ASFULL Шик Случај Носителот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Гроздобер Богатство Градите организатор бесплатен превозот

ASFULL Шик Случај Носителот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Гроздобер Богатство Градите организатор бесплатен превозот

44 %

DEN 331.00

DEN 591.84

Свеж

Во магацинот


Забелешка : Од овој производ е имитација на античките дрво производи, па така постојат некои мали дефекти е неизбежна, Перфекционизам, ве молиме да се купи внимателно, ве молиме да го потврдите купувањето пред ставање ред, но ако најде за време на транспортот расипани стоки, ве молиме контактирајте со продавачот контакт . Ви благодарам за вашата соработка, се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодарам многу!
ASFULL Шик Случај Носителот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Гроздобер Богатство Градите организаторот за бесплатен превозот на Производот : Антички Накит Складирање Кутија Големина на : 15 * 9.5* 10 cm Боја : Приказ на боја Материјали : дрво Тежина : 0.2 kg 100% сосема нов и висок квалитет Користите овие убави дрвени кутии да storge вашиот ситните или лични предмети Автентични возраст изгледа, може да се чуваат еден внатрешноста на други замав затворач ве Молиме изберете следните три A, B, C боја и потоа цел, ви благодариме! Пред цел е оптимист во врска со тоа дали прирачник дрво производи, ќе има некои мали недостатоци, следниот сингл ве молиме оставете порака, A, Б, В изборен еден, ако не постои друг избор ќе биде стандардно за испорака, ви благодариме! 1. совети : големина прирачник за грешка при мерење 0-2cm 2, бидејќи камерата зрачењето и компјутерски монитори се различни, ве молиме да се разбере, па јас не може да гарантира дека на фотографиите и на вистинската боја е 100% исти. Ви благодариме! 1.Топло совет : големина прирачник за грешка при мерење 0-2cm 2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исто Превозот 1.Ве молиме пополнете ги точни превозот адреса и контакт начин, ако тоа е предизвикано од страна на купувачот да се пополни во грешка блиску не на пристигнување на стоката, одговорноста ќе биде на товар на купувачот 2.Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање Повратни информации 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. 2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. 3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Тип: Чување На Кутии & Кантите
Употреба: накит
Оптоварување: 100 кг
Стил: Класичен
Техника: Лак
Обликот: правоаголник
Број На Модел На: X01236
Бренд Име: ASFULL
Производот: накит кутија
Функција: Еко-Пријателски
Капацитет: 1-4 парчиња на бонбони Алпите
Материјал: Дрво
Решетки Количина: 1
Спецификација: 15*10.5*10.5cm
Производот: накит кутија
Број на фармите: 1
Материјал: Дрво
Употреба: накит
Карактеристично: Еколошки Одржлив, Порибено
Формат: Плоштад
Тип: Чување на Кутии и пластични садови

Додатоци на производи

Корисни Двојно Слоеви Закуски Овошје Плоча Сад Јадење Phone Држач за ТВ Мрзливи Дома Додатоци Hogard Свеж Со попуст
Корисни Двојно Слоеви Закуски Овошје Плоча Сад Јадење Phone Држач за ТВ Мрзливи Дома Додатоци Hogard

Корисни Двојно Слоеви Закуски Овошје Плоча Сад Јадење Phone Држач за ТВ Мрзливи Дома Додатоци Hogard Опис : Фу

DEN 247.00 320.16
32*70*12.5 мм 30ml Транспарентни Стаклени Шишиња со Гумена Капа Тегли Ампули за Течни Leakproof Складирање Шише 100pcs Свеж
1pcs Лубеницата Мачка Цвет Drawstring Памук, Лен очила со Складирање Торба Подарок Бонбони Накит Организатор Козметички Монети, Свеж Со попуст
Евтини Нова Рунда Маскирна USB Слушалки Складирање Кутија Случај Dustproof Fidget Рака Фабрика носителот Фокус Жиро Играчка Свеж Со попуст
Behogar 4pcs/Set Сунѓерот Боја Четка Дрвена Рачка Сликарство Алатка Графити Деца Diy Лавра Четки за Цртање и Боење за Деца Свеж Со попуст
Рачно изработени колачиња метални кутии матирано круг канти за чување на резервоар шеќер дребулии кутија за чај спаси канистер Свеж Со попуст
100pcs Мал плоштад транспарентна пластична кутија PP Складирање Колекции Сад Кутија Случај Свеж Со попуст
100pcs Мал плоштад транспарентна пластична кутија PP Складирање Колекции Сад Кутија Случај

Z4028 тежина : 8g / pc надвор големина на : 4*4*2.8 cm во големина на : 3.7*3.7*2.5 cm дебелина : 1.2 mm материјал : ПП боја : Тра

DEN 2052.00 2160.00
Креативни Виткање Еко-Пријателски Бебе Бања Мрежа Бања Играчка Складирање Торба Нето Вшмукување Чаша Кошеви Свеж Со попуст
WITUSE AE Транспарентен zip торба 100pcs Zip Заклучување Печат Reclosable Пластични Јасно Плоштадот Пакување Складирање Кеси Свеж Со попуст
Бамбус Rotatable Складирање Кутија 5 Слотови Табела Оркестарот Козметика Носителот Повеќе-Користете Дребулии Канцелариски Шминка Свеж Со попуст
100Pcs Јасно Стенд-ап Пијалаци Пијат Кафе Пластична Амбалажа Кеса, Resealable Zip Заклучување на Жито Бонбони Печење Храна Торбичка Свеж Со попуст
Десктоп Организатор Складирање Пластична Кутија Канцеларија Десктоп Чување На Кутии Шминка Организатор Складирање Кутија За Свеж Со попуст