XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел

XML -2X L2 LED 6800Lm 3 режим Zoomable Водоотпорен Светлата Главата светилка +2*батерија 18650 +USB Конектор за кабел

10 %

DEN 820.00

DEN 911.52

Свеж

Во магацинот


Батерија Headlamp :
Глава светлина Карактеристики :
1. Двојно висок квалитет zoomable XML 2 L2 led headlamp, како светла како на вниманието
2. Роман дизајн, Двојно светилка зум XML L2
3. Глава светилка може да се Прилагодливи околу 90 степени,
4. Тоа може да биде zoomable, zoom in или zoom out за фокус
5. LED Headlamp со прилагодливи headband, носат удобно
6. Со USB полнењето интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење
7. Одделот на батеријата покажува батеријата достапни време, лесна за употреба
8. На headlamp е моќ од 3 х АА батерија или 2x18650 батеријата.
9. Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,
работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен
10.Погоден за : Кампување, Планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Пребарување и Спасување, итн.
Светлата Спецификации :
*Модел на LED : XML L2 headlamp
*LED количина : 2 парчиња L2
*Излез светла може да дојде до max Моќност : 6000 lumens [lm]
*Ленти дизајн ( не нуркање )
*Материјал : ABS пластика
*4 префрлете го Режимот : Вистинската светлина/ Лево светло/ Двојно светлина/ Двојно светлина strobe
*Моќ од Страна на : 2*18650 или 3*АА батерија
*Нето Тежина : 165g
*Zoomable : yes ( zoom in или zoom out )
*Полнење : yes(USB полнач)
Постојат 2 канал за плаќање кој е ЈЕНИ, и од Escrew може да направи плаќање од страна на ТТ, Кредитна Картичка, Western Union, Qiwi паричникот и Webmoney Ако сè уште имате прашања за плаќање, ве молиме лице за контакт со клиентите преку овој линк. : Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, 1 Нарачки ќе бидат испратени во 48 часа по уплатата верификација. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2 Сите од објектите се Бесплатни Превозот од КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. Ако ви треба побрзо и стабилна испорака, можете да го избра HK Пост, Сингапур Пост или други комерцијални Изразат како што се ЕМС DHL, UPS-от Fed Ex или ТНТ 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот сте го добиле. Ако овој објект е примена повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. По утврдувањето на детали, ние ќе го организира наплата, враќање или resending. се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Тоа е високо ценет дека ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА feed врати ако сте задоволни со вашата нарачка. Ако не сте задоволни, ве молиме contect нас веднаш, ние ќе се најде решение во прв пат.

Тип На Објект: Предните светла
Тип На Батерија: Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Цел: Кампување
Извор На Светлина: LED Светилки
Бренд Име: skywolfeye
Wattage: 12W
Зрак Агол: 180°
Водоотпорен: Yes
сертификација: CCC,RoHS
Модел на LED Монистра: L2
Тип На Светилка: Камп
боја: Бела

Додатоци на производи

650nm Црвени Ласерски Покажувач Пен Висока Моќност Мини Ласерски Пен Зрак Светлина за Powerpoint Презентација Презентер Без Свеж Со попуст
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот Свеж
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : S1 A17 DDL FET+1 Светло ВозачотМодел : A17 DDL FET+1 Возач (од wight)Напон : 2.84.35

DEN 239.52
Superbright LED Headlamp Отпорен на Вода Главата Факел Изградена-во 3x18650 Акумулатори 2 светлина режими на Светлата за Надворешна Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : Светло Возачот Нов FirmwareДијаметар : 17mm7135*3 излезна струја 1050m A (MA

DEN 122.00 122.40
Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла Свеж Со попуст
Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла

Соларен LED СветилкаСоларен KeychainLED СветилкаФенерчеСветлото Соларен панел претвора сонце или амбиенталн

DEN 142.00 167.04
Litwod капа светлина Headlamp Светлата супер Светло 11 LED глава Светло главата Капа Шапка Светлина Клип на светлината Риболов Свеж Со попуст
yunmai Водоотпорен Кри П5 LED Светилка со Висока Моќност Penlight 2000LM Мини Место ааа Светилка Преносни Работа Кампување Опрема Свеж Со попуст
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач Свеж Со попуст
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач

Светилка монистра тип : КРИ T6 + КОЧАН работа светлаИзлезна моќност (макс) : 3000lumenВреме на извршување (најд

DEN 638.00 671.52
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено Свеж Со попуст
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено

Опис1 Тежина : 156g2, Материјал : Напредни инженерски пластика3, Прекинувачи : висока бела светлина / среднио

DEN 574.00 624.00
18650 Тип КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата глобална напојување за AC100-240v Светло Главата Светилка Светлина 2000 Lumens + Свеж Со попуст
18650 Тип КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата глобална напојување за AC100-240v Светло Главата Светилка Светлина 2000 Lumens +

Карактеристики : Модел на LED : КРИ XML T6Излез светла може да дојде до max 18002000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесу

DEN 499.00 623.52
YUPARD Сончева енергија, енергија Батерија на Главата Светилка Факел Светлина 3 Начини Zoomable П5 LED Светлата Кампување Риболов Свеж Со попуст
2 парчиња Бела КОЧАН 6000K Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка У Облик Свеж Со попуст
2 парчиња Бела КОЧАН 6000K Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка У Облик

Опис : Единствена Uоблик светлина водич барови усвоен, донесе висока креативност, малку простор окупира

DEN 214.00 264.00
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење Свеж Со попуст
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење

Карактеристики : 11 LED риболов кампување батерија светлата leadlamp Caplight Тоа може да трае за околу 1020 часа Жи

DEN 549.00 669.12
3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички Свеж Со попуст
3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички

3800 LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Такт

DEN 485.00 969.60