ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци

ZWPON рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2018 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци

DEN 124.32

Свеж

Во магацинот

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Ние нема да ја напушти нашата информации за пакетот и ќе се обезбеди следење на број за вас.Pls contat нас ,ние сме многу среќни да се обезбеди за вас.Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра цена за вас. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Ние да се потрудиме да сервер нашите секој клиент најдобро што можеме. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина.
Политика На Враќање
1. Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање?
А Да,поголем цел,повеќе попуст . Дали ќе го прифати капка shiping?
А Да,ние прифаќаме пад на превозот.Ние offter целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 35 дена.Pls се разбере.
Често Поставуваните Прашања
П.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.Pls контактирајте со нас преку е-маил или trademanager пред место голема цел.Pls не се загрижени,ние ќе понуди целосна наплата или resed да ви еднаш потврди со нас.Како што знаете, пост е надвор од нашата контрола.0 или повеќе од слободни Fed Ex!
3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!
4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување!
За Производот
1, може да се љубезно ве молиме да проверите на нашата слики за стилови, бои и детали, било какви прашања & барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, во oder да можеме да подобра услуга вас, ви благодариме! : )
2, Ние бидете сигурни дека квалитетот на секој накит што ние испрати, и ќе рефундирање без причина откако ќе не сакал тоа, но ќе треба да се врати оригиналната и плати за овие превозот во Кина, однапред ви благодариме! : )
3, Секоја недела, ние ќе ги испрати нашите нови стилови и топла продажба на вас ако не ви се на ум : )
За Превозот
1.Покрај,ако сакате производот слики.ДОБИЕ ДЕВОЈКА рачно изработени Три Нивоа Шарени Свилен Tassel Обетки 2017 Мода Лето Накит Жените Долги Обетки Додатоци
1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно!
2, Сите предмети во парк,1-3 дневна брзо бесплатен превозот, $200.
Повратни информации
1. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Ако не сум ја прими стоката,она што можам да направам?
А Ако не сте ја прими стоката во 35 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации.

Главниот Камен Боја: како слики
Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: ZWPON
Стил: Тренди
Број На Модел На: E2990
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Материјал: Памук
боја: како слики
Тежина: 11g
Tassel: 93mm
Материјали: Бакар Кука, Природен Камен, Свила Tassel
Подготви Ред: 1-2 дена
превозот: Кина Пост, DHL, UPS-от Express
Производи име: tassel ѓердан
еко-пријателски: Yes

Додатоци на производи

Класичниот Моден Earring Со Пенливи Кубни Циркони Лист Уво Јакни Накит Студ Обетки За Жените Boucle D'oreille Aros Свеж Со попуст
Класичниот Моден Earring Со Пенливи Кубни Циркони Лист Уво Јакни Накит Студ Обетки За Жените Boucle D'oreille Aros

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 6g Големина : 20mm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување

DEN 223.00 278.40
Благодатта Јуни 2017 Нови Зимски Стил Симулирани Бисер Зајакот Крзно Топката Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Партија Нема Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs/многу година Нови Пристигнување Злато/Сребрена Був Накит Був earring за Жените Животинско птица Свеж Со попуст
Моден 4 Пара/Set Легура Уникатен Плоштадот/Trilateral/Круг Студ Златни Обетки/Сребрена/Црна Доброто Шарм Накит За Подарок Свеж Со попуст
2018 Познатиот Бренд Микро Инкрустирани Циркон Обетки За Жени, Девојки Мода Накит, Злато, Сребро Кристал Круг Булчински Свадба Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Цирконот Octagonal Ѕвезда Став Обетки Кристал Мода Накит Sliver Обетки GLE4920A Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Цирконот Octagonal Ѕвезда Став Обетки Кристал Мода Накит Sliver Обетки GLE4920A

Бесплатен Превозот 2016 година нови симпатична цвет cc студ обетки жените eariАко не сте задоволни со нарачк

DEN 168.00 240.96
VONNOR Обетки за Жените Hyperbole Пердув Капка Обетки Женски Додатоци Долги Обетки трговија на Големо Свеж Со попуст
VONNOR Обетки за Жените Hyperbole Пердув Капка Обетки Женски Додатоци Долги Обетки трговија на Големо

име на производ : обетки Количина : 1 пар Материјал : пердув, легура, Боја : кафена, црвена Димензии : Должин

DEN 149.00 199.20
3ММ Мали Мини Ѕвезда Чиста 925 Sterling Silver Пирсинг Студ Обетки Унисекс Накит Bijoux Подарок за Жени, Мажи, Деца Девојчиња Свеж Со попуст
Личност Претерани Месечината Крстот Комбинација Tassel Двојно Светкави Обетки Женски Долги Обетки За Жените Tassel Обетки Свеж Со попуст
SUTEYI Мода рачно изработени стакло студ обетки гроздобер хена јога earring mandala цвет нп симбол Зен-Будизмот на жените накит Свеж Со попуст
Едноставни обетки кристал луксузни австрискиот Бренд за накит за жените 6Pair Сребро позлатен студ обетки парична Казна Накит Свеж Со попуст
925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки 925 Фунта Сребро Обетки За Жените Накит Pendientes Brincos Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки 925 Фунта Сребро Обетки За Жените Накит Pendientes Brincos Бесплатен Превозот

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Испорака Барање : Цел Износ Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Мет

DEN 176.00 219.84
BELAWANG 2018 Нова Мода Мулти-боја Глеѓ Чадор Студ Обетки за Жените Дете 925 Фунта Сребро Обетки Накит за Подарок Свеж Со попуст
BELAWANG 2018 Нова Мода Мулти-боја Глеѓ Чадор Студ Обетки за Жените Дете 925 Фунта Сребро Обетки Накит за Подарок

Опис на производот ID : 6919Име : BELAWANG 925 Sterling Silver Студ Обетки За Жените Мода Накит Материјал : 925 Sterling Silver& Гле

DEN 371.00 488.16
TREAZY Булчински Луксузен Флорални Teardrop Кристал Обетки за Жените Свадба Додатоци Голем Пад Обетки Најдобар Подарок за Невести Свеж Со попуст
1Pair Симпатична Сребрена/Злато Боја на Мед Пчела Обетки Мода Студ Обетки Инсекти летаат птица мед Симпатична Креативни Пчела Свеж Со попуст