имајќи Тип : 608 ZZГолемина : 70 x 24mm(D * T);Внатрешно Дијаметар : 8mm / 0.31"Материјал

DEN 436.80
608RS Висока Цврстина Ролери Керамички Челик Топката Внатрешно Ролери Скејт Ножеви со Голема Брзина Лежишта Лебдат Плоча Пад Свеж Со попуст
8 Компјутери LED Блиц Сјајна Внатрешно Тркала Ролери, 90A Сино Зелена Бели Црвени Ролери Скејт уметничко Лизгање за FSK Слалом Свеж Со попуст
[3*110mm 4*80mm] 243mm Внатрешно FSK Слалом Скејт Рамка, Внатрешно Брзо Лизгање База, Мулти-Цел, Подигање Помине Растојание Свеж Со попуст
[3*110mm 4*80mm] 243mm Внатрешно FSK Слалом Скејт Рамка, Внатрешно Брзо Лизгање База, Мулти-Цел, Подигање Помине Растојание

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет�

DEN 1866.00 2304.00
Солидна Задна Гума се Користи со Brushless Мотор 200X50 се Вклопува 8 инчен Паметни Само-Балансирање на Скутер Електричен Скутер Свеж Со попуст
8 Професионални фабрика снабдување скејт тркала 72mm 76mm 80mm 84A Свеж Со попуст
8 Професионални фабрика снабдување скејт тркала 72mm 76mm 80mm 84A

Ние сме професионални производител на скутери, ролери, ролери скии за спортски производи за обработка н

DEN 1259.00 1368.00
Надгради Xiaomi Mijia M365 Тврда Гума Шупливи Не-Пневматски Пневматик Шок Апсорбер Против пролизгување Трајни Гума Пневматик Свеж Со попуст
Xuanwu Брендирани Внатрешно Брзо Лизгање Тркала Црвени, Сини, Бели Зелена 100mm Ролери Rodas Супер Осветленост за Powerslide Свеж Со попуст
2018 Нови 4 Тркала SUV Електричен Скејтборд 1800W 8800mAh Off Road Longboard Hoverboard Скутер Двоен Мотор со Далечински Контролер Свеж Со попуст
2018 Нови 4 Тркала SUV Електричен Скејтборд 1800W 8800mAh Off Road Longboard Hoverboard Скутер Двоен Мотор со Далечински Контролер

Ви благодариме! БЕЗ ДАНОК На Русија, земете 2030 дена (Ние ќе испрати вашата нарачка од Кина до Русија со по

DEN 33498.00 45267.84
професионален екстремен скутер со 100mm СТП тркала, скутер трик со голема брзина акција на скутер Свеж Со попуст
професионален екстремен скутер со 100mm СТП тркала, скутер трик со голема брзина акција на скутер

професионален екстремен скутер со 100mm СТП тркала, скутер трик со голема брзина акција на скутернов удар

DEN 5272.00 5793.12
Xiaomi Скејтборд Полначот Торба Телефон Алатки Виси Торба Екран на Допир за Xiaomi Mijia M365 Скејтборд Велосипед Електричен Свеж Со попуст
Дише Ткаенина Вентилација ХВ Внатрешна Говорница за SEBA Висока Внатрешно Ролери Играч, ЕВРА Големина 35 36 37 38 39 40 41 42 Свеж Со попуст
Топла Продажба! 85A Бела Jade Боја Тркала Ролери за Внатрешно Ролери Чевли 80mm 76mm 72mm со ABEC уметничко Лизгање Имајќи за Свеж Со попуст
Топла Продажба! 85A Бела Jade Боја Тркала Ролери за Внатрешно Ролери Чевли 80mm 76mm 72mm со ABEC уметничко Лизгање Имајќи за

ABEC Лежишта селективен Одговараат за : За внатрешно ролери чевли Пакетот Вклучува : 8 парчиња уметничко Л�

DEN 1005.00 1104.00
16 Парчиња/Многу ABEC-7 608ZZ Имајќи скејтборд Ролери Лебдат Одбор Скејтборд Имајќи Додатоци Свеж Со попуст
16 Парчиња/Многу ABEC-7 608ZZ Имајќи скејтборд Ролери Лебдат Одбор Скејтборд Имајќи Додатоци

ABEC7 608 ZZ Имајќи скејтборд Ролери Лебдат Одбор Скејтборд Имајќи Додатоци 16 Парчиња / Многу Спецификации : �

DEN 446.00 744.00
Внатрешно Ролери Копче Синџир за уметничко Лизгање Додатоци со Ротирачки Тркала, од не ' Рѓосувачки Челик Добар Подарок за Skater Свеж Со попуст
Внатрешно Ролери Енергија Рака Тесна Врска Зглоб За SEBA Висока ХВ ХЛ Светлина ИГОР KSJ WFSC Тока Лента Свеж Со попуст
Внатрешно Ролери Енергија Рака Тесна Врска Зглоб За SEBA Висока ХВ ХЛ Светлина ИГОР KSJ WFSC Тока Лента

Внатрешно Ролери Енергија Рака Тесна Врска Зглоб За SEBA Висока ХВ ХЛ Светлина ИГОР KSJ WFSC Тока Лента 1 пост�

DEN 452.00 475.20
Висок квалитет слободен стил Скутер трик Алуминиумски легури на метал високо еластична црна СТП тркала 100x24mm 88A Свеж Со попуст
Висок квалитет слободен стил Скутер трик Алуминиумски легури на метал високо еластична црна СТП тркала 100x24mm 88A

Ние сме производител на сите видови на СТП тркала во Кина, добредојдени да се одржи редот! Високо квалит�

DEN 994.00 1080.00
gohantee Скејт Додатоци 10PCS Ролери Делови Оска Машки и Женски Завртки 31mm /36mm Должина *6mm за Внатрешно уметничко Лизгање Свеж Со попуст
Децата се Справи со Бар поврземе Торба Справи со Дополнителни Светлина База Скутер modifing компоненти Погоден за 8/10 инчен Свеж Со попуст