Жените Вистинска Кожа Патент Монета Purses Имателите на Картички Секојдневен Монета чанта за девојки Мала Мека Кравја Кожа Браун Овална Паричникот Торба

Жените Вистинска Кожа Патент Монета Purses Имателите на Картички Секојдневен Монета чанта за девојки Мала Мека Кравја Кожа Браун

49 %

DEN 480.00

DEN 940.80

Свеж

Во магацинот


Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере.
2. Таму ќе биде 1-3 см нормално помали отстапување се должи на прирачник за мерење.
3.1 инчен=2.54 см; 1 cm=0.39 инчен
материјал : 100% вистински кожа
големина : Долго : 12 см, ширина : 2 см, висок : 11 cm
Царина
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги зачувате данок за вас, како што се опише како подарок , додатоци, undervalue фактура, итн.но, понекогаш сè уште не може да се избегне данок може да се случи во дестинација царината, па тоа е многу потребно и важно за вас да знаете добро вашиот царина политика прво да се избегнат какви било проблеми, ние не сме одговорни за било каква дополнителна увоз данок на вашата страна.
ПРЕВОЗОТ
Наш основен превозот е Ali Express Стандард за Испорака/ Кина Пост Воздух Пошта, ако не се бара посебно, ќе се одлучи кој испорака за вас, обично се постигне повеќето земји во рамките 10-90 дена, но има и можеби некои неочекувани причини за доцнење на пратката, ако не се добиени стоките во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас.
ЗАШТИТА
(1)Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во звук состојба :
(2) Производот мора да биде во нов, unworn состојба без физички промени,како што се гребнатини или отстранети линкови.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас услуга на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.
(3) Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
(4) Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички позитивни повратни информации, Ние не сакаме никакви негативни повратни информации, без каква било комуникација,ви благодарам многу!

Тип На Објект: Монета Purses
Објектот Висина: 11cm
Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Стил: Повик
Објектот Должина: 12cm
Пол: Жените
Затворање Тип: Патент
Објектот Тежина: 100g
Број На Модел На: L05
Обликот: овална
Шаблон Тип: Цврста
Материјал Состав: вистинска кожа-кравја кожа
Објектот Ширина: 2cm
Главен Материјал: Вистинска Кожа
Бренд Име: MESOUL
боја: Кафеава, Бела, Сива

Додатоци на производи

Монета Purses Жените Чанта за Монети детски Паричник Деца Паричници Животинско Бебе Овци Патент Случај СТП Кожа Carteira 9IIM Свеж Со попуст
3 Патент Жените Водоотпорен Чанта Мобилен Телефон Торбичка Чанта Паричникот Wristlet Торба 2018 Нова Мода Убавина срце/ Stars/ Свеж Со попуст
3D Втиснување ПВЦ Одат во Странство Патување Пасош Носителот Унисекс Мода Аеродром Картичка Пасош Покрие Жените Цртан филм Пасош Свеж Со попуст
Мажите на Жените Мода Faux Кожа Патент Чанта Автомобил Копчиња Паричникот Карта Носителот Свеж Со попуст
Мажите на Жените Мода Faux Кожа Патент Чанта Автомобил Копчиња Паричникот Карта Носителот

Мажите на Жените Мода Faux Кожа Патент Чанта Автомобил Копчиња Паричникот Карта НосителотСпецификации :

DEN 123.00 170.88
Dispalang Монета Чанта Девојки Мали Паричникот Промена Purses Балет Чевли Печати Пари Кеси Деца Џеб Паричници Копче Мини Патент Свеж Со попуст
Држачот на Паричникот RFID Блокирање на Кратки Вистинска Кожа Кредитна Картичка во Држачот За Жени Мажи Гроздобер Монета Чанта Свеж Со попуст
COMFORSKIN Гарантира Овча Плетење Стил Пасош Маска за новодојдени 2018 Топла Патување Пасош Паричникот ID Кредитна Картичка Свеж Со попуст
Моден Креативни Еластична Lycra Мобилен Телефон Паричникот Случај Жени Мажи Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Свеж Со попуст
Симпатична СТП кожа САД Пасош Покрие Розова Жените Пасош носителот Бренд American Паричникот Опфаќа за Пасоши Свеж Со попуст
Симпатична СТП кожа САД Пасош Покрие Розова Жените Пасош носителот Бренд American Паричникот Опфаќа за Пасоши

Бонбони Боја СТП кожа САД Пасош носителотМатеријал : СТП на корица : нетоксични, без мирис за водоотпоре

DEN 125.00 240.00
QOONG Обичај Букви од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Двострано Тенок Safepocket Паричникот Пари Клип Метал Кредитна Картичка Пари Свеж Со попуст
2X 1x Вертикална Тешко Пластични Значка Носителот Двојно Картичка ID Мулти Транспарентен 10x6cm Свеж
2X 1x Вертикална Тешко Пластични Значка Носителот Двојно Картичка ID Мулти Транспарентен 10x6cm

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Пред да се врати на предмети

DEN 58.56
THINKTHENDO Унисекс Метал Bifold Пари Клип Менгеме Парични Носителот Мажи Жени Бар Паричникот Замени Делови Пролет Клип Нова Свеж Со попуст
Патување Rfid Блокирање на Персоналните Нови Алигатор Втиснување Пасош Носителот Мода Пасош Покрие СТП Кожен Паричник Обичај Свеж Со попуст
QOONG Обичај Гравирање Мажи Жени Метал Кредитна Картичка Носителот Автоматско Pop-Up Картичка Поставува Бизнис Картичка Паричникот Свеж Со попуст