Војводата D911 Ајкули високо квалитетни зелени смола фонтана Пенкало, Тешки текстура метал случај Подарок мастило пенкало 3 Боја факултативна

Војводата D911 Ајкули високо квалитетни зелени смола фонтана Пенкало, Тешки текстура метал случај Подарок мастило пенкало 3

DEN 1104.00

Свеж

Во магацинот


Пенкало Состојба : 100% Нов Капа : Snap на типот на ззп Рефил : Меѓународниот стандард Должина : 14 см прибл. Тежина : 45 g прибл. Дијаметар : за 13mm
пакетот вклучува
1 X Пенкало 1 X Обичен Подарок Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не rceive вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот На предмети генерално се испраќаат во рок од 1 работен ден. Времето за испорака трае околу 2 до 3 недели. Понекогаш парцели може да биде одложен поради царинските инспекции. Ако превозот метод е Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail, времето за испорака и да го оценувате следниве :
Земја
Време(Денови) 8-12 12-20 20-30 30-40 40-50 >50 сад го Оценувате 21.4% 50% 14.3% 7.2% 7.1 % Наплата Велика Британија го Оценувате 5.1% 50.1% 29.6 % 10.5% 4.7% Наплата Австралија го Оценувате 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Канада го Оценувате 11.1% 22.2% 30.3 % 20.9% 15.5% Наплата Германија го Оценувате 0 4.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Бразил/Русија/Украина го Оценувате 0 10.6% 28.1% 43.8% 15 % Забелешка : Бразил/Русија/Украина ќе трае подолго во споредба со другите земји, па наплата време ќе до 70 дена.
Политика на враќање "Квалитетот на прво место, клиенти прв". Ние гарантираме дека нашите клиенти мора да бидат задоволни со квалитетот и цените на нашите производи. Ако не се задоволи со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети. Нашата продавница нудиме на нашите клиенти 7 работни дена од приемот на предмети (оригинална состојба) за да се вратите назад кон нас за размена или наплата. Само се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања

Nib Големина: M
Бренд Име: Војводата
Пакување: Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал: Други Метали
Nib Материјал: Iraurita
Nib Тип: Стандарден Тип
Посебна Апликација: пишување
Пишување Точка: 0.7 mm
Материјал: Метал
Број На Модел На: D911
Тип: фонтаната пен

Додатоци на производи

BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm Свеж
BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

DEN 312.00
Guoyi A293 Канцеларија канцелариски учење Дами посветен црвено подарок pen 0.5 mm nib мастило пенкало. Подарок кутија метал Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Нов Бренд Благородна Нерѓосувачки Фонтана Пенкало Топла Продажба 0.5 mm Nib Високо Квалитетни Подарок за Статистика Свеж Со попуст
6 компјутери/set гел Боја мастило сет пенкала Градина цвет Ѕвездена ѕвезда Цртан филм точки 0.38 mm ballpoint пенкало Канцелариски Свеж Со попуст
4 X 0.5 mm Симпатична Бонбони Боја на Лак Мачка Гел Мастило Пенкало Создателот Пенкало Училиште Канцеларија Снабдување Escolar Свеж Со попуст
Резервни Ножеви За Автоматско Молив Sharpeners Ножот За Електрична Молив Острилка Свеж Со попуст
Резервни Ножеви За Автоматско Молив Sharpeners Ножот За Електрична Молив Острилка

Опис : Ве молиме имајте во предвид : Оваа резервни сечилото е само за Прстен Сонцето молив sharpeners.Оваа рез

DEN 359.00 382.08
20pcs/многу Топла Продажба Креативни Пердув Форма Ballpoint Пенкало Високо Квалитетни Пластични Пишување Деца Подарок Пенкала Свеж Со попуст
1pcs Aihao Симпатична kawaii магија erasable пенкало 0.5 mm сина и црна боја мастило Гел Пенкало рефил за канцелариски канцеларија Свеж Со попуст
10 компјутери/Многу 0.38 mm micron екстремни парична казна цртање пенкало Вода боја гел пенкала за манга цртан филм Канцелариски Свеж Со попуст
2 Парчиња 0.7 мм Цртан филм Мачка Ballpoint Пенкала Материјал Escolar Училиште Материјали Канцелариски Прибор Висок Квалитет Свеж Со попуст
Луксузен Подарок Pen Set Jinhao 1200 Висок Квалитет Змеј Rollerball Пенкало со Оригиналниот Случај Метал Ballpoint Пенкала за Свеж
2 парчиња/многу Цртан филм Креативни kawaii Фокс и beargel пенкало црно гел пенкало креативни Неутрален пенкало Училиште канцеларија Свеж Со попуст