Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040

Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040

45 %

DEN 564.00

DEN 1025.76

Свеж

Во магацинот


ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Цвет Granet Прстен
【Главниот Камен】 : 2. 5mm 100% Природни Круг Црвено Гранат
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : 14 K Жолто Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
PY8 HA222049
поддршка за проверка на следната веб :
www.ngstc.cn
♦ За производи пакување : Ние provid слободни накит торбичка во произволна боја. Поради транзит штета прашање, ние не обезбеди бесплатно накит поле ако треба, ве молиме кликнете на сликата за да купи>>>

Прстен Големина: Променливи во големина
Гем Боја: Црвена
Бренд Име: LAMOON
Пол: Жените
Главниот Камен: гранат
Метали Тип: Сребро.
Метал Печат: 925,Фунта
CertificateType: ГТЦ
Повод: Свадба
Прстени Тип: Свадба Бендови
Број На Модел На: LMRI040
Стил: Симпатична/Романтичен
Поставување Тип: Prong поставување
Обликотшема: Цвет
Сертификат Број: PY8HA222049
Страна Камен: Никој
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна

Додатоци на производи

Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени Свеж Со попуст
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

DEN 624.00 4795.20
Реално. 925 Sterling Silver Бајка Девојка Ѓердан Pendant Ангелските Крилја Јасно ЧЕШКА го Отвори GTLX444 Свеж Со попуст
Реално. 925 Sterling Silver Бајка Девојка Ѓердан Pendant Ангелските Крилја Јасно ЧЕШКА го Отвори GTLX444

Што да правам ако не ми се допаѓа Накит кога тој пристигнува?О : Доколку не ви се допаѓа вашата стока, мож

DEN 464.00 527.52
ново Реално. 925 Фунта Сребрен накит Тиркизна Бел/Црн Триаголник Студ обетки Геометриски парична казна накит 7mm*8мм GTLE1264 Свеж Со попуст
Leige Накит 1.65 кт Природни Црното Spinel Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен парична Казна скапоцен камен Годишнината Партија Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277 Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277

ако цел износ повеќе од $200, за 59days.**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?`сребро и сулф

DEN 1098.00 1248.00
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Ахат Креативни рачно изработени парична Казна Накит Вода Капка Lotus Капка Свеж Со попуст
Реално. 925 Фунта Сребрен Накит Круг Мат Среќа Грав Pendant ѓердан 8ММ СИНЏИР за пријателство /член на семејството подарок GTLX724 Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит

925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Wa

DEN 413.00 809.76
JewelryPalace Круг 1.2 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Солидна 925 Sterling Silver Класичен 2018 Нова Мода Партија парична Свеж Со попуст
Jemmin Круг 925 Фунта Сребро Обетки Наоди Со Микро Кристал Одлуки Додаток Парична Казна Квалитет Обрачот Earring Компоненти Свеж Со попуст
Гем е Балет Зелена Ахат Солидна 925 Sterling Silver 4.43 кт Прекрасни парична Казна бижутерија Капка Обетки За Жените Нова Мода Свеж Со попуст