1/4 Автомобил Метал Воз Камион Воздух Рог Електрични Електромагнетниот Вентил DC 12V#T518#

1/4 Автомобил Метал Воз Камион Воздух Рог Електрични Електромагнетниот Вентил DC 12VT518

DEN 207.84

Свеж

Во магацинот

Материјал : Метал Боја : Видете Слики Напон : DC напон од 12 V : 3А Совршен за Воздух Рогови & Воздухот Возење Системи Работи на двете 12 V Системи Вклучува 1/4" BARB фитинг за 1/4" ID Црево Погоден за автомобили, возови, камиони Воздух Излезот : 1/4"NPT-Машки Воздух Влезот : 1/8" NPT Женски Вклучува 1/4" Бар Фитинг за 1/4" ID Црево Max PSI : 180 Жица Должина : 15cm Големина : 7.3 см(Должина)x3.1cm(Дијаметар) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 4.Нема мало пакет Пакет Содржина : 1 x Електричен Вентил Електромагнетниот

Бренд Име: Тирол
Број На Модел На: електричен вентил електромагнетниот
Материјал: Метал
Бродови Од: Кина
Напон: DC 12V
Актуелни: 3A

Додатоци на производи

1PCS МОТОР РОКЕР РАКА ASSY ЗА 481 МОТОР Вентил рокер рака за chery tiggo ФОРУМИ A3 EASTAR 481H-1007030 Свеж
1PCS МОТОР РОКЕР РАКА ASSY ЗА 481 МОТОР Вентил рокер рака за chery tiggo ФОРУМИ A3 EASTAR 481H-1007030

1 PCS МОТОР РОКЕР РАКА ASSY ЗА 481 МОТОР Вентил рокер рака за chery tiggoФОРУМИ A3 EASTAR 481 H1007030Опис : Одговараат за авт

DEN 571.20
Електромагнетниот Вентил За BMW E70 E71 E72 E82 135i М2 325i 335i 435i М4 535i 550i М5 640i 650i M6 740i 740Li 750i 760i Свеж
Електромагнетниот Вентил За BMW E70 E71 E72 E82 135i М2 325i 335i 435i М4 535i 550i М5 640i 650i M6 740i 740Li 750i 760i

MAGNETVENTIL FÜR BMW, БР БР 11368605123ARTIKELBESCHREIBUNG : Technische DatenBetriebsart : elektrisch / mechanisch Länge : 120mm Durchmesser : 30мм Farbe : ZustandNEU unbenutzt в

DEN 864.00
SmartSense Грејач/Компресор Моторни Фан Отпорник-ЗА Опел Опел Карлтон Омега Сенаторот 90230931 1845784 Свеж
SmartSense Грејач/Компресор Моторни Фан Отпорник-ЗА Опел Опел Карлтон Омега Сенаторот 90230931 1845784

Einschränkungen Marke Modell Plattform Typ Baujahr Моторни "Опел" Омега На 16_, 17_, 19_ 1.8 1987 / 091994 / 03 1796 кзм, 65 KW, 88 ГЛАСАЧКО место "Опе

DEN 480.00
Генератор појас 6PK1628 за chery А3/V5/А5 ФОРУМИ/eastar/tiggo за 481 мотор A11-3701315DA Свеж
Генератор појас 6PK1628 за chery А3/V5/А5 ФОРУМИ/eastar/tiggo за 481 мотор A11-3701315DA

Генератор појас 6 PK1628 за chery А3 / V5 / A5 / eastar / tiggo за 481 мотор A113701315 DAОпис : Одговараат за авто модел : за chery А3 /

DEN 523.20
1538707 55224021 93177343 Термостат собранието За FIAT FORD ЏИП ОПЕЛ SUZUKI 1.3 1.3 CDTI JTD 16V 1.3 DDiS 1.3 D Свеж
1538707 55224021 93177343 Термостат собранието За FIAT FORD ЏИП ОПЕЛ SUZUKI 1.3 1.3 CDTI JTD 16V 1.3 DDiS 1.3 D

Термостат собранието За FIAT FORD ЏИП "ОПЕЛ" SUZUKI 1.3 1.3 CDTI JTD 16 V 1.3 DDi S 1.3 DОДГОВАРА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА : МОДЕЛKWКСCC

DEN 1224.00
AC Temp Сензор Одговара за Audi TT A4 S4 B6 -1K0907543A,1J0907543B,1J0907543, - A/C Температура 1999-2008 Свеж
AC Temp Сензор Одговара за Audi TT A4 S4 B6 -1K0907543A,1J0907543B,1J0907543, - A/C Температура 1999-2008

НОВИ ВИСТИНСКИ AUDI A3 A4 TT "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ PASSAT ПОЛО ЛЕОН OCTAVIA ВОЗДУХ ЕДИН СЕНЗОР на ТЕМПЕРАТУРА на ОЕМ Бр...

DEN 480.00
1J0 711 113 1J0711113 Нова Смена рачка + Прашина јакна За ФОЛКСВАГЕН Голф 4 и ФОЛКСВАГЕН Бора 5 брзина 12 mm 1.9 TDi Свеж
1J0 711 113 1J0711113 Нова Смена рачка + Прашина јакна За ФОЛКСВАГЕН Голф 4 и ФОЛКСВАГЕН Бора 5 брзина 12 mm 1.9 TDi

Нова Промена справи И Прашина јакна За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 и "ФОЛКСВАГЕН" Бора 5 брзина 12 mm 1.9 TDiI Акции, Прев

DEN 480.00
6441.F7 ГРЕЈАЧ МОТОРНИ ОТПОРНИК За Citroen Затајување Jumpy,За Peugeot 806 Експерт Свеж
6441.F7 ГРЕЈАЧ МОТОРНИ ОТПОРНИК За Citroen Затајување Jumpy,За Peugeot 806 Експерт

0 јас 16 V 102 (138)1997 03.00 Peugeot Експерт Кутија (222) 1.8 73 (99)1761 05.6 јас 58 (79)1581 10.02 Citroën ЗАТАЈУВАЊЕ (22, U6) 2.0 100 (136)1997 04.9 ТД 6

DEN 960.00
60cm Песок експлозија кабинет ракавици, песок експлозија ракавици Свеж
60cm Песок експлозија кабинет ракавици, песок експлозија ракавици

60cm Песок експлозија кабинет ракавици песок експлозија ракавициСУМ бор карбид песок експлозија млазниц

DEN 527.04
11810 EA200 Нови PCV Вентил За Nissan Граница Pathfinder Xterra NV 4.0 L Infiniti 11810-EA200 11810EA200 Свеж
11810 EA200 Нови PCV Вентил За Nissan Граница Pathfinder Xterra NV 4.0 L Infiniti 11810-EA200 11810EA200

се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда .По комуникации,

DEN 407.52
ГРЕЈАЧ ФАН КОМПРЕСОР МОТОРНИ ОТПОРНИК Одговара ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ 1845781 Valeo X887365J 90535076 509405 1845781 -НОВИ Свеж
ГРЕЈАЧ ФАН КОМПРЕСОР МОТОРНИ ОТПОРНИК Одговара ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ 1845781 Valeo X887365J 90535076 509405 1845781 -НОВИ

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници

DEN 216.00
ABS Сензор Пред Лево За Chrysler Војаџер/Гранд Војаџер RG 4683471AB 4683471AC 4683471AD 4683471AE Свеж
ABS Сензор Пред Лево За Chrysler Војаџер/Гранд Војаџер RG 4683471AB 4683471AC 4683471AD 4683471AE

3 AWD 3301ccm 174 HP 128 KW (Бензин) Chrysler Војаџер 2006 МК IV [20002008 Г.8 CRD 2776ccm 150 HP 110 KW (Дизел) Chrysler Војаџер 2005 МК IV [20002008 Г.4 2429

DEN 672.00
Висок Квалитет на НОВИ Вшмукување Контрола Вентил/Гориво Премерување Вентил/SCV 51103040291 1110010015 445226042 884350 3974093 Свеж Со попуст
Висок Квалитет на НОВИ Вшмукување Контрола Вентил/Гориво Премерување Вентил/SCV 51103040291 1110010015 445226042 884350 3974093

Висок Квалитет на НОВИ Вшмукување Контрола Вентил / Гориво Премерување Вентил / SCV 51103040291 1110010015 445226042 884350

DEN 1374.00 1543.68
4pc Врвот Пред Кочење Планината L+R За VOLVO S80 V70 S60 XC70 XC90 850 30714968 30683637 Свеж
4pc Врвот Пред Кочење Планината L+R За VOLVO S80 V70 S60 XC70 XC90 850 30714968 30683637

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници

DEN 2400.00
9308-621c 9308z621C 28239294 28440421 за инјектор контрола вентил заеднички железнички контрола вентили Свеж
9308-621c 9308z621C 28239294 28440421 за инјектор контрола вентил заеднички железнички контрола вентили

Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни инфо

DEN 3792.00
8533010290 8533020470 8533020460 8533033010 Бришачи за Миење Пумпа За ТОЈОТА HIACE PASEO е корола YARIS VISTA Свеж
8533010290 8533020470 8533020460 8533033010 Бришачи за Миење Пумпа За ТОЈОТА HIACE PASEO е корола YARIS VISTA

Овој дел е компатибилен со 45 возило(s) БелешкиВажен дел детали Година Направи Модел Трим Мотор 2006 Scion x A Б

DEN 432.00
НОВИ 12mm Гума Гориво Буквар Пумпа Бензин Бензин Свеж Со попуст
НОВИ 12mm Гума Гориво Буквар Пумпа Бензин Бензин

НОВИ 12mm Гума Гориво Буквар Пумпа Бензин БензинСпецификации : Карактеристики : 12mm гориво буквар бензинс

DEN 240.00 324.96
LZONE ТРКИ - Универзална Црн Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип Комплет за во Автомобил Брз Latch Новиот Мотор Свеж Со попуст
ТЕРМОСТАТ ASSY за chery qq 372 мотор 372-1306020 Свеж
ТЕРМОСТАТ ASSY за chery qq 372 мотор 372-1306020

ТЕРМОСТАТ ASSY за chery qq 372 мотор 3721306020Опис : Одговараат за : Chery QQ 372 МОТОРДел број : 3721306020Напомена : Ве молиме

DEN 427.20
ACDELCO ИРИДИУМ ИСКРА PLUG 41-103 12625058 ЗА BUICK REGAL GL8 ЛАКРОС ВЕК, CHEVROLET CAMARO MALIBU ПАЛТО PONTIAC AZTEK Свеж
ACDELCO ИРИДИУМ ИСКРА PLUG 41-103 12625058 ЗА BUICK REGAL GL8 ЛАКРОС ВЕК, CHEVROLET CAMARO MALIBU ПАЛТО PONTIAC AZTEK

ИспоракаРакување време : 2 дена Ве молиме овозможи 11 до 22 дена за испорака време, поради долго растојание

DEN 1200.00
CITALL 10pcs Мотор Crankcase Издише на Пропустливи Црева Цевка За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 AUDI A4 А6 Шкода Врвен 1.8 Т 1995 - 2005 Свеж Со попуст
CITALL 10pcs Мотор Crankcase Издише на Пропустливи Црева Цевка За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 AUDI A4 А6 Шкода Врвен 1.8 Т 1995 - 2005

10pcs Мотор Crankcase Издише на Пропустливи Црева Сет за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 AUDI A4 А6 1.8 Т " Спецификација на Произв

DEN 1161.00 1248.00
Новиот Мотор Променлива Времето Контрола Вентил Електромагнетниот VVT Одговара за BMW 11367585425 Свеж
Новиот Мотор Променлива Времето Контрола Вентил Електромагнетниот VVT Одговара за BMW 11367585425

Новиот Мотор Променлива Времето Контрола Вентил Електромагнетниот VVT за BMW 11367585425 Една Година Гаранција

DEN 906.24
ОЕМ Crankcase Издише Пропустливи Чистка Вентил за да се Вклопи во ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat AUDI A4 А6 1.8 Т 06A 129 101 Свеж Со попуст
ОЕМ Crankcase Издише Пропустливи Чистка Вентил за да се Вклопи во ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat AUDI A4 А6 1.8 Т 06A 129 101

Добредојдовте во мојата продавница, ќе се користат искрена служба, професионална гледна точка, за да ви

DEN 394.00 485.76
Поправка Комплет Мотор Цилиндри на Главата Заптивка Одговара на ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat CC Audi A4 A5 A6 П5 TT 2.0 T DOHC Свеж Со попуст
Поправка Комплет Мотор Цилиндри на Главата Заптивка Одговара на ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat CC Audi A4 A5 A6 П5 TT 2.0 T DOHC

Добредојдовте во мојата продавница, ќе се користат искрена служба, професионална гледна точка, за да ви

DEN 3448.00 4256.64
Гориво Shutoff Запре Електромагнетниот SA-3725-12 Одговара За Мицубиши Мотор L3E2-63ESA S4L-2 Свеж
Гориво Shutoff Запре Електромагнетниот SA-3725-12 Одговара За Мицубиши Мотор L3E2-63ESA S4L-2

Гориво Shutoff Запре Електромагнетниот SA372512 Одговара За Мицубиши Мотор L3 E263 ESA S4 L2Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianО

DEN 2160.00
За Nissan Pathfinder Infiniti Криви Гас Тело на Воздухот Канал Подигање B079 OE165780W001/16578-0W001 Свеж Со попуст
За Nissan Pathfinder Infiniti Криви Гас Тело на Воздухот Канал Подигање B079 OE165780W001/16578-0W001

3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1999 Infiniti QX4 База Спорт Комунални 4Вратата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2000 Ni

DEN 470.00 470.40