Глава Светилка XML T6 15000lm Headlamp Светло Главата Батерија USB LED 4 Режим 3T6 +3 Црвено светло за Кампување Лов светлина

Глава Светилка XML T6 15000lm Headlamp Светло Главата Батерија USB LED 4 Режим 3T6 +3 Црвено светло за Кампување Лов светлина

39 %

DEN 547.00

DEN 897.12

Свеж

Во магацинот

Се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Тие мора да бидат под resalable состојба. Ако ви треба побрзо и стабилна испорака, можете да го избра HK Пост, Сингапур Пост или други комерцијални Изразат како што се ЕМС DHL, UPS-от Fed Ex или ТНТ 1.Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ако овој објект е примена повеќе од 7 дена, НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство!
.Тоа е високо ценет дека ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА feed врати ако сте задоволни со вашата нарачка.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот сте го добиле. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба.
Глава Светилка XML T6 15000lm Headlamp Светло Главата Батерија USB LED 4 Режим 3 T6 +3 Црвено светло за Кампување Лов светлина
led headlamp светло главата аа headlamp led батерија светлата usb глава светло водоотпорен главата факел headlamp главата lanterna
led велосипед светлата светилка риболов светлината led светла 18650
Карактеристики :
* Бренд Име : WANTYE
* Раководител светлината може да се прилагоди околу 90 степени
* Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен
* Со полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење
* На headband може да се водат прилагоди во зависност од големината на вашата глава
* Голема животниот век на LED 100,000 часа
* Погоден за : Кампување, Лов, Планинарење, Риболов, и др
Спецификации :
* Модел на LED : XML 3 T6 + 3 ЦРВЕНО светло LED Headlamp
* Светлосен извор : LED
* LED кол : 6pcs
* Лумен : 15000lm
* Водоотпорен : Yes (да) ( не нуркање )
* Материјал : Алуминиум Легура + ABS пластика
* Rechargable : Yes ( USB полнење )
* Батерија тип : 2 x батерија 18650 или 3 х АА батерија
* 4 Mode : 3 T6 Висок/ 3 T6 Ниска/ 3 LED Црвено светло/ 3 LED Црвено светло СОС
* Нето тежина : 173g
1 Нарачки ќе бидат испратени во 48 часа по уплатата верификација. По утврдувањето на детали, ние ќе го организира наплата, враќање или resending. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот. 2 Сите од објектите се Бесплатни Превозот од Aliexpress превозот метод.

Тип На Објект: Предните светла
Тип На Батерија: Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Wattage: 50W
Цел: лов, кампување headlamp
Број На Модел На: t6 светлата
сертификација: CE,CCC,RoHS
Бренд Име: WANTYE
Извор На Светлина: LED
Водоотпорен: Yes
Модел на LED Монистра: T6
Зрак Агол: 60°
функција 1: usb светлата
функцијата 2: xml t6 headlamp
Функција 3: глава светилка водоотпорен
Функцијата 4: led headlamp 18650
Функцијата 5: светилка светла
Функција 6: LED Headlamp АА
Тип На Објект: LED Глава светла за Кампување
Објектот Тип 1: T6 LED Светлата Headlamp
Објект Од Тип 2: батерија headlamp
Објектот Тип 3: висока моќност предводена headlamp

Додатоци на производи

Litwod RUZ20 LED Светлата чипови 3LED 1T6+2Q5 Главата Светилка Светло Фенер 4 модел доведе headlamp со 2*батерија полнач со Свеж Со попуст
Litwod RUZ20 LED Светлата чипови 3LED 1T6+2Q5 Главата Светилка Светло Фенер 4 модел доведе headlamp со 2*батерија полнач со

Име на модел : 23032 X3.Совети : 1 80% купувачи кои не купи додатокот со Производот ќе се врати да се купи други

DEN 653.00 816.00
2 парчиња Ултра Долговечност DC12V Автомобил led светилки drl Дење Работи извор на светлина водоотпорен Автомобил Кочница Пак Свеж Со попуст
YUPARD Сончева енергија, енергија Батерија на Главата Светилка Факел Светлина 3 Начини Zoomable П5 LED Светлата Кампување Риболов Свеж Со попуст
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов Свеж Со попуст
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов

2017 нов висок квалитет кри xpg2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболо

DEN 1538.00 1672.32
18650 Тип КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата глобална напојување за AC100-240v Светло Главата Светилка Светлина 2000 Lumens + Свеж Со попуст
18650 Тип КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата глобална напојување за AC100-240v Светло Главата Светилка Светлина 2000 Lumens +

Карактеристики : Модел на LED : КРИ XML T6Излез светла може да дојде до max 18002000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесу

DEN 499.00 623.52
Бесплатен превозот 25pcs/многу YJM-KL2.8LM(Б) linternas frontales cabeza 8000 lumenes t6 led headlamp 18650 со водоотпорен преку Свеж
Бесплатен превозот 25pcs/многу YJM-KL2.8LM(Б) linternas frontales cabeza 8000 lumenes t6 led headlamp 18650 со водоотпорен преку

linternas frontales cabeza 8000 lumenes t6 led headlamp бесплатен превозот преку DHL за СлободниБренд : YJMМодел : KL2.8 LM( А )1.Напојува

DEN 18480.00
Tinhofire КРИ XML-T6 LED 2000 LM 5Mode се Нурне Водоотпорен Нуркање Headlamp Светлата Подводни Светло светилка за батеријата Свеж Со попуст
Tinhofire КРИ XML-T6 LED 2000 LM 5Mode се Нурне Водоотпорен Нуркање Headlamp Светлата Подводни Светло светилка за батеријата

КРИ XMLT6 LED 2000 Лумен 5Режим се Нурне Водоотпорен Нуркање Headlamp Светлата Подводни Светло факел Светлина све

DEN 759.00 948.96
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов Свеж Со попуст
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов

Не читаат сите опис предвидено како водич пред да конкурираат Белешка за задача што оваа Услуга НЕ е track

DEN 106.00 137.76
13000LM LED T6+2R5 Headlamp Светлата Главата Светилка осветлување Светло Светло Факел Фенер Риболов+батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
Boruit 8000LM XML L2+2R5 LED Светлата Батерија 18650 Главата Факел 4Mode Headlamp Светло За Риболов Лов RJ-3001 Главата Светлина Свеж Со попуст
Boruit 8000LM XML L2+2R5 LED Светлата Батерија 18650 Главата Факел 4Mode Headlamp Светло За Риболов Лов RJ-3001 Главата Светлина

Boruit RJ3001 8000 Лумен XML T6+2 R5 LED Батерија Главата Факел 4 Режим Headlamp Светло Главата Светлина 2x 18650 Батерија Полн

DEN 528.00 753.60
Висока Моќност 2000 Lumens КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата 3 Режими на Отворено Кампување LED Батерија Главата Светлина Светилка Свеж Со попуст
Преносни центарот на Вниманието 100W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220W лов воена Фенерче Свеж Со попуст
Преносни центарот на Вниманието 100W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220W лов воена Фенерче

Преносни центарот на Вниманието 100 W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220 W лов воена Фенерче

DEN 6202.00 6528.00
XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел Свеж Со попуст
XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел

Батерија Headlamp : Глава светлина Карактеристики : 1 Двојно висок квалитет zoomable XML 2 L2 led headlamp, како светла как

DEN 820.00 911.52
1800LM 2 во 1 КРИ XML T6 LED Велосипед велосипед Светлата Главата Светилка Светло Светло Headlamp со Батерија & Полнач Свеж Со попуст
1800LM 2 во 1 КРИ XML T6 LED Велосипед велосипед Светлата Главата Светилка Светло Светло Headlamp со Батерија & Полнач

Трговија на големо 1800 Lumens КРИ XML T6 LED Велосипед Велосипед Светлата Светилка Светло Светло Headlamp Со батери

DEN 789.00 1065.60
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач Свеж Со попуст
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач

Светилка монистра тип : КРИ T6 + КОЧАН работа светлаИзлезна моќност (макс) : 3000lumenВреме на извршување (најд

DEN 638.00 671.52
Висок Квалитет 18650 Headlamp L2 Светло Главата Светилка Светла Рефлектори Челото XM-L2 У2 Моќни LED Светилка Факелот за Кампување Свеж Со попуст
7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил

Батерија : 2*3 Ние ќе користи разумни напори да го поправи или да го замени било кој додаток, покриени со о

DEN 624.00 1419.36
5 LED Мини Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Сина Нов Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
5 LED Мини Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Сина Нов Бесплатен Превозот

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : АлуминиумМини и светлина, одлична за итни слу

DEN 46.00 70.08
yupard светла кампување светлината led шатор отворено светла USB полнење светилки за надворешна употреба lighting18650/АА мобилни Свеж Со попуст