Блиц Блицот ,светлина магија кафе кригла боја се менува чај чаши и чаши moring млеко кригла најдобриот подарок за вашите деца и friens

Блиц Блицот ,светлина магија кафе кригла боја се менува чај чаши и чаши moring млеко кригла најдобриот подарок за вашите деца

DEN 182.40

Свеж

Во магацинот


Блиц Блицот ,светлина магија кафе кригла боја се менува чај чаши и чаши moring млеко кригла најдобриот подарок за вашите деца и friens
Кога се полни со топла течност, се Будам. Топлина чувствителен материјал на кригла површината врти боја кога жешка течноста се истури во Граница изложување на директна сончева светлина Рака мие (машина за миење садови не се препорачува) не микробранова Капацитет : 350ml Материјал : Керамика Боја : главно Црна Пад на превозот : понуда на превозот : ако сакате да заштедите пари и да добиете брзо,може да се провери epacket превозот. Белешки : Не се изложуваат под сонце за долго време Не scrape на печатење со остар алатки за Миење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина. Температурата на водата треба да биде над 70°C/158°F5. Бидете внимателни со топла вода! Не scanld себе Пакет вклучува :
1 x Кригла
Пост Превозот ќе се 15-45 работни дена да пристигне, на Epack е многу побрзо отколку Кина Пост, 10-25days во вашата земја. итно цел можете да изберете DHL / EMS / ТНТ. Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се на купувачи одговорност ве Молиме проверете со вашиот земји царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

боја: бојата се менува кригла
Капацитет: 301-400ml
Drinkware Тип: Чаши
Стил: Модерна
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име: светлината магија
Керамички Тип: порцелански
Додатоци: Со Никој
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: херој 04
Материјал: Керамички
Обликот: Handgrip
Тип: На Пример Шолји Кафе
Големина: 300ml-400ml
Висина: 9*8cm

Додатоци на производи

4 Парчиња 550ml 18 Унци Зачукуваше Бакар Позлатен Москва Мазга Кригла Пиво Шолја Кафе Кригла Бакар Позлатен Свеж
Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик Куп - 30 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Пиење Термички Кригла w/ Лизгачот Капак(00389) Свеж Со попуст
450ml/16Oz Автоматско шише за вода кафе, сок миксер електрични shaker bpa free сок extractor watercup со скала преносни миксер Свеж
3 унци од нерѓосувачки челик огледало светлина преносни мали вино тенџере надвор ласерски врежани мали круг хип колби Свеж Со попуст
Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Алкохол Шише Кожа Шише Свеж Со попуст
Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Алкохол Шише Кожа Шише

Име На Производ : Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Ал

DEN 561.00 623.04
3D Викинг Черепот на Кралот Витез Кригла Пиво Паѓа Черепот Воин Tankard Готски Шлем Drinkware Брод Кафе Божиќ Подарок Свеж Со попуст
3D Викинг Черепот на Кралот Витез Кригла Пиво Паѓа Черепот Воин Tankard Готски Шлем Drinkware Брод Кафе Божиќ Подарок

3 D Викинг Черепот на Кралот Витез Кригла Пиво Паѓа Черепот Воин Tankard Готски Шлем Drinkware Брод Кафе Божиќ По

DEN 384.00 479.52
1 Сет 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од Нерѓосувачки Челик Со Бели & Црна Кутија Свеж
1 Сет 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од Нерѓосувачки Челик Со Бели & Црна Кутија

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки 2 Количина : 1 сет, вклучувајќи : 1 Парче Колба, 1 парче Инка, 2 Парчиња од нерѓос

DEN 457.44
700ml Мојот Шише за Вода Спорт Качување Пластика Мојот Шише за Вода со чај infuser Слободни BPA Директни Пиење Гимнастик Преносни Свеж Со попуст
termos 900ml отворено thermocup со Висок капацитет од не ' рѓосувачки челик вакуум термос ми чаша шише termica termo copo вода Свеж Со попуст
termos 900ml отворено thermocup со Висок капацитет од не ' рѓосувачки челик вакуум термос ми чаша шише termica termo copo вода

900ml Висок капацитет отворено термос нерѓосувачки челик вакуум termos ми чаша шише garrafa termica copos termo copo колба t

DEN 1134.00 1303.68
J34 Преносни Пластични Стигнале Виткање Првенство Телескопски Расклопна Отворено Патување Z07 Пад На Превозот Свеж Со попуст
Дизни 580ml Деца Слама Пластични Шише за Вода BPA Free Tritan Материјал Деца Вода Собори Со Јаже tudent Пешачење Свеж
Дизни 580ml Деца Слама Пластични Шише за Вода BPA Free Tritan Материјал Деца Вода Собори Со Јаже tudent Пешачење

Тужба за канцеларија ,дома ,на патување употреба.Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект,или бил

DEN 518.88
Нова Мода 1pcs Нови 220ml 300ml 400ml Нерѓосувачки Челик Преносни Кригла Првенство Двоен Ѕид Патување Гимнастик Кафе Кригла Свеж Со попуст
Термо Кригла Изолирани Првенство Гимнастик Кафе Топло Ладно шише Патување Нерѓосувачки Челик Вакуум Првенство вакуум термос Свеж Со попуст