Топла Bilayer 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Термос Шолја Кафе чувајте Кригла Термо Кригла вода за шише Пиво Термо Чаши Авто Автомобил

Топла Bilayer 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Термос Шолја Кафе чувајте Кригла Термо Кригла вода за шише Пиво Термо Чаши

DEN 509.76

Свеж

Во магацинот

Топла Bilayer 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Термос Шолја Кафе чувајте Кригла Термо Кригла вода за шише Пиво Термо Чаши Авто Автомобил
Овој производ е сосема нов висок квалитет на производот
Карактеристики
На излегуваат во јавноста доказ дизајн за оваа чаша е препорачливо во торба.
Уште една чаша со топла функција (за 6-12 часа), погоден за канцеларија, семејството и патување.
Термички ефект : 100 степени C, после 12 часа, може да се одржува во 38 степени C во лето, и повеќе од 38 степени C по 6 часа во текот на зимата.
Двоен ѕид на 304 нерѓосувачки челик лагер и подготовка, да се избегне употребата на висока температура штетно за тело за хемикалии.
Обично, новото првенство не мириса, и ние се прелива чај топката во тоа да се отстрани мирис.
Чиста, едноставна и здрава се разлика помеѓу нашите чаши.
Информација за производот :
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик + храна одделение полипропилен + силика гел
Способност : 350ml
Димензии (прибл.) : 8cm x18cm
Пакетот вклучува :
1 термос шолја кафе
ПРЕВОЗОТ
Производот обично ќе пристигне во одредено време. Како резултат на посебни околности не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас пред време да се прошири на заштита период. Некои наредби, поради безбедносни проблеми, ние ќе го промени цел следење код. Ако не можете да најдете логистика информации, ве молиме да не грижете се, ве молиме контактирајте со нас во времето.
ПОВРАТНИ информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ви помогне да ги споделите на "позитивни повратни информации" и "пет ѕвездички" кога совршен поредок и ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред спор или негативни повратни информации.
КОНТАКТ
Ако вашата цел е голема или имате било какви прашања во врска со нашите производи. ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиентите, ние ќе ви одговори веднаш.ако ние не сме на интернет, ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Капацитет: 380ml
Drinkware Тип: Чаши
Бренд Име: Migecon
сертификација: ЕЕЗ,CE / ЕУ,CIQ
Стил: Спорт
Број На Модел На: s3402
Тип: На Пример Шолји Кафе
Спецификација: 1
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Додатоци: Со Никој
Материјал: Метал
Обликот: Со Капак

Додатоци на производи

3D Викинг Черепот на Кралот Витез Кригла Пиво Паѓа Черепот Воин Tankard Готски Шлем Drinkware Брод Кафе Божиќ Подарок Свеж Со попуст
3D Викинг Черепот на Кралот Витез Кригла Пиво Паѓа Черепот Воин Tankard Готски Шлем Drinkware Брод Кафе Божиќ Подарок

3 D Викинг Черепот на Кралот Витез Кригла Пиво Паѓа Черепот Воин Tankard Готски Шлем Drinkware Брод Кафе Божиќ По

DEN 384.00 479.52
BAISPO 600ml Електрични Автоматизација Протеини Shaker Blender Мојот Миксер Шише за Вода Автоматско Движење Надворешна Турнеја Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Метал Drinkware Чаши За Пиво Кафе, Чај Кригла Двоен Ѕид Бамбус Шема Кригла И Купот За Пријател, Љубовник Свеж Со попуст
J34 Преносни Пластични Стигнале Виткање Првенство Телескопски Расклопна Отворено Патување Z07 Пад На Превозот Свеж Со попуст
4 Парчиња 550ml 18 Унци Зачукуваше Бакар Позлатен Москва Мазга Кригла Пиво Шолја Кафе Кригла Бакар Позлатен Свеж
termos 900ml отворено thermocup со Висок капацитет од не ' рѓосувачки челик вакуум термос ми чаша шише termica termo copo вода Свеж Со попуст
termos 900ml отворено thermocup со Висок капацитет од не ' рѓосувачки челик вакуум термос ми чаша шише termica termo copo вода

900ml Висок капацитет отворено термос нерѓосувачки челик вакуум termos ми чаша шише garrafa termica copos termo copo колба t

DEN 1134.00 1303.68
Преносни 550ml Пластични Спортски Шише за Вода Контејнер Течење-доказ Шишиња За Надворешна Коњи Патуваат Качување Кампување Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool

2 мл 60ml персоналните хип колба со Инка мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcoolИме :

DEN 283.00 404.16
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas Свеж Со попуст
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas

Опис На Производот : 【Материјал】 : BPA free пластика【Тежина】 : 280g【Капацитет】 : 350ml【Големина】 : 13*10*14 cm【Па

DEN 333.00 664.80
700ml Мојот Шише за Вода Спорт Качување Пластика Мојот Шише за Вода со чај infuser Слободни BPA Директни Пиење Гимнастик Преносни Свеж Со попуст