4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas

4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas

30 %

DEN 144.00

DEN 204.96

Свеж

Во магацинот

4pcs/многу ESD Безбедно Анти-Статички Четка Сет за Чистење Алатка за Мобилен Телефон, Таблет PCB BGA Поправка Опис на Работата : Анти-статички четка ESD безбедно четки за чистење на чувствителната електроника Одлична за бришење прашина бришење прашина и детали деликатна и не толку деликатна компоненти и делови Рачка материјал : Пластични Четка материјал : Synthenic влакна тежина : 50g Пакет Содржина : 4pcs * Четка

Тип: Рака Алатки
Примена: Компјутерска Алатка За Полнење
Пакет: Торба
Број на Парчиња: 4
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: outil
Бренд Име: LDKGJJS
Големина: other
Тип: четка

Додатоци на производи

Led Светло Светилка за pdr АВТО Тело Paintless Јама Дент Тестирање Поправка PDR Алатки Свеж Со попуст
Led Светло Светилка за pdr АВТО Тело Paintless Јама Дент Тестирање Поправка PDR Алатки

Одбор големина : 36*7 инчен3 ленти,2 Кул бело,1 топло белаТекст Volts : 12 V DC светлинадолг живот : 50000 часа(Сите пр

DEN 7956.00 12240.00
1PC Пластични Мали филм scraper автомобил филм алатки wiper плоча стакло автомобил налепница алатки Електронски производи екран Свеж Со попуст
6pcs/Set Велосипед Cleaing Алатка Колекции Синџир Почиста+гуми Четки+Велосипед Чистење Ракавици Велосипед Алатки Велосипедизам Свеж Со попуст
WORKPRO 408PC Механичар Алатка Поставите Почетниот Алатка Колекции Метал Алатка Кутија Screwdrivers Ножеви Sockets Клешти Чекани Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб

ХСС 3 / 4" (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето Scraper, Кос и ЖлебМатеријал W4 Mo3 Cr4 V1HRC : 5762Оваа длето е 3 во 1 може да се користи

DEN 1094.00 2146.08
Флексибилни Долго се Постигне Ноктот ги Собереш Тесен Наведнуваат Крива Грабител Алатка Пролет Зафат 60cm Канализација берач Свеж Со попуст
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки Свеж Со попуст
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки

Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата Ве Молиме Избе

DEN 470.00 922.56
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака

Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : црнаЕдноставен дизајн и практични.Лесен за употре

DEN 153.00 161.28
LED Светилка Рефлектор Одбор PDR Дент Поправка Алатки LED Светло Одраз Табла со Прилагодлив Држач Страна Постави Алатка Свеж Со попуст
Автомобил Accessaries Авто Автомобил Течност За Масло Промена Замена Алатка Масло Пумпа За Масло Bleeder Празни Размена Исцедена Свеж Со попуст
Мобилен Телефон на Поправка Тела Носителот на работно место Платформа Фиксна Поддршка Менгеме Челик PCB Одбор Лемење Поправка Свеж Со попуст
ЕВТИНИ ! АКЦИИ 2БР EDC Utili Копче 6 во 1 Мулти-Копче за Функција Прстен pocket gear Рака Алатки Отворено Спасување ножеви со Свеж Со попуст
PDR Алатка PDR Линија Одбор Рефлектор Одбор со Прилагодлив Држач - Автомобилство Paintless Дент Поправка Алатки (жолт) Свеж Со попуст
QingGear Keybone Mulit рака алатка поставите Титаниум Карбонски Влакна Стаклени Влакна Алуминиумски Копче Носителот врата Копчето Свеж Со попуст
PDR Алатки Црна Боја, Лепак Јазичиња Дент Јазичиња Вшмукување Чаша Suckers За Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Алатки Свеж Со попуст
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto Свеж Со попуст
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto

WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете

DEN 328.00 345.12
4mm Кожа Дупка Проред Алатка Кожа Занает 1mm Дупка со Дијаметар од Удар Алатки Круг Ред Удар Дупчење Алатки 2/4/6 Prong Дупка Свеж Со попуст
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже Свеж Со попуст
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже

Транспорт Сет На Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter Каракте

DEN 2856.00 3359.52